Як виправити помилки при роботі з ярликами Windows

Поняття «ярлик» відомо сучасній людині в основному завдяки комп’ютерній техніці. Воно означає покажчик на деякий об’єкт. Таким об’єктом може бути файл або папка, а нерідко до ярликів підключають різні властивості. Наприклад, дають команду програмі запуститися розгорнутої на весь екран, або з конкретним дозволом. У Windows цей тип фалів так добре прижився через наявність Робочого столу. Хоча б раз у кожного досвідченого користувача виникали помилки при роботі з ярликами, як виправити їх? Буде не зайвим розібратися.

Проблеми при роботі з ярликами

Для правильного усунення проблем з ярликами варто виявити причину виникнення.

Як влаштований ярлик?

Пристрій цього типу файлів не назвеш складним. По суті, це невеликий документ, в який записана посилання з параметрами. Пізнати такий вид файлів нескладно — він представляє собою іконку із стрілкою внизу (хоча в деяких «збірках» ОС Windows стрілки може і не бути). Більшістю сучасних ОС вони підтримуються на дуже глибокому рівні. Ознайомитися з вмістом ярлика можна, викликавши його контекстне меню і натиснувши «Властивості».

Виклик меню «Властивості»

Тут можна побачити кілька вкладок:

  1. Вкладка «Загальні». Вона характеризує сам файл. Тут є розміри файлу, дати його створення і зміни, а також розташування.
  2. Виберіть «Ярлик». На який об’єкт він посилається? Куди він веде? Які параметри і коментарі вказані для виклику об’єкта? 
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector