Як виправити помилку «Неполадки підключення або невірний код MMI»

При виконанні USSD-запитів можуть виникати різного роду помилки. Дуже часто відбувається ситуація, коли після відправки запиту на екрані з’являється повідомлення «Неполадки підключення або невірний код MMI». MMI — це код для формування запитів, що використовується для з’єднання користувача і оператора. Іноді при цьому процесі відбувається збій, і перед вами з’являється помилка. Про те, як її виправити, ми детально поговоримо в нашій статті.

Як виправити помилку «Неполадки підключення або невірний код MMI»

Методика виправлення помилки «Неполадки підключення або невірний код MMI».

Причини появи помилки

Таке явище може статися у вашому телефоні через його неправильної настройки або через збій в роботі SIM-карти. Для початку варто спробувати усунути проблему самостійно, але якщо цього зробити не вдалося, значить, настав час для звернення за допомогою до мобільного оператора. Невірний код ММІ може з’являтися при використанні будь-якого оператора: МТС, Білайн або Мегафон. Марка пристрою теж не впливає на цей процес, проте помічено, що на Андроїд-девайсах, зокрема від компанії Samsung, дана проблема виникає частіше. Однак, швидше за все, це пов’язано з тим, що дана марка гаджетів користується великим попитом.

Код помилки

Невірний код MMI: як виправити

Спосіб 1. Повторіть запит. Іноді при введенні запиту у вас виникає помилка, проте ніяких проблем зі зв’язком ви не спостерігаєте. В такому випадку слід повторити введення через деякий час, так як, швидше за все, винен в збої ваш оператор.

Спосіб 2. Увімкніть режим польоту. Режим польоту здатний відключати багато функцій. Якщо виникли помилки з з’єднанням на вашому Android, то відкрийте верхню панель і переведіть режим польоту в активне положення на кілька секунд, після чого відключіть його. Після даної операції все повинно стати на свої місця.

Увімкніть режим польоту

Спосіб 3. Перезавантаження смартфона. Якщо включення режиму польоту вам не допомогло, то після перезавантаження пристрою проблема підключення або недійсний код MMI може бути усунена. Перезавантажте або включите і вимкніть ваш гаджет, після чого перевірте його на появу збою.

Спосіб 4. Змініть тип мережі. Сучасні девайси вміють працювати з 4G зв’язком. Однак не завжди на Андроїд вона працює стабільно. Зрозуміти це можна по зміні написи поруч з смужками зв’язку. Виникає питання — що робити? Якщо ви зіткнулися саме з такою ситуацій, то потрібно змінити тип мережі:

  • відкрийте «Налаштування».
  • зайдіть в «Бездротові мережі» — «Мобільні мережі» — «Тип мережі».
  • виберіть варіант 3G, якщо він не відповідає вимогам вашого регіону, то виберіть 2G, потім все можна повернути на свої місця.

Перевірте, чи працюють у вас запити тепер.

Вибрати 3G-мережу

Спосіб 5. Поміняйте SIM-карту. Іноді СІМ-карта пошкоджується і втрачає свою головну функцію. У такому випадку необхідно звернутися в стільниковий центр за новою картою. Контакти, що знаходяться на вашій старій симке, і ті, які не були збережені на пам’ять телефону, будуть видалені. Якщо ви придбали нову СІМ-карту, але помилка виникає знову і знову, перевірте, чи до кінця ви її помістили в відповідний слот. Також можна дістати і поставити картку на місце повторно. Ще перевірити якість її роботи можна на іншому смартфоні.

Спосіб 6. Переведіть телефон в безпечний режим. Іноді сторонні додатки можуть вплинути на деякі процеси в пристрої. Щоб визначити, чи винна «чужа» програма чи ні, потрібно перейти в безпечний режим. Для початку утримуйте кнопку вимкнути телефон. Потім в меню утримуйте палець на пункті «Вимкнення». Перед вами з’явиться діалогове вікно, яке повідомить про перехід в безпечний режим. Після натискання «ОК» ваш телефон буде запущений. На ньому будуть перебувати тільки системні програми. Отже, ви зможете визначити, чи винувато стороннє програмне забезпечення чи ні.

Переведіть телефон в безпечний режим

Якщо жоден з вищеописаних методів вам не допоміг, то слід звернутися до свого оператора. Швидше за все, проводяться будь-які роботи на сервері.

Сподіваємося, що наша статися допомогла вам. При виникненні питань задавайте їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector