Як відв’язати гру від Фейсбуку: з телефону, з комп’ютера

Соціальна мережа Фейсбук надає користувачам величезні можливості. Крім обміну повідомленнями та мультимедійними файлами, тут можна знайти цікаві ігри та програми. Буває так, що користувачам користуватися деякими програмами у Фейсбук швидко набридають, тому у них виникає питання: як відв’язати межі поля профілю в Фейсбук? Читайте далі, щоб дізнатися про способи, що дозволяють видалити додаток.

Існує кілька причин, за якими користувачі прагнуть видалити ігрове додаток з аккаунта Фейсбук. До найпоширеніших з них належать:

  1. Бажання продовжити захоплюючий процес на ПК без заходу в веб-сервіс facebook.
  2. Намір видалити додаток з аккаунта, щоб інформація про ньому не відображалася на сторінці.

У першому випадку ми рекомендуємо користувачеві завантажити на ПК програму «Gameroom», щоб з її допомогою запустити гру. Для того щоб її скачати, необхідно:

  1. Відкрити сторінку аккаунта в FB.
  2. В меню знайти розділ «Games».
  3. У вікні, натиснути «Завантажити Gameroom».

Якщо ви прив’язали до свого аккаунту в Фейсбук гру зі стороннього сайту, то процедура відв’язування залежить від індивідуальних особливостей ігрового проекту: функціоналу та його технічної підтримки. Як правило, для того, щоб відв’язати гру від фейсбук, необхідно зайти в свій особистий кабінет, потім в налаштуваннях знайти функцію, що дозволяє відв’язати аккаунт вручну. А потім поміняйте пароль. У більшості ігор такої функції немає. Розробники урізують цю опцію з метою запобігання продажу і зломів акаунтів. Щоб вирішити проблему зверніться з листом в техпідтримку. У ньому вкажіть вагому причину своїх намірів, щоб вам не відмовили.

Видалити програму соціальної мережі, прив’язану до профілю, можна тільки на сайті Фейсбук. У мобільній версії соцмережі це виконати неможливо. Запустіть будь-який браузер, встановлений на комп’ютері, потім перейдіть за адресою www.facebook.com.

З комп’ютера

Користувачеві знадобиться виконати такий алгоритм дій:

  1. Перейдіть на головну сторінку профілю.
  2. Клацніть по вкладці «Ще», яка розташована в блоці «Цікаве» з лівого боку екрану.
  3. Потім виберіть «Ігри» і «Управління настройками додатку».
  4. Позначте галочкою ті, які вам нецікаві, потім клацніть курсором по опції «Видалити».

Перекрити доступ проекту до свого профілю можна таким способом:

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector