Facebook App Installer що це: програма на телефон Андроїд

Фейсбук — соціальна мережа, репутація якої займає верхні рядки в світових рейтингах. Частини користувачів відомо і про таку програму, як Facebook Apps Installer, хоча що це таке і навіщо вона потрібна, мало хто знає. У статті ми про це і розповімо.

Ілюстрація на тему Facebook App Installer що це: програма на телефон Андроїд

опис програми

Facebook Apps Installer — утиліта для пристроїв на платформі Андроїд. Версій для комп’ютера немає. Служить для регулярних оновлень мобільних клієнтів Facebook і Instagram. Софт дозволяє інсталювати додатки з apk-файлів. Під час запуску відбувається сканування карти пам’яті на наявність файлів установки програм, після цього через кілька хвилин можна буде побачити їх список. Розповсюджується безкоштовно. Для установки необхідна версія ОС Android починаючи від 2.x.

І більше нічого хорошого про цей додаток сказати не можна. У нього немає абсолютно ніяких корисних властивостей або функцій понад те, про що сказано вище. Але при цьому програма постійно висить в пам’яті і споживає ресурси процесора вашого смартфона або планшета. Інтернет-спільнота вже давно зійшлися на думці, що ця штука нікому не потрібна. Найкраще, що можна з ним зробити, це видалити його.

Видаляємо з телефону

Якщо софт швидко витрачає заряд і батарея сідає, або ж займає багато пам’яті на телефоні, або вам набридла спливаюча реклама, його слід видалити. Але буває так, що зробити це не так-то просто, тому що програма залишає в системі якісь приховані файли, і після видалення сама собою відновлюється. Це як раз і може відбуватися з Facebook Apps Installer — користувачі пишуть, що докучливий софт має властивість з’являтися на смартфоні сам собою. Можна навіть подумати, що розробники домовилися з Google і FacebookApps приходить на пристрій разом з оновленням операційної системи.

Ілюстрація на тему Facebook App Installer що це: програма на телефон Андроїд

Що ж, можливо, вам пощастить, і ви позбудетеся від неї з першої спроби. Спробуйте спочатку видалити її як звичайна програма. Зайдіть в меню «Налаштування», перейдіть в папку «Додатки», знайдіть там рядок програми, клацніть на кнопці «Зупинити», а потім цього «Відключити». Після цього для надійності можна перезавантажити пристрій, і видалити додаток звичайним порядком. Але якщо Facebook App Installer відключити не вийде, то можливо для цього будуть потрібні рут-права. Це альтернативне рішення проблеми.

Як отримати root-доступ — це окрема тема і розглядається в інших статтях. Згадаємо лише, що для роботи на рутірованном пристрої дуже зручно використовувати спеціалізовані утиліти. Наприклад, Root App Delete, яка дозволяє не тільки видаляти непотрібні системні доповнення, але і попередньо протестувати систему — все буде виглядати так, ніби ви вже видалили обридлу утиліту, хоча вона насправді залишається на місці. Так можна знизити загрозу краху системи в разі, якщо віддалений софт був критично важливий для її роботи.

Одним словом, що стосується Файсбука, рекомендуємо користуватися ним через браузер і забути про мобільний додаток!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector