Як можна видалити заблокований акаунт у Фейсбук

Facebook — найбільша інтернет-майданчик для миттєвого взаємодії людей з різних куточків планети. Незважаючи на багатогранний функціонал цієї соціальної мережі, у деяких користувачів може виникати потреба у видаленні сторінки. Читайте далі, щоб дізнатися як видалити заблокований акаунт у Фейсбук. Чому заблокували аккаунт? Як видалити або відновити аккаунт? Розберемося в цій темі докладно.

Ілюстрація на тему Як я можу вивести заблокований акаунт у Фейсбук

Чому заблокували аккаунт

Адміністрація Facebook блокує акаунти користувачів, які порушують офіційні правила сайту. Якщо ти не можеш виконати вхід на свою сторінку в цій соціальній мережі навіть при правильному введенні даних для авторизації — значить твій аккаунт відключили. Можливо, користувач навмисно порушив правила користування інтернет-майданчиком. В Фейсбук, як і в інших соціальних мережах є певні умови для використання функціоналу. Юзер погоджується з ними, реєструючи аккаунт, тому зобов’язується їх виконувати. Крім того, він підтверджує свою згоду на блокування сторінки в разі порушень. Причини блокування в Фейсбук:

 1. Поширення спаму в соціальній мережі.
 2. Публікація матеріалів, які порушують авторські права, мають образливий характер або шахрайський умисел.
 3. Використання чужої облікового запису в корисливих цілях.
 4. Створення декількох особистих облікових записів.
 5. У профілі вказана завідомо брехлива інформація про користувача.
 6. Надмірна активність аккаунта.
 7. Інше.

Ілюстрація на тему Як я можу вивести заблокований акаунт у Фейсбук

Трапляється і так, що профіль користувача Фейсбук зламують зловмисники, а потім порушують правила сайту. Дізнавшись логін і пароль власника аккаунта, вони розміщують незаконну рекламу або поводяться агресивно по відношенню до інших користувачів. В такому випадку, адміністратори сайту відключають таку сторінку. Кожен користувач повинен піклуватися про безпеку свого профілю. Іноді Фейсбук помилково блокує сторінки користувачів. Можливо і вашого аккаунта торкнулася така технічна помилка. Вирішити проблему допоможе оскарження блокування.

Якщо користувач вважає, що не порушував умов користування сайтом, він може подати заявку зі скаргою в службу технічної підтримки Фейсбук. При серйозних порушеннях сторінку можуть не відновити. В такому випадку, для того щоб продовжити користуватися соціальною мережею знадобиться створити новий профіль.

Ілюстрація на тему Як я можу вивести заблокований акаунт у Фейсбук

Видалення акаунта

Користувачеві необхідно розрізняти поняття «деактивація профілю» і «видалення профілю». У першому випадку користувач може відновити профіль в будь-який момент протягом 14 днів. З власником деактивованою сторінки друзі можуть ділитися фотографіями і відео, однак повідомлення про це він отримуватиме. У другому випадку дані користувача будуть знищені. Якщо ви точно впевнені, що більше не хочете повертатися в цей інтернет-ресурс, знадобиться виконати такі дії:

 1. Зайдіть на сторінку Facebook, яку хочете видалити. Якщо ви забули дані для авторизації, спочатку знадобиться відновити доступ. На жаль, видалити акаунт без входу в нього не вийде.
 2. Перед видаленням облікового запису збережіть важливі текстові повідомлення та мультимедійні файли.
 3. Натисніть на вкладку «Швидка допомога», потім «Довідковий центр».
 4. Перейдіть в розділ «Управління своїм акаунтом», клікніть по «Деактивация і видалення облікового запису».
 5. Знайдіть питання «Як видалити назавжди». Тут необхідно ознайомитися з рекомендаціями сайту, потім натиснути напис «Повідомити про це».
 6. У вікні, підтвердить свій намір натиском кнопки «Видалити мій акаунт».
 7. Через два тижні профіль буде видалений без можливості відновлення.

Ілюстрація на тему Як я можу вивести заблокований акаунт у Фейсбук

Тим власникам сторінок в Фейсбук, які хочуть на час відключити дію профілю, знадобиться виконати таку процедуру:

 1. Біля меню «Швидкої допомоги» натисніть розділ «Налаштування», потім відшукайте «Спільне».
 2. Далі знайдіть пункт, який стосується деактивації сторінки, натисніть «Редагувати».
 3. Заповніть спеціальну форму і вкажіть причину своїх намірів. Внизу поставте галочку і відмовтеся від отримання листів.
 4. Тепер сторінка деактивовано.

Крім сторінок приватних осіб в Фейсбук є бізнес-акаунти і фан-сторінки. Видалити їх може тільки адміністратор. Для того щоб це виконати, творець повинен спочатку авторизуватися, потім перейти в «Налаштування» і «Налаштування». Далі знайти і натиснути опцію «Видалити сторінку».

Видалення заблокованого аккаунта

Видалити заблокований акаунт Фейсбук буде непросто. Стандартна процедура видалення і деактивації профілю тут не допоможе, оскільки у користувача немає до нього доступу. Тому, для того, щоб видалити сторінку знадобиться пройти процедуру відновлення. Існує два способи відновлення заблокованою сторінки:

 1. Використання опції «Довірені контакти». Користувач може відновити заблокований або зламаний акаунт, якщо він в «Налаштуваннях» профілю вказав таку додаткову міру для ідентифікації, як довірені друзі. Система відправить секретний код зазначеним особам. Користувач повинен його ввести у відповідне поле, щоб відновити доступ.
 2. За допомогою служби підтримки сайту. Даний спосіб застосовують коли не настроєна опція, описана вище.

Ілюстрація на тему Як я можу вивести заблокований акаунт у Фейсбук

Для того, щоб звернутися за допомогою техпідтримки знадобиться:

 • Перейти за посиланням https://www.facebook.com.
 • У правому верхньому куті інтерфейсу натиснути на кнопку «Допомога».
 • Потім вибрати в меню вкладку «Управління моїм аккаунтом», «Зміна пароля» і «Помилки і відомі проблеми».
 • Зі списку найпоширеніших проблем виберіть «Не можу зайти на сайт».
 • Далі заповніть спеціальну форму і опишіть суть проблеми. Вкажіть адресу електронної пошти, щоб служба відправила відповідь.
 • В кінці клікніть «Надіслати».
 • Скаргу розглянуть протягом декількох днів, в порядку черги.
 • На пошту прийде відповідь із зазначенням причини відключення аккаунта.
 • Можливо буде потрібно відправка копії паспорта в електронному вигляді для підтвердження особи користувача.
 • Слідкуйте за вказівками служби підтримки, щоб відновити доступ до профілю.

відновлюємо аккаунт

У тому випадку, коли користувач деактивував сторінку або вирішив її повністю видалити, але незабаром передумав, активувати сторінку можна в будь-який момент протягом 14 днів. Для цього треба зайти в свій профіль. На головній сторінці Фейсбук в поле вводу напишіть адресу електронної пошти та пароль, потім натисніть «Увійти». Тепер ваш обліковий запис відновлена.

Сподіваємося представлена ​​інформація в статті стала корисною для вас. Питання по темі залишайте в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector