Як відновити переписку в Вайбере новий спосіб

питання «Як відновити переписку в Вайбере?» на сьогоднішній день саме на часі, оскільки даний месенджер вже встиг обігнати за популярністю довгий час був у беззаперечних лідерів Skype.

Таке питання може виникнути у зв’язку з втратою номера мобільного телефону або просто по недбалості або через допущеної помилки. Як би там не було, проблему видалення потрібної листування можна вирішити кількома способами, хоча зробити це і не завжди просто, краще, звичайно ж, відразу стежити за збереженням історії вашої переписки.Як відновити переписку в Viber

Спосіб прямого відновлення листування Viber

Про цей спосіб можна сказати тільки одне — на даний момент виробником не враховано рішення подібних проблем за допомогою вбудованих ресурсів програми. Так що можете не намагатися копатися в настройках месенджера в надії відновити важливу переписку — все одно нічого подібного зробити у вас, на жаль, не вийде.

Можливо в наступних версіях програми розробники врахують побажання клієнтів і забезпечать своє «дітище» розширеним функціоналом, але поки дивіться наступні способи вирішення проблеми.

Спосіб зі створенням резервних копій

Проблему, як відомо, простіше попередити, ніж вирішувати вже виниклі труднощі, тому для створення резервних копій на своєму пристрої потрібна:

 1. Зайти в додаток Виберіть.
 2. Відкрити розділ з настройками.

  налаштування Viber
  налаштування Viber

 3. У діалоговому вікні відкрити розділ, який називається «Виклики та повідомлення».

  Виклики і повідомлення
  Виклики і повідомлення

 4. Тепер необхідно вибрати пункт «Журналу електронних повідомлень».

  Журнал електронних повідомлень
  Журнал електронних повідомлень

 5. Потрібно почекати деякий час, поки програма створить резервні копії. Процес може зайняти до декількох хвилин.
 6. Після того, як процес створення резервної копії завершено, необхідно вказати актуальний адресу електронної пошти, на яку ви хочете відправити всю історію повідомлень.

  Створення резервної копії повідомлень Viber
  Створення резервної копії повідомлень Viber

 7. Архів, який містить резервні копії всіх листувань, буде прикріплений до листа в автоматичному режимі, і після його відправлення на пошту ви можете не переживати про збереження своїх діалогів.
 8. Подібну процедуру рекомендується проводити приблизно один раз на два — три тижні. У тому випадку, якщо ви ведете ділові переговори через месенджер Вайбер, або листування містять будь-яку значиму інформацію, створювати резервні копії можна частіше.

Як відновити переписку на комп’ютері?

Найпростіший спосіб збереження важливих листувань в разі роботи з Вайбером на стаціонарному комп’ютері — це створення резервних копій за допомогою розміщення інформації на сторонньому хостингу.

Як відновити переписку в Viber
Як відновити переписку в Viber

В цьому випадку створення копій буде відбуватися в автоматичному режимі без вашої безпосередньої участі. Якщо дані будуть загублені, то за допомогою одного натискання на кнопку «Відновлення листування» вся інформація прийде прямо на ваш ящик електронної пошти.

Відновлення за допомогою сторонніх додатків

Для того щоб відновити переписку в Вайбере, можна скористатися спеціальними утилітами, наприклад такий як «Backup Text for Viber». Її пряме призначення — збереження листувань і створення резервних копій даних.

 • Для початку скачайте інсталяційний файл утиліти (бажано з офіційного сайту розробника).
 • Далі встановіть програму, дотримуючись всіх вказівок програми встановлення.
 • На жаль, утиліта, на відміну від Вайбера, є платною. Безоплатно ви можете користуватися додатком протягом місяця, потім або видалити його або придбати ліцензійну версію (коштує близько півтори сотні рублів).
 • Після установки утиліти налаштуйте вручну частоту створення резервних копій і користуйтеся месенджером Viber без ризику втрати важливих листувань.

Тепер ви в курсі як відновити переписку в Виберіть, вдалого спілкування!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector