Як відписатися від Яндекс Музики

Сервіс «Яндекс.Музика» є одним з найпопулярніших музичних сервісів в Росії. Його аудиторія налічує більше 13 мільйонів чоловік, а обсяг доступних для прослуховування треків перевищує 17 мільйонів одиниць. Частина функціоналу сервісу має платний характер і реалізується через систему платної підписки, що дозволяє отримати повний доступ до всіх його можливостям. При цьому відмова від такої підписки для багатьох користувачів може стати цілим пригодою, адже відписатися від Яндекс.Музика не так просто, як багато хто вважає. В даному матеріалі я розповім, як відмовитися від музичного сервісу від Яндекс, і що нам для цього знадобиться.

Слухати пісні на Яндекс.Музика можна платно і безкоштовно

Як відомо, «Яндекс.Музика» — це служба потокового аудіо від компанії «Яндекс», що дозволяє шукати і слухати музику від різних виконавців. Сервіс враховує музичні смаки своїх користувачів, і рекомендує їм найбільш близькі за стилем композиції.

Раніше функціонал даного сервісу був доступний безкоштовно для Росії і країн ближнього зарубіжжя (Україна, Білорусь Казахстан). З прийняттям українським режимом заходів проти компанії «Яндекс» обслуговування українського користувача було частково припинено, і безкоштовні можливості сервісу для багатьох українців стали недоступні.

Нині сервіс «Яндекс.Музика» доступний як на безкоштовній, так і на платній основі. Далі, я розповім про її анулювання від платної версії Яндекс Музики.

Безкоштовний функціонал сервісу включає користування всіма його можливостями на сайті «Яндекс.Музика» для користувачів з Росії, Білорусі та Казахстану. Комфортному прослуховування тут часто заважає реклама, а в мобільному додатку користувачеві доступні для прослуховування лише рекомендовані збірки треків.

Платний функціонал сервісу передбачає здійснення платної підписки, після чого вам стає доступні всі можливості сервісу з деякими застереженнями, на які користувачі часто не звертають увагу. А даремно.

Музичний сервіс Яндекса пропонує користувачам оформити платну підписку на свій функціонал

Музичний сервіс Яндекса пропонує користувачам оформити платну підписку на свій функціонал

Все про платною підпискою на «Яндекс.Музика»

Купівля платної підписки на «Яндекс.Музика» дозволяє отримати доступ до повноцінного функціоналу зазначеного сервісу. Зокрема, знімаються географічне обмеження (можете користуватися сервісом де завгодно), музика пропонується в високій якості, зникає реклама, також стають доступні платні функції «Яндекс.Радіо». Мобільна ж версія «Яндекс.Музика» дозволяє зберігати вподобані треки для автономного прослуховування без необхідності кожного разу підключатися до мережі.

Вартість платної підписки на «Яндекс.Музика» становить 169 рублів на місяць, і 1690 рублів на рік. При цьому якщо підписка ведеться за допомогою мобільних сервісів, то вона може бути дорожче за рахунок оплати послуг цифрового магазину посередника (наприклад, на «ЕпСтор» вартість місячної підписки складає близько 230 рублів). Оплата за підписку проводиться як стандартної банківською картою, так і за допомогою сервісу «Яндекс.Деньги».

Характерною особливістю платної підписки на «Яндекс.Музика» є автоматичне продовження платної підписки в кінці чергового місяця, що тягне автоматичне списання грошей з рахунку користувача. Підписавшись на безкоштовний пробний місяць, багато хто забуває припинити дію платної підписки, після чого з їх рахунку автоматично списується сума в 229 рублів. Останнє для досить багатьох користувачів може стати неприємним сюрпризом.

Автоматичне продовження платної підписки для багатьох стає неприємним сюрпризом

Автоматичне продовження платної підписки для багатьох стає неприємним сюрпризом

Як скасувати підписку на Яндекс.Музика

Важливо розуміти, що при механічному видаленні додатка «Яндекс.Музика» з вашого гаджета скасування підписки не відбувається. Засоби з вашого рахунку будуть регулярно зніматися в кінці місяця до тих пір, поки ви не проведете відключення підписки коректним шляхом.

При здійсненні відмови від підписки врахуйте, що дану операцію необхідно виконати не пізніше ніж за 24 години до відновлення чергового терміну підписки (зазвичай це місяць). Якщо ви встигнете, кошти знову будуть списані з вашого рахунку, і карусель почнеться спочатку.

Скасування пробної підписки

Скасування пробної підписки

Отже, як відписатися від платних можливостей «Яндекс.Музика»? Розглянемо різні способи.

Як відмовитися від платної підписки на сайті Яндекса

 1. Перейдіть на мережевий сервіс «Яндекс.Музика», виконайте вхід в свій аккаунт.
 2. Справа зверху виберіть «Моя музика», клікніть на «Налаштування».
 3. Виберіть вкладку «Підписка», а потім і «Скасувати підписку».

Як відписатися від на айФоні

Щоб відписатися від Яндекс.Музика на iPhone виконайте наступне:

 1. Перейдіть в налаштування вашого телефону;
 2. Там виберіть «iTunes і AppStore»;
 3. Тапніте на ідентифікатор користувача;
 4. Виберіть «Подивитися Епл ID». Якщо буде необхідно — увійдіть в систему;
 5. Відкрийте розділ «Передплати»;
 6. Виберіть «Яндекс.Музика» — «Відмовитися», і підтвердіть вашу дію.

Якщо ви підписалися на «Я.М.» за допомогою «iTunes», і хочете відписатися від Яндекс.Музика, тоді дійте наступним чином:

 1. Запустіть ваш «Айтюнс», і увійдіть в систему через «Епл ID»;
 2. Перейдіть в «Облікова запис», і виберіть там «Подивитися»;
 3. Натисніть на «Увійти / Подивитися»;
 4. Знайдіть блок «Налаштування»;
 5. Поруч з «Передплати» виберіть «Керувати»;
 6. Пошукайте «Яндекс.Музика» і поруч з ним клікніть на «Правка»;
 7. Відзначте «Відмовитися».

Відключення від підписки пройде в кінці вже сплаченого вами періоду підписки.

Як скасувати підписку на «Андроїд»

Найбільш простим способом відключити підписку від «Яндекс.Музика» на Андроїд є перехід за посиланням в Плей Маркет (Особистий кабінет), вибору там «Управління підписками», і натискання на «Не продовжувати».

 1. Також ви можете відкрити сам додаток «Плей Маркет», і перейти в налаштування вашого облікового запису (кнопка з трьома горизонтальними лініями).
 2. Там виберіть «Акаунт» — «Передплати».
 3. Серед наявних підписок виберіть «Яндекс.Музика», а потім тапніте на «Скасування».

Відпишіться від Яндекс.Музика на вашому гаджеті

Відпишіться від Яндекс.Музика на вашому гаджеті

висновок

В даній статті мною був описаний сервіс «Яндекс.Музика», і як відписатися від нього за допомогою різних способів. Для виконання відключення виберіть вашу платформу, і скористайтеся переліченими вище кроками, що дозволяють відписатися від платних послуг даного сервісу на вашому гаджеті або ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector