Як виправити помилку Critical Process Died Windows

Помилки BSOD — одні з найбільш неприємних проблем в Windows. До них можуть привести різні чинники, включаючи проблеми з обладнанням і програмним забезпеченням. У цій статті ми поговоримо про проблеми BSOD і розглянемо, як виправити «Critical Process Died» в Windows 10. Отже, якщо ви зіткнулися з цією проблемою, з відповідною дією для усунення неполадок, перераховані в цій статті. Проблема «Critical Process Died» в основному виникає, коли критичний компонент Windows виявляє, що дані були змінені, коли цього не повинно було бути. Цей елемент може бути поганим драйвером, помилкою пам’яті і т. Д. У більшості випадків помилка виникає раптово, коли користувачі просто працюють на своїх ПК. На щастя, є кілька способів вирішити цю проблему.

Як виправити помилку Critical Process Died Windows

Як усунути помилку Critical Process Died Windows.

Причини появи Critical_Process_Died

Існує багато випадків, коли може виникнути ця помилка. Наприклад, код зупинки може з’явитися в наступних ситуаціях:

 • після поновлення — виникає незабаром після того, як користувачі встановили останні оновлення Windows на своїх ПК або оновили свою ОС;
 • після сну — іноді виникає, коли користувачі виводять свій ПК в активний режим: замість того, щоб відновити роботу, вони фактично не можуть свої пристрої навіть включити;
 • після входу в систему — деякі користувачі через 30 секунд після введення логіна і пароля для входу в систему бачать синій екран і цей код помилки;
 • після установки оновлення — тисячі користувачів зіткнулися з цією проблемою після оновлення системи;
 • під час ігор — якщо ви геймер, це означає, що система не підтримує будь-які вимоги;
 • цикл reboot — може іноді приводити до появи циклів перезавантаження, не дозволяючи користувачам фактично використовувати свої ПК;
 • Unexpected Store Exception — виникає досить рідко, але, тим не менш, це досить серйозна проблема;
 • після розгону — якщо ви вирішили розігнати свій ПК, щоб підвищити продуктивність в іграх, це може спровокувати проблеми BSoD;
 • в процесі запуску — також може виникнути в той момент, коли завантажується Windows. Через кілька секунд після натискання кнопки живлення на екрані з’являється код помилки. Зазвичай це відбувається до появи вікна входу в систему.

Unexpected Store Exception

Ми сподіваємося, що наступні кроки щодо усунення неполадок будуть корисні в більшості перерахованих вище випадків.

рішення помилки

Ваші системні файли на Windows 8 може змінювати і шкідлива програма. Це необов’язково повинен бути небезпечний вірус, навіть шпигунське або рекламне ПО може їх пошкодити. Виправлення несправності слід починати з перевірки комп’ютера на наявність вірусів. Запустіть антивірус і виконайте повне сканування системи, щоб виявити і видалити шкідливі програми і несправність critical process. Ви можете використовувати вбудований антивірус Windows, Захисник Windows або сторонні антивірусні програми.

Виправлення і оновлення драйверів пристрою

Що робити, якщо драйвери, які неправильно використовують пам’ять, призводять до помилки «Critical Process Died»? Перейдіть в «Диспетчер пристроїв» ( «Мій комп’ютер» — правою кнопкою «Властивості» — зліва вкладка «Диспетчер пристроїв») і переконайтеся, що абсолютно всі драйвери оновлені і є сумісними з цією версією Windows. Важливі оновлення драйверів, такі як графічні карти або драйвери звукових карт, також встановлюються через «Центр оновлення Windows».

Оновлення драйверів через «Центр оновлення Windows»

Устаткування, яке встановлено або неправильно настроєно, буде відзначено оповіщає жовтим знаком оклику. Двічі клацніть по його іконці і в розділі драйвера виберіть «Оновити», «Відкинути» або «Видалити» (якщо ви заздалегідь завантажили файл драйвера з офіційного сайту виробника обладнання).

Сканування і виправлення пошкодженої файлової системи

Запуск сканування SFC є одним з найбільш стандартних рішень для проблем, пов’язаних з Віндовс, але, на жаль, він не завжди виконує свою роботу. Але саме в цьому випадку може бути корисним, оскільки сканування виправляє системні файли. Пошкоджені або змінені системні файли є однією з найбільш поширених причин нашої проблеми. Щоб прибрати помилку, виконайте наступні дії:

 • клацніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть «Командний рядок» (від імені адміністратора);
 • введіть наступний рядок і натисніть «Enter»: sfc / scannow;
 • почекайте, поки процес завершиться (це займе кілька хвилин);
 • перезавантажте комп’ютер.

Виконання команди sfc / scannow

Перевірте, чи з’являється ще помилка «Critical Process Died» і BSOD. Якщо немає — проблема вирішена. Якщо BSOD все ще з’являється, спробуйте виконати деякі з таких рішень.

Використання точки відновлення

Ще як виправити помилку Critical Process Died? Можна спробувати скинути систему самостійно до її первісного стану або навіть відновити її до минулого стану, яке ми раніше зберігали. Ви повинні включити можливість створення контрольних точок відновлення і створювати їх перед будь-ризикованою операцією, такий як установка драйверів або оновлень. Відновлення точок, збережених на диску за допомогою засобу відновлення системи, дозволяє відновити операційну систему Windows у разі серйозної помилки. Якщо проблеми були викликані установкою нераспознаваемой контролера, пошкодженого додатки або неправильної конфігурації, система може бути запущена з їх використанням. Вони є свого роду записом історії змін в Windows.

Користувач може використовувати образ найбільш важливих параметрів, конфігурації реєстру, бібліотек або файлів, збережених заздалегідь. І хоча зміни після збереження цієї точки будуть для системи втрачені, її використання часто є єдиним методом швидкого і безвідмовного усунення відмови. Проблема з точками відновлення і інструментом, який їх контролює, полягає в тому, що без нагляду вони можуть швидко зайняти більшу частину простору, доступного на диску. Windows дає більше контролю над тим, як зберігати точки відновлення системи. Інструменти, призначені для цієї мети, легше налаштовувати, включати і вимикати.

Щоб мати можливість використовувати точку відновлення, спочатку її потрібно створити:

 1. В поле пошуку на панелі завдань Windows введіть «Створення точки відновлення» і виберіть знайдений параметр.
 2. У розділі «Захист системи» натисніть на пункт з написом «Система», потім «Налаштувати». Налаштувати відновлення системи
 3. У наступному вікні натисніть «Включити захист системи» і потім «ОК». Включити захист системи
 4. Тепер у вікні з пункту 2 ми можемо створити точку відновлення системи, натиснувши «Створити». створити точку
 5. Назвіть точку відновлення і натисніть «Створити», щоб почати її створення, потім натисніть «ОК». 

Видалення точки відновлення

Зверніть увагу, що конфігурація резервування простору виконується для кожного розділу окремо. Якщо ви хочете скопіювати на інший диск, вкажіть його в списку доступних дисків в розділі «Параметри захисту» і повторіть кроки, описані в цьому і попередніх пунктах.

Відновлення системи:

 1. Повторіть крок 1 попередньої ради і в вікні «Властивості системи» на вкладці «Захист системи» натисніть «Відновити». Вибір точки відновлення
 2. Потім натисніть «Далі», виберіть точку, яку ви хочете використовувати, і натисніть «Далі».
 3. Тепер просто підтвердіть всю операцію, натиснувши кнопку «Готово».

Після перезапуску система буде правильно відновлена ​​до збереженої точки. Дані користувача порушені не будуть.

Заміна модулів оперативної пам’яті

Виправити на комп’ютері помилку Critical Process Died допоможе також заміна моделей ОЗУ. Мінімальне значення для Windows XP становить 512 МБ, а для Windows Vista і вище — 1 ГБ. Рекомендовані параметри — для Windows XP 2 ГБ, а для Vista 3 ГБ і вище. І якщо інші наші компоненти досить ефективні і відповідають вимогам програми, покупка більшою ОЗУ є найбільш бажаною для виправлення критичного виключення.

Перш за все, вам потрібно перевірити, який тип пам’яті вам потрібен. В даний час на ринку доступні модулі DDR, DDR2 і DDR3. На додаток до відмінностей в структурі, напрузі і швидкості є відмінності в їх зовнішності. Основне — це формат роз’єму. У кожному типі пам’яті відступ знаходиться в іншому місці. Він використовується для правильного монтажу на материнській платі. Щоб визначити тип пам’яті, використовуйте програму CPU-Z. На вкладці «Пам’ять» буде вказано тип оперативної пам’яті і її швидкість. Купуючи модуль пам’яті, продавцю необхідно вказати тип і швидкість в МГц.

Щоб встановити пам’ять, потрібно буде розблокувати пластмасові кріплення, розташовані на кінцях слота. Тепер прикладіть планку так, що вона вільно входила в слот (щоб мітка збігалася з вирізом в слоті на материнській платі). Притисніть пам’ять в слот, натиснувши модуль великим і вказівним пальцем, поки не почуєте клацання обох засувок. Після установки нових модулів RAM можна зібрати корпус і підключити обладнання до джерела живлення.

ВАЖЛИВО. При установці будь-яких компонентів на вашому комп’ютері уникайте одягу, яка легко заряджається статичною електрикою. В основному це стосується светрів і кофт. Перед розбиранням корпусу можливу «небезпечну» одяг слід зняти. Електростатична витік може пошкодити тендітні електронні компоненти.

Оновити або перевстановити Windows

Скидання системи в початковий стан і її оновлення допоможе позбутися від синього екрану:

 1. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть значок «Налаштування».
 2. Потім натисніть «Оновлення та безпека».
 3. Тепер на лівій стороні натисніть «Відновлення».
 4. З правого боку виберіть першу опцію зверху — «Повернути комп’ютер в початковий стан». Натисніть «Почати». Відновлення Windows 10
 5. Тепер нам потрібно вибрати один з двох параметрів скидання — «Зберегти мої файли» або «Видалити все». Найкраще вибрати перший варіант, і тільки якщо не влаштовує результат — другий. В обох випадках ми втратимо всі програми і налаштування. вибір діївибір дії
 6. На наступних кроках підтвердіть бажання перезавантажити комп’ютер і дочекайтеся закінчення операції.

Якщо є помилка в середовищі відновлення, потрібно вставити інсталяційний компакт-диск Windows і запустити комп’ютер з читанням інформації з приводу. При перевстановлення ОС, виконуйте інструкції майстра по установці і дочекайтеся закінчення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector