Як виправити помилку isdone.dll

На жаль, під час роботи з ноутбуком час від часу доводиться стикатися з різними помилками системи. Причини цього можуть бути самі різні — як неправильно встановлені оновлення, драйвери або утиліти, так і дію шкідливого програмного забезпечення. Загалом, уникнути різноманітних системних конфліктів не вдасться ніяк, і їх потрібно вміти вирішувати. Нерідко користувачі комп’ютерів під управлінням операційної системи Windows 7 або 8.1 стикаються з помилкою isdone.dll або unarc.dll. Незважаючи на різні назви файлів, це, по суті, одна і та ж помилка. Так що майте це на увазі. У цій статті докладно розглянемо, як виправити помилку isdone.dll або як вона ще називається — unarc.dll. Давайте розбиратися. Поїхали!

Рішення помилки isdone.dll

Ця помилка, як правило, з’являється при розархівуванні або під час установки ігор через Innosetup. Перше, що потрібно зробити, зіткнувшись з такою неприємністю — вимкнути антивірус і спробувати повторити те, що привело до помилки. Якщо допомогло, то все відмінно, і ви легко відбулися, якщо ж ні — читайте далі, як ще можна виправити ситуацію.

Проблема може критися в некоректному шляху до файлу. Шлях не повинен містити нелатинські назви. Тому перейменуйте відповідні папки. Наприклад, «Мої документи» в «Mydocuments» і так далі. Якщо не хочете витрачати на це час, просто перенесіть файл в корінь диска. Цей варіант у багатьох випадках допомагає вирішити проблему. Якщо і цей спосіб не допоміг, переходите до наступного.

Іноді причина помилка може бути зовсім банальною, наприклад, у вас відсутній потрібний архіватор. У цьому випадку все вирішується дуже просто. Скачайте собі пару-трійку найпопулярніших програм-архіваторів і відкривайте файл по черзі в кожній, поки не досягнете бажаного результату.

Також помилка isdone.dll може з’явитися через брак незайнятого місця на диску. Як правило, таке буває при установці ігор. Навіть якщо у вас вистачає місця на гру, в процесі установки може знадобитися набагато більше простору на диску. Так що обов’язково звільніть кілька додаткових гігабайт і можливо ви позбудетеся від цієї неприємності.

Помилка isdone.dll

Помилка isdone.dll

Крім усього перерахованого вище, справа може бути в файлі підкачки, а саме в його відсутності або малому обсяг. На щастя, це легко і швидко можна виправити. Відкрийте Панель управління комп’ютером і перейдіть до розділу «Система» ( «Система і безпека»). Далі клікніть по пункту «Додаткові параметри системи». У вікні зайдіть на вкладку «Додатково». У розділі «Швидкодія» клацніть по кнопці «Параметри». Потім перейдіть до вкладки «Додатково». Клацніть «Змінити» в категорії «Віртуальна пам’ять». Збільште обсяг файлу підкачки на кілька гігабайт. Не забудьте зберегти зміни перед виходом. На завершення необхідно буде перезавантажити систему. Після перезавантаження неполадка повинна бути усунена. Якщо не допомогло, переходите до наступного способу.

Далі все трохи складніше. Насамперед необхідно розібратися — проблема з файлом або з комп’ютером. Для цього спробуйте виконати ту саму дію на іншому ПК. Якщо на іншій машині все працює нормально, то, швидше за все, на вашому комп’ютері можуть бути неполадки з ОЗУ. Тут вже доведеться визначати, який з модулів оперативної пам’яті не функціонує належним чином і позбавлятися від нього.

Якщо файл не запускається ні на одному пристрої, спробуйте завантажити його з іншого джерела. Майте на увазі, що не варто завантажувати файли і програми з підозрілих сайтів, оскільки це може призвести до зараження системи.

Тепер ви знаєте, як виправити помилку isdone.dll (вона ж unarc.dll). Як бачите, існує досить багато варіантів вирішення цієї ситуації. Пробуйте, і один з них обов’язково вам допоможе. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і діліться з іншими користувачами своїм досвідом виправлення цієї неполадки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector