Як в iTunes усунути помилку з файлом Library.itl

Власники девайсів від Apple часто працюють з програмою iTunes. Сервіс спеціально призначений для пристроїв, що працюють на базі ОС iOS, зручний і простий у використанні, але при всіх своїх перевагах Айтюнс може видавати різного роду помилки, які можуть спантеличити користувача у виконанні подальших дій. Один з збоїв при запуску софта супроводжується повідомленням з текстом «Файл« iTunes Library.itl »неможливо прочитати, так як він був створений більш новою версією програми iTunes». З’явитися така неприємність могла внаслідок інсталяції варіанту додатки старше, ніж стояв до цього.

Як в iTunes усунути помилку з файлом Library.itl

Рішення проблеми з Library.itl в iTunes.

Оскільки не всі оновлення користувачам припадають до смаку (наприклад, нова Айтюнс позбавлена ​​App Store), багато хто прагне поставити більш ранню збірку, що цілком зрозуміло. При цьому в результаті неповного видалення програмного забезпечення з надр жорсткого диска і пов’язаного з цим конфлікту бібліотек після установки іншою версією виникає збій при запуску програми, яка тут же закривається, тому продовжити роботу до усунення помилки не представляється можливим. Крім того, iTunes може конфліктувати з іншим ПО, а також піддатися впливу вірусів, тоді потрібно просканувати ПК або ноутбук і видалити шкідників. Не всі користувачі знають, що робити, якщо з’явилося повідомлення «iTunes Library.itl неможливо прочитати …». Насправді питання вирішується просто, оскільки виникає з програмних причин, а значить, впоратися із завданням можна своїми силами.

Як виправити помилку з файлом iTunes Library.itl

Як правило, переважна більшість помилок, пов’язаних із запуском можна вирішити повною перевстановлення програми. Однак є й інші, менш затратні за часом способи, але при цьому також ефективні. Якщо ви замість коректного запуску Айтюнс побачили повідомлення про те, що файл iTunes Library.itl неможливо прочитати, такі методи допоможуть виправити ситуацію, не вдаючись до професійної допомоги.

Помилка Library.itl

Видалення папки iTunes

Найпримітивніше і швидке рішення передбачає видалення папки iTunes, де знаходиться iTunes Library.itl. Місцезнаходження каталогу залежить від версії операційки комп’ютера, він може розміщуватися в документах користувача в папці з назвою «Music», «My Music» або «Моя музика», якщо ОС русифікована. Перед тим як видалити iTunes Library.itl, закриваємо сервіс і знаходимо каталог в провіднику за адресою, відповідному вашої ОС. Як правило, помилка зникає після видалення даної папки, оскільки при наступному запуску програма знову створює файл.

Створення нової бібліотеки

Ще один простий варіант вирішення проблеми виникнення збою, який повідомляє про те, що не маєте доступу до файлу iTunes Library.itl. Застосовуючи даний метод, ви створюєте нову бібліотеку, не зачіпаючи існуючу. Можна також вибрати місце для зберігання даних, вказавши шлях. Для здійснення процедури закриваємо Айтюнс і виконуємо наступні дії:

  • утримуючи клавішу Shift на клавіатурі, запускаємо програму;
  • в віконці, що з’явилося тиснемо кнопку «Створити медіатеку»; створити медіатеку
  • вказуємо шлях (папку можна створити попередньо), де розташується майбутня медіатека; вказати шлях
  • зберігаємо зміни.

Після вищенаведених маніпуляцій програма буде звертатися до новоспеченої папці і запускатися безпроблемно.

перевстановлення iTunes

Якщо файл iTunes Library.itl можна прочитати, це означає, що через видалення версії сервісу в системі залишилися його «хвости». Помилка читання бібліотеки є результатом неповної деінсталяції компонентів програми. Крім того, правильне видалення передбачає повне очищення від решти супутнього програмного забезпечення Apple. Зробити це можна за допомогою спеціального софту або вручну, дотримуючись певного алгоритму, що складніше і довше, ніж автоматизований процес. За допомогою стандартних інструментів Windows виконується повне видалення таким чином:

  • переходимо до «Панелі управління», де вибираємо розділ «Програми та засоби»;
  • видаляємо черзі такий софт: iTunes, Apple Software Update, Apple Mobile Device Support, Apple Application Support, Bonjour, вибравши опцію «Видалити» з меню, що викликається натисканням правою кнопкою маніпулятора за назвою програми (деякі з цих компонентів можуть і не стояти на компі) ; Повне видалення iTunes
  • далі подчищаем всі елементи з ім’ям Apple, що знаходяться в каталогах Roaming, Local, LocalLow, що розміщуються в папці користувача AppData, а також чистимо папку «Music»;
  • коли всі сліди підчищені, виконуємо перезавантаження комп’ютера.

Після проведених заходів завантажуємо дистрибутив iTunes з офіційного сайту і ставимо додаток.

заміна файлу

Якщо цікавить спосіб зі збереженням даних про музику, то можна зробити наступне:

  • переходимо до файлу iTunes Library.itl і міняємо його розширення на .old;
  • потім йдемо в каталог Previous iTunes Libraries, де вибираємо файл свіжіше, даємо йому ім’я «iTunes Library.itl», переносимо в каталог iTunes і пробуємо запустити сервіс. Previous iTunes Libraries

Можна також завчасно експортувати медіатеку в xml з нової версії додатка (опції доступні в меню «Файл») в будь-яку папку, а після повного видалення і повторної установки раннього варіанту Айтюнс залишається імпортувати бібліотеку в ту версію, яку ставимо. Процедура допоможе уникнути помилки і зробити доступною вже створену інформацію.

Насправді помилка не з ряду складних, тому усунути її, дотримуючись рекомендацій, зможе користувач будь-якого рівня навичок. Один з представлених способів напевно вирішить проблему читання бібліотек в Айтюнс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector