Як виконати відеодзвінок в Вайбере на популярному телефоні

Якщо власник мобільного пристрою встановив на своєму Android-девайс або айФоні Виберіть не нижче версії 5.0, то у нього є можливість скористатися дуже корисною функцією — це дзвінок родича, друга, товариша по службі або просто знайомому, який ще додатково буде супроводжуватися відеозображенням. Саме відеодзвінок в Вайбере збільшив число шанувальників утиліти.

Відеодзвінок в Вайбере
Відео виклик в Вайбер допоможуть вам частіше бачитися з рідними і друзями
Проте не кожна людина має можливість скористатися досить новою функцією месенджера. Це залежить безпосередньо від характеристик девайса. Використовувати повноцінно відеодзвінок Viber можуть люди, які є власниками смартфонів, оснащених:

  • Android не нижче версії 4.2;
  • фронтальною камерою;
  • iOS не нижче версії 7.0 (для яблучних девайсів).

Якщо сучасний апарат повністю відповідає вищезазначеним вимогам, тоді людина може сміливо встановлювати програму і запускати цю нову опцію.

Коли телефон потрапляє під обмеження, то в цьому випадку користувачеві залишиться тільки відправляти своїм співрозмовникам текстові повідомлення і зв’язуватися з ним за допомогою голосових викликів.

Як поспілкуватися з одним при використанні відеозв’язку

Щоб добре зрозуміти, як зробити відеодзвінок в Вайбере, потрібно виконати на телефоні всього лише кілька простих дій. Вони проводяться в наступній послідовності:

  1. Відкривається програма.
  2. Вибирається контакт з відповідного списку.
  3. Здійснюється перехід в розділ під назвою «Додатково».
  4. Натискається кнопка, на якій написано «Video Call».

Відеодзвінок в Вайбере
Перейдіть в чат з контактом, щоб подзвонити
Відеодзвінок в Вайбере
Натисніть значок дзвінка
Відеодзвінок в Вайбере
Дочекайтеся відповіді співрозмовника
Під час розмови з іншим абонентом кожен з господарів цифрових апаратів має можливість включити відеозв’язок. Для цього йому необхідно натиснути клавішу «Відео» безпосередньо при розмові, наприклад, зі своїм другом.

Коли всі вищезазначені дії будуть виконані, то після цього на смартфон іншої людини буде надходити зображення з фронтальної камери пристрою, з якого був виконаний виклик.

При цьому користувач, що включив відеозв’язок, не зможе побачити іншого абонента, поки той теж не натисне кнопку з написом «Відео». Якщо ж потрібно буде перервати спілкування, тоді необхідно ще раз тапнуть на ту ж саму кнопку.
При цьому діалог між двома людьми повністю не перерветься. Він просто буде здійснюватися тільки за допомогою голосу. Завдяки цьому матеріалу кожна людина зрозуміє, як налаштувати відеодзвінок в Виберіть для ідеального спілкування зі своїм другом або з іншою особою зі списку контактів утиліти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector