Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Facebook по праву вважається найпопулярнішою соціальною мережею в усьому світі, щодня в ній реєструється величезна кількість нових користувачів. Якщо і ви хочете стати одним з них, тоді ознайомтеся з нашим керівництвом про те, як в Фейсбук створити новий обліковий запис. Крім самої інструкції, в статті буде розказано ще про найпоширеніші помилки при виконанні поставленого завдання, а також про всі можливості даної соцмережі.

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Реєстрація: покрокова інструкція

Звичайно, першочергово ми розберемо покрокову інструкцію по створенню облікового запису в Фейсбуці, а вже потім перейдемо до периферійних питань. Відразу варто попередити, що для здійснення запланованого необхідно мати при собі мобільний телефон або адресу електронної пошти. Якщо у вас є хоч щось одне, тоді ви без зусиль зможете зареєструватися в соціальній мережі.

Покроковий алгоритм дій

Тепер перейдемо безпосередньо до покрокового керівництва. Здійснюється процес введення реєстраційних даних прямо на головній сторінці Facebook, тому для початку перейдіть за цим посиланням. Потім дотримуйтесь інструкції:

 1. У відповідні поля введіть своє ім’я та прізвище. При бажанні ви можете використовувати псевдонім, однак варто звернути увагу, що в такому випадку іншим користувачам вас буде складно знайти.
 2. У наступному рядку вкажіть номер телефону або адресу активної електронної пошти. Варто зазначити, що під час реєстрації ви повинні мати доступ до мобільного пристрою або аккаунту пошти.
 3. Придумайте пароль облікового запису. Рекомендується використовувати символи різного регістра і цифри, так зловмисникам буде складніше отримати доступ до вашого облікового запису.
 4. Вкажіть дату свого народження і виберіть підлогу. Не обов’язково вказувати реальні дані, але зауважте, що в разі введення коректної інформації соціальна мережа допоможе вам швидко знайти друзів або просто користувачів зі схожими інтересами.
 5. Натисніть кнопку «Реєстрація».

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Відразу після цього на вказану адресу електронної пошти або номер телефону прийде повідомлення з подальшими інструкціями. Відкрийте його і натисніть на кнопку «Підтвердити свій аккаунт». У браузері відкриється нова сторінка Facebook, де вам потрібно буде виконати ще кілька простих дій для завершення створення профілю в соціальній мережі.

Крок 1: пошук друзів

Насамперед Фейсбук запропонує вам спробувати знайти своїх друзів у соціальній мережі. Зробити це можна, імпортувавши контакти з поштової скриньки. Для цього натисніть на посилання «Знайти друзів», розташованої навпроти бажаної пошти та введіть реєстраційні дані від неї в формі, що з’явилася.

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Спустившись трохи нижче, ви виявите форму «Пошук знайомих». Тут вам буде запропоновано ввести ім’я шуканого одного або його місце роботи / навчання. Якщо на це немає часу, можете пропустити цей крок, до нього вийде повернутися пізніше.

Крок 2: заповнення інформації про себе

Щоб інші ваші друзі змогли вас легко знайти в Фейсбуці, рекомендується заповнити інформацію про себе. Для цього скористайтеся спеціальною формою, яка знаходиться зліва під фотографією. У ній вам необхідно давати відповіді на актуальні питання, наприклад, де ви працюєте, де вчилися, які у вас захоплення тощо. За підсумком натисніть кнопку «Зберегти». До речі, в майбутньому можна відредагувати введені дані.

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Крок 3: додавання фотографії профілю

Мабуть, останнім етапом буде додавання аватара на головну сторінку вашого профілю. Робиться це досить просто, вам потрібно натиснути на кнопку «Додати фото», розташованої безпосередньо на місці аватара. Після цього натисніть «Вибрати фото» і в який з’явився файловому менеджері виберіть відповідне зображення.

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

Варто відзначити, що додавати можна будь-яке фото, проте його розмір повинен бути більше 180 на 180 пікселів. Рекомендується вибирати даний фото, де ви без очок. Так друзі зможуть швидше вас знайти.

Основні помилки

Як створити новий обліковий запис в соціальній мережі Facebook, ми розібралися, але що робити, якщо в процесі виконання вищеописаної інструкції з’явилася помилка «Вибачте, ми не можемо вас зареєструвати»? Розглянемо найпоширеніші причини:

 1. Введено неіснуюче назву адреси електронної пошти або мобільний номер.
 2. У графу «Ім’я» або «Прізвище» введено заборонене слово, наприклад, мат.
 3. Помилка пов’язана з несправною роботою браузера (рекомендується використовувати Google Chrome).
 4. У момент реєстрації на сайті Facebook стався збій.

Можливості, що відкриваються з Фейсбук

Ви зареєструвалися на Фейсбуці, що це вам дає? Зараз будуть перераховані основні переваги майданчики:

 1. Ви отримуєте доступ до публікацій понад два мільярди користувачів по всьому світу.
 2. Є можливість листуватися з будь-якою людиною, звідки б він не був.
 3. Соцмережа можна використовувати як додаткове рекламне місце свого бізнесу.
 4. Швидка комунікація з друзями, близькими і колегами.
 5. Можливість коментувати чужі пости і публікувати власні.
 6. Здійснювати прямі трансляції за допомогою вбудованих інструментів Фейсбук.

Ілюстрація на тему Фейсбук створити особисту сторінку: зареєструватися і спілкуватися

корисності Фейсбук

Наостанок будуть дані рекомендації по веденню бізнесу в Facebook, якщо ви починаючий підприємець, обов’язково ознайомтеся з ними:

 1. Звертайте увагу на кількість залишених під вашої записом лайків, репоста і коментарів, саме вони говорять про те, наскільки грамотно підібраний матеріал.
 2. Грамотно заповнюйте інформацію про себе, це сприяє просуванню вашого облікового запису, відповідно, і бізнесу в Мережі.
 3. Намагайтеся працювати на лайки, чим їх більше, тим у більшого числа користувачів з’явиться ваш пост.
 4. Постійно розвивайтеся — використовуйте нові сервіси і додатки від Фейсбук, наприклад, месенджер або Facebook Momments.

Це лише основні рекомендації, які допоможуть вам на початкових етапах ведення власної справи в рамках соціальної мережі від Цукерберга.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector