Facebook читати повідомлення без месенджера: на телефоні, на комп’ютері

Вести текстову переписку в офіційному мобільному додатку Фейсбук тепер неможливо. Розробники перенесли цю функцію в спеціальний додаток Messenger. Деякі користувачі не встановлюють два клієнта однієї соцмережі, щоб не плутатися і не перевантажувати пристрій. Тому, актуальним є питання: як читати і писати повідомлення в facebook без інсталяції messenger? Пропонуємо вашій увазі дієві способи, що дозволяють легко це зробити.

Messenger

Вирішити проблему читання і відправки повідомлень телефоні допоможе використання онлайн-сервісу або інсталяція спеціальної програми.

На мобільному пристрої

Для того, щоб прочитати вхідне повідомлення на iPhone і iPad, користувачеві слід встановити стороннє додаток. Володарям Андроїд-пристроїв доведеться довіритися «полегшеному» клієнту facebook.

iOS

Власникам iOS пристроїв ми рекомендуємо встановити програму під назвою Friendly. Даний клієнт забезпечує доступ до таких соціальних мереж, як FB, Messenger і Twitter. Інсталювати Friendly можна за допомогою App Store. До переваг використання Friendly відноситься:

 1. Максимально комфортне спілкування.
 2. Підтримка від розробника.
 3. Висока продуктивність роботи.
 4. Невеликий «вага».
 5. Безпека особистих даних.

Функції для написання і відправки повідомлень в соцмережі є в Facebook Lite. Встановити цю версію програми соцмережі можна через Play Market. Для цього буде потрібно виконати такий алгоритм дій:

 1. Відкрийте Google Play на смартфоні, потім в рядку пошуку введіть назву програми.
 2. Перейдіть до відповідного пункту.
 3. Торкніться опції «Установити».
 4. Тепер виконайте запуск Lite версії додатка facebook.

Далі необхідно пройти процедуру авторизації в соціальній мережі. Тапніте по піктограмі месенджера, щоб відкрити сторінку зі списком контактів і історією діалогів. Виберіть будь-якого співрозмовника, потім натисніть значок «Повідомлення».

Текстова листування доступна для всіх пристроїв в онлайн-сервісі Фейсбук. Для переходу до діалогового вікна необхідно наступне:

 1. Запустити будь-який браузер, який встановлений на мобільному пристрої.
 2. В адресному рядку наберіть https://m.facebook.com.
 3. Введіть дані, необхідні для авторизації.
 4. Відкрийте вкладку «Повідомлення».
 5. Відмовтеся від установки месенджера.
 6. Відкриється вікно зі списком користувачів, з якими ви ведете діалог.

Проблема відправки повідомлень в Фейсбук не торкнулася власників персональних комп’ютерів і ноутбуків. На сайті інтернет-майданчики з’явився новий розділ з листуванням.

можливості Messenger

 1. Створення спільнот з можливістю спілкування в них.
 2. Відправлення повідомлень і пересилання грошей.
 3. Безкоштовні дзвінки користувачам з встановленим месенджером.
 4. Відправка геоданих.
 5. Можливість грати з друзями онлайн.

Поради та попередження

Користувачам, які ведуть активну переписку через телефон рекомендуємо інсталювати Мессенджер. Однак, в процесі листування знадобиться перемикатися між додатками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector