Як виправити помилку 40 в iTunes

Якість продукції компанії Apple не викликає сумнівів, пристрої дійсно є надійними і довговічними, але тих користувачів, які мали справу з програмою iTunes, поява повідомлень про збої в роботі вже не дивує. Корисний додаток, спеціально створене для iOS-девайсів, використовується для різних цілей, в тому числі для оновлення та відновлення прошивки. Процедури, що виконуються з Айтюнс, відрізняються простотою, але не завжди проходять коректно, і робота програми може перерватися повідомленням про помилку. Кожному з збоїв присвоєно власний код, який говорить про ймовірні джерела несправності, з більшістю неполадок в iTunes користувач здатний впоратися самостійно.

Як виправити помилку 40 в iTunes

Алгоритм виправлення помилки 40 в iTunes.

Помилка 40 при виконанні оновлення або відновлення прошивки iPhone 5s і інших Apple-пристроїв може виникати по ряду причин. Здебільшого проблема пов’язана з апаратними несправностями, але нерідко, тим більше виникаючи вперше, проблема має програмне рішення, тому поспішати в сервісний центр при появі повідомлення необов’язково. Спочатку варто спробувати виправити помилку власноруч, тим більше що це може допомогти обійтися без дорогого ремонту.

Методи усунення помилки 40

Повідомлення з даними кодом оповідає про відсутність доступу до серверів активації і підписування, що може бути спровоковано різними причинами, з’ясувати які з ходу не вдасться, тому картина проясниться в міру спроб вирішити ситуацію. Багато помилок в одну мить усуваються перезавантаженням пристроїв. У нашому випадку варто також оновити програму, відключити і заново підключити проксі, призупинити захист антивіруса, очистити host. На перший погляд незначні деталі можуть бути важливими складовими механізму, що забезпечує стабільність роботи сервісу.

Спосіб 1. Оновлення iTunes

Застаріла версія програми нерідко породжує всілякі збої в процесі робіт, в тому числі може стати і винуватцем помилки 40. Прості дії по завантаженню оновлень часто вирішують завдання, і повідомлення більше не турбує користувача. Для перевірки доступних версій сервісу потрібно перейти до розділу оновлень у вкладці «Довідка», і якщо є більш свіжі варіанти Айтюнс, то встановити.

Виклик меню «Довідка»

Спосіб 2. Оновлення Windows

В оновлення потребують також компоненти системи, так що якщо Windows не настроєна робити це автоматично, слід перейти до «Центру оновлень», запустити пошук доступних версій і вручну встановити всі запропоновані в ході сканування варіанти.

Спосіб 3. Використання іншого порту USB

З несправністю роз’єму може бути пов’язано безліч помилок в iTunes, в тому числі і збій з 40 кодом. Щоб позбутися від проблеми, потрібно просто змінити порт. На ПК рекомендується використовувати роз’єм на задній панелі системного блоку, для ноутбука не має значення, але крім USB 3.0. Підключення повинно бути виконано безпосередньо до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю (обов’язково перевірте, щоб він не мав ніяких дефектів). Сторонню периферію теж потрібно відключити, залишивши тільки миша, клавіатуру і сам iPhone або iPad.

Вид USB-порту 3.0

Спосіб 4. Відключення антивіруса, брандмауера

Захисне ПО комп’ютера часто блокує процеси програми, що перешкоджає і доступу Айтюнс до серверів. Необхідно відключити встановлені антивірус, фаєрвол, брандмауер Windows на час виконання процедури з iTunes. Якщо помилка 40 в процесі робіт більше не з’явилася, то справа в надмірній пильності захисту системи, тоді потрібно внести Айтюнс до переліку винятків в налаштуваннях антивірусних програм.

Спосіб 5. Очищення файлу hosts

Некоректне вміст hosts часто провокує збої підключення до серверів, тому варто перевірити файл, розташований за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts, відкривши його блокнотом (для цього будуть потрібні права адміністратора). Якщо в hosts є рядки, що містять «gs.apple.com», а також рядок 127.0.0.1 localhost, їх потрібно видалити, потім зберегти зміни і відновити процедуру з iTunes.

Очищення файлу hosts

Спосіб 6. Очищення кешу браузера

Ще один ефективний метод, що сприяє усуненню помилки 40 в Айтюнс — очищення кешу браузера. Для цього необхідно виконати наступне:

  • переходимо до налаштувань і перегортаємо вниз до Safari;
  • вибираємо пункт «Очистити історію і дані сайтів».

Спосіб 7. Режим DFU

Іноді оптимальним рішенням усунення помилок, що заважають відновленню прошивки, є використання режиму DFU, але в такому випадку потрібно резервна копія даних, оскільки вони будуть загублені при процедурі. Аварійний режим допомагає навіть в самих запущених ситуаціях, ввести смартфон в даний стан можна наступними діями:

  • вимикаємо iPhone 5s;
  • з’єднуємо його з комп’ютером, використовуючи оригінальний кабель Apple;
  • натискаємо кнопку харчування і утримуємо її 3 секунди, не відпускаючи, тиснемо також кнопку «Додому», а через 10 секунд відпускаємо «Power», тоді як «Home» продовжуємо тримати, поки пристрій не визначиться в режимі DFU;
  • після цього буде запропоновано провести відновлення натисканням єдиною доступною кнопки, яка дозволить виконати процедуру, а все такі дії контролюються системою, користувачеві залишається лише слідувати інструкції на екрані.

режим DFU

Спосіб 8. Використання іншого комп’ютера

Можна також провести процедуру оновлення, відновлення прошивки пристрою на іншому комп’ютері, де встановлена ​​остання версія iTunes. Якщо це не допоможе, то виключить несправності ПК або ноутбука.

Такі нехитрі способи іноді допомагають виправити помилку 40 самостійно і уникнути ремонту, але якщо програмні способи не були ефективні, то проблема носить апаратний характер. У платах iPhone 5s часто несправність обумовлена ​​міжшаровим обривом від процесора до пам’яті NAND, що може бути спровоковано механічними пошкодженнями смартфона. Для Реболи флеш-пам’яті потрібне спеціальне обладнання, тому якщо паяльна станція і навички терморегуляції у вас відсутні (перегрів може привести до повного виходу з ладу елемента), краще довірити вирішення питання професіоналам. Може знадобитися також заміна чіпа NAND. Точно визначити неполадку допоможе діагностика в умовах сервісного центру.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector