Як відключити коментарі в Фейсбук до публікації

Ілюстрація на тему Як відключити коментарі в Фейсбук до публікації

Facebook це популярна соціальна мережа і месенджер, який надає вам спілкування і обмін інформацією. У нього дуже багато користувачів, і часто у деяких людей виникає питання — як відключити коментарі в Фейсбук до публікації. Про це ми сьогодні і розповімо.

Коментарі в Фейсбук

Для початку давайте розберемося, як же додавати їх під публікаціями. Бо часом так і хочеться додати свій коментар про щось. Для цього заходимо на сайт Фейсбуку, в своїй стрічці новин знаходимо якусь цікаву публікацію. Під кожним постом є поле для введення відгуків. Якщо ж ви не знайшли його, то під постом знаходимо кнопку «Коментар» і натискаємо на неї. Потім вводимо свій текст і натискаємо введення (enter) на клавіатурі. Залишати відгуки ви можете під публікаціями друзів, груп, під фото і відео.

Щоб залишити коментар на сторінці конкретної людини, заходимо в його профіль і знаходимо потрібну публікацію або пост. Після цього таким же, як і вище способом залишаємо свій текст. Якщо людина не знаходиться у вас в друзях, то додавання буде проблематичним через відсутність вас в списку його друзів. В такому випадку просто додайте його в друзі.

Коментарі завжди можна редагувати або видаляти. Для цього є два способи:

  1. Просто перейти до того посту у вашій стрічці, який потрібен, і видалити його.
  2. Знайти на своїй сторінці кнопку «Журнал подій», вона розташована в заголовку. Відкриється сторінка, де можна подивитися всі ваші дії. Серед них шукаєте потрібне і натискаєте на іконку у вигляді олівця справа вгорі. З’явиться невелике меню, в якому потрібно вибрати пункт Видалити.

Ілюстрація на тему Як відключити коментарі в Фейсбук до публікації

Також у відгуку можна згадати якусь сторінку. Для цього в рядку введення потрібно поставити знак @, і поруч без пробілу написати своє ім’я користувача. При введенні система сама буде вам пропонувати людей, які у вас в друзях.

Відключення коментарів для публікацій

Занадто настирливих користувачів, або тих, хто дратує, можна заблокувати. Щоб це зробити, натисніть на маленький трикутник у правому верхньому кутку вашої сторінки, і в меню оберіть «Налаштування». На сторінці налаштувань в лівому меню знайдіть пункт «Заблокувати». Обстеживши вниз, можна знайти підпункт «Блокування сторінок». В поле, яке вам відкриється, введіть посилання на потрібного користувача. Після цього людина автоматично потрапляє в чорний список. Це означає, що він не зможе обговорювати ваші записи, ставити лайки і надсилати вам особисті повідомлення.

Також можна відключити коментарі взагалі. Для цього:

  • Відкриваємо сторінку налаштувань через верхній трикутник праворуч
  • У лівому меню знаходимо розділ «Конфіденційність»
  • В основному полі праворуч ви зможете вибрати, хто зможе переглядати ваші записи і залишати відгуки, а кому це забороняється.

Ілюстрація на тему Як відключити коментарі в Фейсбук до публікації

Свої залишені коментарі ви зможете дивитися через Журнал дій. Там будуть відзначені всі відгуки, написані вами. Їх можна як редагувати, так і видаляти повністю, без можливості повернення.

Ось такі способи і методи поводження з текстовими елементами в соцмережі Фейсбук. Тепер, якщо у вас виникне проблема з цим, то, завдяки нашому тексту, ви будете знати яким шляхом її вирішити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector