Як додати адміністратора в групу Фейсбук: права на сторінці

Сторінка або група в Facebook може мати сотні або навіть тисячі передплатників. Коли паблік тільки створюється управління їм цілком під силу одній людині. Але рано чи пізно стає очевидно, що для підтримки порядку в групі необхідно делегувати комусь повноваження управління. У цій статті ми коротко розповімо, як додати адміністратора в групу в Фейсбук, щоб вивільнити час для інших завдань.

Ілюстрація на тему Як додати адміністратора в групу Фейсбук: права на сторінці

вибір адміністратора

Якщо ви хочете взяти собі помічника, то спочатку переконайтеся, що кандидат є вашим передплатником. Перед тим, як призначити хоча б одного нового адміністратора, ви повинні добре розуміти: надавати такі повноваження слід лише тим учасникам, кому ви повністю довіряєте. Адже кожен з них може позбавити адміністраторських прав кого завгодно, включаючи і аккаунт власника. Якщо ви не хочете втратити свій ресурс, в який було вкладено багато часу, зусиль і грошей, підходите до справи призначення адмінів вкрай обачно.

Існуючі ролі в управлінні групою

Для того, щоб якомога менше ділитися вищими, необмеженими повноваженнями, Фейсбук пропонує кілька ролей для персоналу групи.

 • Адміністратор. Вища управлінська посаду, необмежені права. Тільки він має право призначати нових керівників, або навпаки знімати їх з посади.
 • Редактор. Може публікувати нові статті або змінювати існуючі, керувати передплатниками, видаляти або змінювати коментарі. За фактом, ця роль все на сходинку нижче.
 • Модератор. Займається тільки спілкуванням з передплатниками та читачами, видаляє коментарі, якщо необхідно, і взагалі стежить за порядком.
 • Рекламодавець. Його обов’язки зрозумілі з назви — він займається тільки розміщенням рекламних матеріалів.
 • Аналітик. Дана посаду найслабша — тільки перегляд статистики відвідуваності групи.

Ілюстрація на тему Як додати адміністратора в групу Фейсбук: права на сторінці

Алгоритм додавання і видалення адміністратора

Хоча багато хто критикує Фейсбук за незручний інтерфейс, все ж робота з управління паблік не така складна. Давайте подивимося, як додаються нові ролі.

Додавання адміністратора

 • У заголовку групи знайдіть пункт меню «Налаштування».
 • У лівому меню виберіть пункт «Ролі сторінки». Саме тут можна управляти всіма ролями, призначати нових управлінців, видаляти непотрібних і так далі.
 • У правій частині сторінки знайдіть розділ «Призначити нову роль». У рядку введення наберіть ім’я або нік потрібного вам передплатника. Фейсбук виведе імена тих, хто підходить під фільтр.
 • Поруч з ім’ям натисніть кнопку, яка відкриє список ролей. Виберіть потрібну.
 • Натисніть кнопку Додати.
 • У модальному вікні, яке з’явиться на цьому кроці, введіть ваш пароль від аккаунта Фейсбук.

Людина, якого ви вибрали, отримає повідомлення про те, що йому надана можливість доступу до деяких керуючим функцій в співтоваристві і зможе приступити до роботи.

видалення

Зняти з кого-то повноваження ще простіше. На цій же сторінці потрібно знайти кандидата на видалення та клікнути на кнопку «Редагувати» поруч з ним, а потім на кнопку «Видалити».

Ілюстрація на тему Як додати адміністратора в групу Фейсбук: права на сторінці

Установка ролі адміністратора

Зміна кола повноважень вже існуючого співробітника здійснюється так само. Просто після кнопки «Редагувати» потрібно вибрати для нього нову роль.

Поради

Намагайтеся, щоб керівних посад на сторінці було якомога менше. Краще грамотно розподілити роботу між декількома існуючими редакторами, ніж брати ще одного instagram.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector