Як видалити групу в Фейсбук яку створив сам назовсім

Одним з основних форматів спілкування в соціальній мережі Facebook є спільноти. Нерідко трапляється так, що створюєш певну спільноту, а через якийсь час воно стає непотрібним. Дана стаття буде цікава для тих, хто не знає як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам. Пропонуємо вашій увазі детальну інструкцію по її видаленню.

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Фейсбук яку створив сам назовсім

Як видалити групу в Фейсбук

Прямий опції з видалення групи в facebook не існує. Однак, припинити існування спільноти можна за допомогою спеціальної процедури, яка складається з декількох етапів. Для того, щоб видалити групу необхідно мати в ній права адміністратора. Вони належать творцеві або людині, якій їх передав автор.

Як правило, об’єднання в Фейсбук, у якого немає учасників видаляється системою в автоматичному режимі. Очищення списку учасників не достатня для досягнення бажаного результату, тому слід діяти правильно і поетапно. Насамперед адміну необхідно зайти на свою персональну сторінку. Для цього на сайті facebook пройдіть процедуру авторизації, потім натисніть кнопку «Вхід». На головній сторінці профілю зліва знайдете вкладку «Групи» і зайдіть в неї. Щоб відшукати потрібне співтовариство, біля розділу «Цікаве» натисніть «Групи». Перед вами відкриється перелік сторінок, виберіть ту, яку вирішили видалити. Далі зайдіть на сторінку спільноти, щоб приступити до процедури.

На наступному етапі знадобиться зробити сторінку «секретної». Такі маніпуляції необхідні для того, щоб ніхто з користувачів Фейсбук не зміг додатися в подальшому. Для того, щоб повідомити користувачів про закриття можна розмістити про це інформацію на стіні або в рядку назви форуму.

 • Натисніть кнопку у вигляді трьох точок у верхньому правому куті інтерфейсу.
 • З переліку додаткових можливостей управління виберіть «Редагувати налаштування групи».
 • Натисніть «Конфіденційність» і «Змінити настройки».
 • Тепер виберіть «Секретна група», підтвердить свій намір.
 • Після зміни статусу сторінки приступите до видалення її учасників.

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Фейсбук яку створив сам назовсім

Очищаємо групу від учасників

Видалити всіх членів спільноти в один клік, на жаль, не можна. Вам буде потрібно проводити процедуру виключення індивідуально з кожним учасником, що займе трохи часу. Алгоритм дій буде наступним:

 1. В меню управління торкніться пункту «Учасники».
 2. Відкриється список користувачів, у яких є доступ до вашої групи.
 3. Натисніть на нікнейм користувача, потім на кнопку з «шестерінкою», щоб перейти в настройки.
 4. З спливаючого меню виберіть опцію «Видалити зі спільноти».

Після виконаних дій творцеві також потрібно залишити його, інакше система не видалить спільнота. Якщо ви вийдіть з групи, а там залишаться учасники, вона продовжить своє існування. Кандидатура адміністратора автоматично буде запропонована іншим активним учасникам. У тому випадку, якщо ви випадково пішли зі списку, зверніться з проханням до одного з учасників, щоб відправив вам запрошення на вступ. Потім ви зможете продовжити процес видалення форуму.

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Фейсбук яку створив сам назовсім

Як видалити адміністратора групи?

Останній крок у видаленні — вихід з об’єднання адміністратора. Виконати це можна таким чином:

 1. У головному меню спільноти натисніть шестерінки.
 2. Виберіть пункт «Покинути групу».
 3. Відкриється інформаційне вікно про те, що якщо ви покинете співтовариство, то ваш догляд призведе до його виключення з Фейсбук.
 4. Підтвердіть своє рішення натисканням кнопки «Видалити спільноту».

До вирішення позбутися форуму підходите обдумано, оскільки в Фейсбук немає опції по її відновленню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector