Як і чим відкрити файл з розширенням M4A

Розширення M4A (MPEG-4 Audio) використовується для стислих аудіофайлів, створених в MP4 або MPEG-4. Однак, на відміну від них, M4A містить тільки звукові дані. У QuickTime від Apple ці документи можуть застосовуватися до таких продуктів Apple, як мультимедійне програмне забезпечення iPod або iTunes. Чим вище ступінь стиснення, тим менше розмір файлу, ніж в звичайному форматі MP3. Крім того, якість відтворення вище.

Як і чим відкрити файл з розширенням M4A

Способи відкриття файлів з розширенням M4A.

розширення m4a

Щоб розуміти, що за формат М4А, досить ознайомитися з його призначенням. M4A — це розширення файлу, що використовується в стислих аудіофайлів MPEG-4. Офіційне розширення файлу визначається MPEG-4 MP4, який представляє собою файл, який містить відео та аудіо дані. Однак варто зазначити, що файли MPEG-4, що містять тільки аудіодоріжку, часто також використовують розширення M4A. Особливості формату:

  • Звукові файли M4A не захищені. Захищені файли зазвичай мають розширення M4P.
  • Аудіо M4A можна декодувати до вихідного якості доріжки.
  • Більшість пісень M4A від iTunes Store платні, але іноді ви можете отримати їх в якості подарунка або своєрідний бонус.

Музику в M4A можна безпосередньо встановити, як рингтон iPhone, змінивши розширення файлу з M4A на M4R в iTunes. Цей кодек був створений для забезпечення декодування без втрати якості і економії вільного місця в пам’яті.

переваги: Файли M4A стискаються, але процес відбувається без втрати якості. Іншою перевагою формату M4A є відсутність захисту від цифрових прав (DRM), який дає користувачам свободу в їх редагуванні і завантаженні.

мінуси: Файли M4A розпізнаються iTunes, iPod і іншими пристроями Apple. На жаль, їх погана сумісність з іншими пристроями робить звукові доріжки M4A не надто зручними для використання в порівнянні з MP3-файлами.

Чим відкрити файл M4A

Файли у відносно новому форматі M4A можна відкрити за допомогою безлічі зовнішніх медіаплеєрів. Залежно від операційної системи, ви можете використовувати поточний програвач Windows Media, останні версії програвача VLC Media Player, KMPlayer або Apple QuickTime Player. Повна назва розширення — MPEG-4 Audio File. Також може статися так, що, не дивлячись на установку однієї з наступних програм, ваш M4A-файл при спробі його запустити як і раніше буде показувати помилку.

Відкрити файл M4A

При першому запуску файлу M4A після установки нової програми операційна система повинна автоматично зв’язати файл M4A з встановленою програмою. Якщо цього не відбудеться, можна зробити це самим. Щоб зробити це:

  • клацніть правою кнопкою миші файл M4A, який ви хочете відкрити, потім клацніть по опції «Відкрити за допомогою»;
  • потім перейдіть до опції «Вибрати програму за замовчуванням» і знайдіть шлях, в якому було встановлено новий додаток (в більшості випадків це папка «Program Files» на диску C);
  • підтвердіть кнопкою «OK».

Коли ви це зробите, операційна система повинна автоматично зв’язати наше розширення M4A з новим додатком. Далі розглянемо кілька найбільш популярних додатків, які підтримують відтворення файлів у форматі M4A.

iTunes

Створений компанією Apple Inc., iTunes є додаток «чотири в одному», яке можна використовувати в якості медіаплеєра, медіабібліотеки, веб-радіоінтерфейсу, а також додатки для управління мобільними пристроями. У Windows також є версія iTunes, яка дозволяє вам відкривати аудіофайли M4A на комп’ютері.

iTunes

Quick Time Player

QuickTime Player — програвач QuickTime також є членом сімейства продуктів Apple. Це найкращий медіаплеєр для запуску файлів M4A.

Quick Time Player

VLC media player

VLC — додаток, що пропонує функції управління аудіо і відео даними, їх перетвореннями, перехопленням і передачею в мережі. І саме вони дозволяють використовувати VLC як практичну альтернативу iTunes, яка багатьом власникам iPhone просто не подобається. За допомогою програми можна слухати і переглядати не тільки М4А, але і практично всі формати медіа.

VLC media player

Media Player Classic

Media Player Classic — компактний мультимедійний програвач, створений і підтримуваний програмістом з ніком «Gabest». В даний час Media Player Classic доступний тільки для Windows (32- і 64-розрядних) систем.

Media Player Classic

KMPlayer

KMPlayer — повністю функціональний мультимедійний програвач, який пропонує зручне відтворення не тільки файлів у форматі М4А, але і фільмів DivX, XviD, HD, 4K Ultra HD і 3D. Плеєр дозволяє регулювати співвідношення сторін екрану і дозволу відео, а також налаштувати зовнішні субтитри, підключені до відеофайлів. Є додаткові параметри, пов’язані з технологією WiDi і тривимірними фільмами. Користувачі можуть змінювати звук і налаштовувати його якість, а також покращувати якість відеозображення. Одним з найбільших переваг програвача є можливість плавного відтворення відеоконтенту. Це відноситься до фільмів, розділеним на кілька частин, і їх необхідно зберігати в AVI, MKV, MPEG, OGM, MP4 або ASF.

AIMP

AIMP є альтернативою Winamp, однією з найпопулярніших програм для відтворення музичних файлів. Інструмент був оснащений дуже великим набором інструментів, що дозволяють навіть коригувати звук. Вбудований еквалайзер має можливість уповільнення, прискорення пісні або додавання луни і багатьох інших ефектів. Зрозуміло, існує можливість циклічного відтворення плейлиста або випадкового програвання.

Вельми незвичайним для цього типу програмного забезпечення є функція автоматичного включення комп’ютера, закрити плеєр або інших додатків. Можна встановити певний час завдання або зробити так, щоб програма відключилася після закінчення списку відтворення. Розклад також може діяти як будильник, який буде відтворювати обрану пісню в вказане нами час.

AIMP

Додаток дає користувачеві можливість налаштовувати зовнішній вигляд, підтримуючи плагіни і скіни. Виробник також зменшив режим до одного вікна, що дозволяє істотно заощадити місце на робочому екрані комп’ютера. Додатковою перевагою програми є низька системна навантаження (використовується близько 8 МБ ОЗУ). AIMP також пропонує редактор тегів, завдяки якому ми можемо легко змінювати інформацію про аудіофайли.

Windows Media Player

Microsoft також підтримує аудіофайли M4A, що передбачає, що комп’ютери Windows можуть розпізнавати ці типи файлів без необхідності установки додаткових кодеків. Насправді він не користувався великою популярністю, поки Apple не почали використовувати iPod і iTunes для кодування пісень в системі Advanced Audio Coding (AAC) і за допомогою кодека Apple Lossless (ALAC), які і відрізняють від інших звукових доріжок MPEG-4 з 2007 року .

Windows Media Player

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector