Як знайти смартфон за допомогою Android Device Manager

Багатьом доводилося втрачати смартфон або стикатися з його крадіжкою, деяким користувачам навіть неодноразово. У такі неприємні моменти з’являється бажання відшукати зникле пристрій за аналогією пошуку контенту в мережі або на комп’ютері. Крім того, не менш важливо не допустити отримання доступу до даних зі смартфона, це питання іноді навіть більше турбує, ніж втрата самого телефону. Нерідкі також випадки необхідності пошуку пристрою по дому. Рішенням від Apple стала функція Find my iPhone, для Android був створений інструмент Android Device Manager — саме про нього далі і піде мова. Софт буде дуже корисний власникам смартфонів при втраті або розкраданні Android-пристрої, оскільки призначається для відстежування місцеположення девайса і віддаленого управління з комп’ютера (блокування, відправки смс людині, яка знайшла апарат і видалення даних). На багатьох девайсах на базі Android інструмент є стандартним, але якщо немає взагалі, його нескладно встановити.

Як знайти смартфон за допомогою Android Device Manager

Методика пошуку смартфона за допомогою Android Device Manager.

Які функції виконує Android Device Manager

Обов’язковою умовою для роботи з даним інструментом від Google, підключення смартфона до інтернету і Гугл-аккаунту власника. Сервіс підтримує кілька функцій:

 1. Віддалене відстеження місця розташування девайса. Інструмент Android Device Manager здатний відстежити пристрій за умови його підключення до мережі (включений Wi-fi або передача даних), а також показати, коли смартфон останній раз був онлайн. При цьому точність визначення місцезнаходження залежить від мережі і якості функціонування GPS.
 2. Активація дзвінка. Завдяки функції власник пристрою зможе зателефонувати собі і за час здійснення дзвінка (його тривалість складе п’ять хвилин) відшукати смартфон. Це особливо зручно, якщо телефон загубився десь в будинку або на роботі, але мало чим допоможе при крадіжці, хіба що факт розкрадання був помічений відразу ж.
 3. Віддалена блокування. Опція дозволяє віддалено забезпечити смартфон новим екраном блокування з паролем, що в деяких випадках допоможе ускладнити задачу зловмисникам.
 4. Видалення даних з пристрою дистанційно. Функціонал інструменту передбачає також можливість скидання смартфона до заводських налаштувань, що забезпечить видалення всіх даних з пам’яті пристрою. Це крайній захід, до якої слід вдаватися лише в разі, коли точно відомо, що телефон вкрадений, а надії на його повернення вже немає. Звичайно, після застосування дистанційного видалення даних Device Manager вже працювати не буде. Відомості, що зберігаються на SD-карті, при виконанні процедури не будуть зачіпатися, видаляється лише інформація з внутрішньої пам’яті девайса.

Android Device Manager показує тільки останнім розташування смартфона, зберігання і перегляд історії тут не передбачається, а відомості видаляються при закритті програми. Якщо пристрій вимкнений або працює в режимі оффлайн, місцезнаходження не буде визначено.

Android Device Manager

Як налаштувати Android Device Manager

Працювати з додатком просто, але щоб з’явилася можливість знайти телефон за допомогою Android Device Manager необхідна активація віддаленого доступу на пристрої. Власнику смартфона знадобиться використання свого облікового запису Google для здійснення віддаленого управління, але перш за все, слід виконати деякі настройки. Процедура активації досить проста, так що здійснити потрібні дії зможе і недосвідчений користувач:

 • Відкриваємо «Налаштування», переходимо до розділу «Безпека».
 • У блоці «Адміністратори пристрою» активуємо опцію «Невідомі джерела».
 • Встановлюємо прапорець навпроти пункту «Віддалене управління Android».
 • Підтверджуємо своє бажання скористатися даним інструментом натисканням кнопки «Активувати», після чого можна закривати настройки.

Віддалене управління Android

У багатьох моделей смартфонів опція віддаленого доступу вже налаштована, так що в такому випадку виконання активації вручну не буде потрібно. Вхід на веб-сайт Android Device Manager для пошуку телефону виконується шляхом авторизації облікового запису Google, з якою пов’язано пристрій.

Використання Device Manager

Якщо смартфон пропав, у вас є шанс знайти його, використовуючи можливості сервісу. Найпростіше, якщо пристрій знаходиться десь в будинку, в разі ж крадіжки завдання ускладнюється, оскільки навряд чи зловмисник залишить телефон включеним або не скидає дані. У більшості випадків вкрадені телефони відключають в перші хвилини після здійснення крадіжки. Єдине, що грає власнику девайса на руку в разі викрадення — це час. Можливо, його не було у викрадача, а ви встигли оперативно зреагувати, тоді функція буде цілком корисною. Не забуваємо також, що обов’язковою умовою, для того, щоб знайти телефон з комп’ютера за допомогою Android Device Manager є підключення девайса до мережі. Як користуватися сервісом при втраті пристрою Android:

 • Переходимо на сторінку «Віддалене управління Android», вибираємо зі списку необхідний девайс (якщо він не один).
 • Натискаємо кнопку «Визначити місце розташування» і чекаємо результатів.
 • Перед нами з’явиться карта з маркером і відомостями про останньому онлайн підключенні.

визначити місце розташування

Точність пошуку безпосередньо залежатиме від системи GPS на пристрої, так що точне визначення місцезнаходження в результаті використання Android Device Manager не гарантоване. При впевненості, що телефон знаходиться поблизу доцільно застосувати опцію «продзвонити». Після натискання на кнопку смартфон буде дзвонити з максимальною гучністю протягом п’яти хвилин, що дасть можливість відшукати девайс за цей час.

продзвонити

Якщо ваш смартфон був загублений і знайдений порядною людиною, можна допомогти йому повернути пристрій законному власнику. Для цього виконуємо наступні дії:

 • Тиснемо кнопку «Блокувати» на тій же сторінці віддаленого управління.
 • Вносимо пароль блокування, повідомлення і телефонний номер.
 • При включенні введена вами інформація відобразиться на дисплеї пристрою, що дозволить людині, яка знайшла девайс зв’язатися з вами, не переглядаючи призначені для користувача дані.

Коли будь-яку надію на повернення смартфона втрачені разом з ним же, залишається не допустити розкрадання інформації з пристрою (відомостей з особистих акаунтів, паролів та інших персональних даних) шляхом її видалення. Зробити це можна, використовуючи кнопку «Очистити» на тій же сторінці віддаленого управління, після чого підтвердити дію. Скидання налаштувань видалить всі відомості з пам’яті телефону, при цьому не варто забувати, що інформація з SD-карти не видаляється. Як водиться, багато користувачів саме на зовнішньому носії та зберігають особисті дані (фото, відео і т. Д.). На жаль, при розкраданні пристрої ці відомості стануть доступні зловмисникам, так що зберігати в телефоні компрометуючу інформацію все ж спочатку не найкраще рішення.

блокувати телефон

Розробники рекомендують при крадіжці пристрою не покладатися на власні сили, а звертатися за допомогою до правоохоронних органів, при цьому на практиці — це додаткова витрата часу, якого в таких випадках і без того практично немає, і частіше за все знайти смартфон можна або миттєво, або вже ніколи. Використання функціоналу сервісу все ж підвищує шанси на швидке виявлення девайса, так що Device Manager корисний як при втраті, так і при розкраданні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector