Як знайти Айфон якщо він вимкнений, втрачений або вкрадений

У наш час смартфон є незамінною річчю практично для будь-якої людини. Втративши телефону, користувач автоматично втрачає всілякі замітки, записи, особисті фотографії, контакти, можливість прослуховувати музику і доступ до інтернету в будь-який час. Погодьтеся, без усього цього важко уявити життя сучасної людини. У цій статті докладно розглянемо, як знайти Айфон якщо він вимкнений, втрачений або вкрадений. Давайте розбиратися. Поїхали!

Перш за все, якщо ви не можете знайти свій iPhone, зателефонуйте на нього з іншого номера, а якщо це не допомогло, зверніться до правоохоронних органів. Зробивши всі необхідні заходи, можна братися за пошук пристрою самостійно.

втрачено iPhone

Дуже часто власники втрачають свої телефони

Навіть в разі, якщо ваш телефон вимкнений, його все одно можна знайти. Перший спосіб, що дозволяє це зробити — сервіс iCloud. Цей сервіс призначений для хмарного зберігання файлів з вашого Айфона. Зверніть увагу, що для того щоб знайти iPhoneс допомогою iCloud, потрібно активувати відповідну функцію.

У разі, якщо ви втратили Айфон не вдома, то насамперед необхідно захистити його вміст. Зробити це можна дистанційно. Там же в iCloud ви можете встановити пароль або навіть видалити весь контент (потім його можна буде відновити з резервної копії).

додаток iСloud

Дуже важливий додаток iСloud

Також в iPhone є так званий «режим пропажі», який легко можна активувати в айклауд. Після включення цієї функції на екрані смартфона з’явиться повідомлення з телефонним номером, який ви вкажете. Таким чином, будь-який, хто знайде ваш смартфон, зможе зателефонувати вам і повідомити про знахідку. Працює ця функція навіть на заблокованому айФоні. При цьому з телефону можна буде дзвонити і приймати дзвінки, але не більше.

Наступний спосіб, що дозволяє відшукати навіть вимкнений iPhone — відстеження номера IMEI. Це такий унікальний код смартфона, який присвоює йому виробник. Номер IMEI можна дізнатися кількома способами:

  1. Ввести на телефоні код * # 06 #. Робиться це аналогічно набору номера мобільного.
  2. Подивитися гарантійний талон.
  3. Розібрати пристрій і перевірити наявність номера під батареєю.
  4. Пошукати на коробці (як правило, IMEI вказується на зворотному боці).

Відстежити телефон по IMEI може оператор за спеціальною заявою від вас або правоохоронних органів.

додаток

«Знайти телефон» для iPhone

Крім цього, можна скористатися спеціальним додатком, яке так і називається «Знайти iPhone». Воно дозволяє подивитися на карті точне місце розташування пристрою, відправити на нього повідомлення, встановити пароль або видалити всі дані. Однак, зверніть увагу, що цю функцію необхідно попередньо включити на самому айФоні. Робиться це в такий спосіб. Перейдіть в розділ меню «Налаштування» і виберіть «iCloud». У наступному вікні ви побачите пункт «Знайти iPhone». Переведіть повзунок в активне положення. Після цього активуйте пункт «SendLastLocation». Таким чином, перш ніж відключитися, смартфон відправить вам інформацію про своє місцезнаходження. Зайшовши в iCloud, ви зможете отримати всю необхідну інформацію. Якщо телефон знаходиться десь поруч, ви почуєте гучний звук, який з’явиться навіть якщо на пристрої включений беззвучний режим.

Почати користуватися додатком «Знайти iPhone» вже після втрати не можна. Тому прийміть відповідні заходи завчасно, щоб при нагоді легко скористатися цією програмою.

Активувати функцію «Знайти iPhone» можна і з комп’ютера. Щоб зробити це, перейдіть на сайт icloud.com і введіть відповідні дані для авторизації. Потім виберіть свій смартфон в розділі «Мої пристрої». Після цього запуститься сканування. По завершенні на екрані з’явиться карта з детальним зазначенням місця розташування вашого Айфона. Залежно від того, де знаходиться пристрій, зробіть відповідні кроки. Наприклад, блокуйте пристрій, видаліть весь вміст, включите звуковий сигнал або відправити нам.

Головне — активуйте цю функцію завчасно, якщо є така можливість. Це заощадить вам купу часу і сил в разі втрати пристрою.

Як бачите, знайти відключений, загублений або вкрадений iPhone цілком реально. Розробниками було передбачено спеціальний додаток, розраховане саме на такі ситуації. Мінусом є те, що його потрібно активувати завчасно. Так що обов’язково зробіть це одразу після придбання Айфона, щоб полегшити собі життя в майбутньому.

Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і діліться з іншими користувачами власним досвідом вирішення подібних проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector