Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

У багатьох новачків виникають проблеми з налаштуванням соцмережі Фейсбук. Це і зрозуміло, адже розробники постійно щось змінюють, переносять, доповнюють. В результаті люди просто читають стрічку новин і не знають про корисні для них налаштуваннях. У цій статті пропонується інструкція про те, як налаштувати Фейсбук. Після її прочитання все стане набагато зрозуміліше і простіше.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Основні етапи настройки Фейсбуку

Для того, щоб почати управління настройками власного облікового запису на Facebook, потрібно в правому верхньому кутку клікнути по зображенню стрілочки. Далі потрібно вибрати пункт під назвою «Налаштування». Потім з’явиться «Меню», в якому можна проводити всі дії.

Після вибору пункту «Загальні» ви повинні заповнити такі поля.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

У графі під назвою «Ім’я користувача» ви можете придумати красивий адресу для своєї сторінки. Але потрібно враховувати, що поміняти короткий URL-адресу вийде тільки один раз, так влаштований Фейсбук. З цієї причини, якщо у вас виникають сумніви в підібраному імені, краще почекати. Також його можна заповнювати і латинськими символами. Після вибору імені потрібно натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Якщо перейти в пункт «Товариства», то тут можна вказувати свою основну групу, назва якої буде видно біля вашого імені при відкритті сторінки.

Вкладку «Безпека» новачкам варто пропустити.

Про графі «Конфіденційність» буде розказано нижче в статті, це дуже важлива вкладка і потребує окремої уваги.

У вкладці «Хроніка і мітки» зберігаються дані про вас, включаючи фото і публікації на сторінці.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Решта користувачі мають можливість додавати до фото мітки. Їх настройками легко управляти, є можливість вирішити або заборонити користувачам відзначати вас на фотографіях.

Використовуючи пункт «Заблокувати», вам буде доступна блокування користувачів, повідомлень, цілих сторінок, а також різних додатків.

У Фейсбуці можна змінювати мову, для цього є окрема вкладка. Також ви можете робити багатомовні публікації, вказувати мову, на який буде переводитися новинна стрічка. Такі функції в багатьох інших соціальних мережах недоступні.

Також ви маєте право поміняти настройки повідомлень. Наприклад, якщо хтось залишив коментар під фото або надіслав повідомлення, ви можете включити звукове повідомлення на сайті. У вас є можливість налаштувати Фейсбук так, щоб отримувати повідомлення на e-mail або мобільний пристрій, push-повідомлення на ПК або СМС-інформування.

У вкладці, що іменується «Мобільні пристрої» є можливість прописати свій телефонний номер, щоб на нього приходили повідомлення за вказаною вами часу.

В «Налаштуваннях додатків» можна побачити ті, які ви використовуєте, і які мають доступ до списку ваших друзів, а також іншої дозволеної для доступу інформації.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Додаток з’являється в списку після того, як ви увійшли з його допомогою до свого облікового запису.

У розділі «Реклама» ви опублікуєте оголошення з урахуванням своїх інтересів і інших параметрів.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Рекламу потрібно правильно налаштувати і максимально чітко визначити свою цільову аудиторію. Про те, як це зробити, читайте в наступній статті.

У вкладці «Платежі» доступна інформація про всі пересування коштів, включаючи витрати на рекламу.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

У Фейсбуці ви також можете налаштовувати відео, його якість і включення субтитрів.

можливості Фейсбуку

Багатьох цікавить, якими можливостями володіє Фейсбук, але мало хто про них знає. Їх варто розглянути, це полегшить роботу з сайтом.

Загальна зміна документації спільноти

Змінювати будь-які документи у групі мають право всі її члени. Щоб це зробити, потрібно ввійти на сторінку певної спільноти і клікнути по вкладці «Документи», а після потрібно пройти по посиланню «Створити документ». Далі його змінювати мають право всі члени спільноти.

Показувати незареєстрованих людей на заході

На будь-який захід можна покликати користувачів, незареєстрованих на сайті. Після створення заходи в графі «Вибрати користувачів» слід прописати адресу того, хто не має облікового запису на Facebook. Якщо користувачів планується запросити кілька, то між адресами потрібно проставляти знаки пунктуації. Їм на email прийдуть запрошення.

збільшення шрифту

Для того, щоб збільшити шрифт, необхідно перемістити бігунок, розташований внизу сторінки вправо.

Закреслений текст

Якщо у вас є бажання прописати закреслений текст, то перед кожною буквою потрібно вводити такий набір символів: # 822.

Символи для Facebook

У Фейсбуці є можливість ставити різні зірочки, сердечка, смайли і інші символи.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Правила Фейсбуку

Правила, встановлені адміністрацією соціальної мережі Фейсбук, дуже прості. Головне — не писати грубі висловлювання під час спілкування з користувачами і не робити розсилку спаму. Facebook вимагає відповідної поведінки. Хоча ці правила і вважаються негласними, але дотримуватися їх потрібно. На сайті повинна бути хороша, що розташовує до нормальному спілкуванню атмосфера.

Налаштування приватності в Фейсбуці

Вкладка «Конфіденційність» містить безліч налаштувань.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Хто може бачити мої матеріали

Тут присутні 3 цікаві та важливі настройки:

  1. Хто може бачити ваші публікації в майбутньому? В налаштуваннях даної опції ви можете вказати, хто саме має право переглядати опубліковані вами матеріали: друзі, люди, що знаходяться в друзях ваших друзів або всі користувачі Фейсбук. Підпункт «В майбутньому» означає, що ніякі зміни не зможуть вплинути на пости, які вже опубліковані, а тільки на наступні. Щоб отримати швидкий доступ до даної налаштуванні, існує кнопка, вона розташована внизу вікна для створення поста лівіше клавіші «Відправити».
  2. Перегляд всіх ваших публікацій і об’єктів де ви відзначені. Пройшовши за цим посиланням, ви зможете потрапити в «Журнал дій». Якщо ви залишили повідомлення під постом свого друга або поставили позначку на фотографії, то ця інформація потрапляє в «Журнал». Наприклад, в пункті «Коментарі» ви побачите власні коментарі. Якщо пройти в графу «Мені подобається», то тут можна побачити всі пости, яким ви поставили лайк.
  3. Обмеження аудиторії для всіх публікацій в моїй хроніці. Тут можна заховати раніше опубліковані пости від друзів своїх друзів або повністю від всіх. Але при цьому у ваших друзів буде доступ до їх перегляду. Слід знати, якщо ви виставили обмеження для всіх створених раніше постів, щоб повернути все назад, знадобиться налаштовувати кожну окремо взяту публікацію.

Як бачимо, за бажанням ви самі можете виставити обмеження по видимості ваших матеріалів.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Хто може зв’язатися зі мною?

У цьому пункті налаштувань ви можете вирішити, хто саме зможе подавати запит на те, щоб подружиться з вами: все користувачі або друзі друзів.

Хто може мене знайти?

У соцмережі Фейсбук людини можна знаходити за телефонним номером або e-mail адресу. У цьому пункті ви можете дати дозвіл або поставити заборону Фейсбуку на показ вашого профілю тим користувачам, які будуть шукати вас за допомогою цих даних.

Також ви можете приховати власний аккаунт у вкладці «Конфіденційність» з результатів видачі при пошуку в таких системах як Google, Yandex та інших.

Ілюстрація на тему Як налаштувати Фейсбук: основні настройки, можливості, правила

Налаштування Фейсбуку для новачків

Новачки, які зовсім недавно почали користуватися соціальною мережею Фейсбук, часто стикаються з тим, що інтерфейс з’являється англійською мовою (ang) або пункти виглядають не так, як повинно це бути. Дана проблема зазвичай з’являється, якщо вхід в Facebook відбувається через телефон. Щоб її вирішити, потрібно відключити анонимайзер або VPN-сервіс, які змінюють ваш IP-адресу. Користуватися цими програмами не потрібно, адже Фейсбук дозволений у всіх російськомовних країнах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector