Input not supported що це за помилка і як її виправити

Іноді при запуску системи або якийсь ресурсномісткою і старої гри замість нормального зображення раптово з’являється чорний екран з сірої плашкою, на якій написано: Input Not Supported. Тобто, вам дають зрозуміти, що продовжувати роботу неможливо, так як монітор не може показати зображення. Проте як би страхітливо не виглядало чорне вікно — воно не фатально, є способи позбутися від цієї помилки.

Input not supported що це за помилка і як її виправити

Усунення помилки Input not supported.

Чому з’являється Input Not Supported

Якщо ви вже запідозрили в несправності монітор — марно: проблема, скоріше, криється в драйверах, некоректної налаштування або спробі гри виставити свої вимоги до роботи відеокарти. Input Not Supported може з’явитися на моніторах будь-яких фірм: Acer, Asus, Lenovo і т. П. Алгоритм виправлення помилки буде приблизно однаковим для всіх. Поява сірої плашки з написом про припинення підтримки введення означає, що на екрані не вдається показати зображення і при цьому дотримати виставлені користувачем (або іншим ПО, або системою) умови дозволу, співвідношення сторін, якості і т. Д. Це означає, що ви так нічого і не побачите, поки не зробите спроб для поліпшення ситуації, і доступ до звичайних функцій комп’ютера отримати не зможете.

Як виправити помилку

Насамперед перевірте, чи не натиснули ви на моніторі якусь кнопку з набором параметрів, що перешкодили надалі нормальному завантаженні зображення. Особливо це стосується стаціонарних ПК. Приберіть всі призначені для користувача настройки, вибравши щось на кшталт «Авто» або «Стандарт», перемикаючи клавіші на самому моніторі (вони можуть бути збоку або знизу, як, наприклад, у BQ).

Input Not Supported

Input Not Supported при включенні комп’ютера

Якщо помилка наздогнала вас при включенні комп’ютера, щоб візуалізувати «Десктоп» і отримати можливість щось виправити, потрібно перейти в «Безпечний режим» (перезавантажитеся і тисніть F8 або іншу клавішу, яка вказана у вашій версії БСВВ).

видалення відеодрайвера

 1. Тепер натисніть Win + R і в рядку, що з’явився напишіть: «devmgmt.msc» (без лапок), натисніть ОК.
 2. Пошукайте в списку встановлений графічний адаптер і клацніть по ньому ПКМ, розгорніть «Властивості».
 3. Тут нас цікавить вкладка, присвячена драйверам.
 4. Виберіть опцію Uninstall і погодьтеся з дією.

видалення відеодрайвера

Таким чином, якщо помилка Input Not Supported була наслідком дивної поведінки драйверів, що відбувається нерідко, робити більше нічого не доведеться — після перезапуску ОС зображення відновиться. Щоб нічого зі старих і пошкоджених файлів не залишилося, потрібно прибрати додаткове ПО, яке інсталювати разом з драйверами — як правило, це медіаплеєри. У загальному списку програм їх важко знайти, але для цього є спеціальні програми, типу Uninstall Tool. Після видалення потрібно перезапустити систему в звичайному режимі і перевірити результат. Система сама встановить драйвера заново.

Налаштування виводу зображення

Люди, захоплені іграми, часто самі виставляють різні настройки дозволу екрану, щоб підвищити якість відображення ігор, в яких композиція вибудована від першої особи. Вищезазначена помилка може з’явитися при зміні монітора або відразу після застосування нових параметрів.

 1. Поговоримо про те, як це виправити і усунути наслідки невірної настройки.
 2. Клікніть в будь-якому вільному місці «Робочого столу» ПКМ і виберіть Screen Setting.
 3. Поверніть повзунок на те місце, де є напис: «Recommended».
 4. Знаходимо в цьому ж віконці Advanced Setting і виставте для Screen refresh rate значення «75» (або 60, якщо у вас стара модель, але краще перевірити себе, пошукавши в інтернеті достовірні параметри, які підходять до конкретного монітора).

Input Not Supported при запуску гри

Іноді Input Not Supported з’являється безпосередньо при запуску гри. Справа в тому, що на кожній версії Windows встановлений пакет API для роботи зі складними ігровими мультимедіа, і він міг втратити свою актуальність. У цьому випадку спробуйте наступне:

 1. Зайдіть на сайт Microsoft і знайдіть update-пакет для DirectX.
 2. Скачайте і встановіть його.
 3. Перезавантажте ПК і запустіть гру ще раз.

Буває і так, що в дистрибутивах ігор містяться файли, які самі можуть змінювати роздільну здатність екрана як їм заманеться. Щоб повернути настройки до стандартного стану виконайте наступний порядок дій:

 1. Натисніть «Цей комп’ютер» — «Диск С».
 2. Далі «Користувачі» — «Ім’я користувача» — папка з назвою гри — файл з ім’ям Screen.txt.
 3. Розгорніть вікно і знайдіть значення ширини і висоти, а потім задайте рекомендовані для вашого монітора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector