Як відкрити закриту вкладку

Працюючи в мережі, ми часто відкриваємо безліч вкладок і перемикається між ними. Але людський фактор ніхто не відміняв. І, випадково клікнувши «не туди», ми можемо закрити будь-яку потрібну вкладку. А іноді браузер сам закривається, і ми автоматично втрачаємо доступ до порушеними сторінок. Як же бути в такій ситуації, як відкрити закриту в браузері вкладку, і які способи виправлення ситуації існують? Розглянемо в даному матеріалі.

Як відкрити закриту вкладку в різних браузерах

Випадкове приховування потрібних вкладок — досить поширене і масове явище. З огляду на це, розробники практично всіх популярних браузерів забезпечили свої програми інструментами для відновлення закритих раніше url-сторінок.

Зокрема, це способи:

 • за допомогою поєднання декількох клавіш;
 • через браузерні меню;
 • ще через функціонал браузерної історії;
 • і через правий клік на новій вкладці;
 • на мобільних браузерах.

При цьому пам’ятайте, що для відкриття випадково закритих раніше вкладок в браузері должн бути відкритий як мінімум один сайт.

Нижче розберемо, як вирішити проблему на прикладі ряду популярних браузерів.

Відновлення вкладок в Google Chrome

Найбільш універсальним сполучення клавіш для відкриття закритих сторінок в Гугл Хром (та й не тільки) є натискання на «Ctrl» + «Shift» + «T» в ОС Віндовс, і на «Command» + «Shif» t + «T» в Mac.

Натисніть на вказане поєднання клавіш

Натисніть на вказане поєднання клавіш

Іншим варіантом є натискання правою клавішею мишки на кнопці відкриття нової сторінки (плюсик), і вибором опції «Знову відкрити закриту вкладку».

Виберіть зазначену опцію

Виберіть зазначену опцію

Наступним способом є використання опції «Історія», в якій зберігаються адреси відвіданих нами раніше сторінок. Найпростіший варіант — це перехід в «Налаштування» — Історія, і вибір опції «Нещодавно закриті».

використовуйте опцію

Використовуйте опцію «Нещодавно закриті»

Іншим варіантом є перехід в «Історія» через настройки браузера (або за допомогою натискання на Ctrl + H, або введення в адресному рядку браузера chrome: // history /). Перегляньте перелік відкрилися відвіданих вами сайтів і відкрийте потрібний вам url. У пошуках потрібної сторінки допоможе рядок пошуку в самому верху ( «Шукати в історії») в якій ви можете ввести шукане слово і відкрити закритий сайт на комп’ютері.

Читайте також: Як відключити Яндекс Дзен в Яндекс браузері.

Як відкрити приховані сторінки в Mozilla

Схожим чином відкриваються згорнуті вкладки в Мозілли. Натискаємо на Ctrl + Shift + T в ОС Віндовс і Command + Shift + T в Mac.

Альтернативний варіант полягає в наведенні курсора на кнопку відкриття нової сторінки, тиснемо ПКМ, вибираємо «Відновити закриту вкладку».

Виберіть опцію відновлення закритої вкладки

Виберіть опцію відновлення закритої вкладки

Використовуйте функцію «Історія». Перейдіть в налаштування вашого браузера, і виберіть опцію «Відновити попередню сесію».

Також ви можете вибрати «Налаштування» — «Бібліотека» — «Журнал», переглянути список відкритих вами раніше url і запустити необхідний ресурс.

У мобільній версії браузера необхідно тапнуть на іконку історії, коли браузер відкритий, вибравши опцію «Нещодавно закриті» (Recently Closed).

Виберіть

Виберіть «Нещодавно закриті» в яндекс.браузер

Як відновити сторінки в яндекс.браузер

У яндекс.браузер все організовано схожим чином з іншими браузерами. Доступ до історії ви можете отримати, натиснувши на кнопку налаштувань з трьома горизонтальними лініями, або використавши поєднання клавіш Ctrl + H. Відкриється нова вкладка, в якій будуть перераховані відкривалися раніше сторінки. Для відкриття потрібної з них просто клікніть на ній.

Також в головному меню браузера є опція «Нещодавно закриті» ( «Налаштування яндекс.браузер» — «Історія» — «Нещодавно закриті»), що відображає перелік недавно закритих url.

Виберіть

Виберіть «Нещодавно закриті» в яндекс.браузер

Це може бути корисним: Що робити якщо інтернет є, а сторінки в браузері не відчиняються?

Історія відвідувань в Opera

Потрапити в функціонал історії, що ведеться браузером Опера, можна натиснувши на «Меню» — «Історія». Відкриється список потрібних сайтів, знайти необхідний вам допоможе функція пошуку «Шукати в історії» на самому верху сторінки.

Опція історії в Опері

Опція історії в Опері

Де заховані закриті вкладки в Safari

Браузер «Сафарі» зазвичай використовується на пристроях Епл в macOS і iOS. Знову відкрити закриту вкладку в Сафарі за допомогою таких дій:

 • Натиснути на Command + Shift + T;
 • Перейти в меню, вибрати «Історія» (History) — «Нещодавно закриті» (Recently Closed);

На пристроях iOS необхідно відкрити Сафарі, натиснути на «Виберіть» (Tabs) для відкриття нової вкладки. Тапнуть і затиснути «+» на тривалий час. Ви побачите список недавно закритих сайтів.

Для доступу до закритих вкладках утримуйте плюс деякий час

Для доступу до закритих вкладках утримуйте плюс деякий час

Як знайти приховані url в Edge

Браузер Edge використовується в Майкрософт Windows і не має мобільного реалізації. Нам досить натиснути ті ж «Control» + «Shift» + «T» або клікнути ПКМ на кнопці відкриття нової вкладки і вибрати «Знову відкрити закриту вкладку» (Reopen closed tab).

Чому браузер не відкриває закриті раніше вкладки?

Зазвичай браузер відкриває сторінки з записаної їм історії. Але бувають ситуації, коли програма не може це зробити. Таке відбувається в наступних випадках:

 • Раніше ви видалили браузерні кеш і історію. Оскільки історія недоступна, спроби відкрити закриту раніше сторінку закінчаться невдачею;
 • Ви налаштували браузер не пам’ятати (видаляти) всю історію відвідувань сайтів коли. Наприклад, Edge пропонує опцію «Очищати при закритті браузера». Тому при закритті браузера (випадковому або навмисному) кеш, куки, історія і вкладки, що використовуються в поточній сесії, будуть видалені. Переконайтеся, що дана опція у вас не активна;
 • Вхід (логін) на деяких сайту типу банківських записує ID сесії для кожної конкретної сесії. Такі сайти не дозволять вам відновити раніше відвідані сайти з причин безпеки. Ви побачите повідомлення про закінчення сесії, і необхідності авторизуватися знову;
 • Коли ви заповнюєте будь-яку форму, і випадково закриваєте вкладку, ви не зможете отримати форму назад з уже заповненими полями. На Chrome ви побачите помилку типу «err_cache_miss» показує що дані з форми не були кеш, і вам необхідно заповнити дані знову.

Рекомендуємо до прочитання: Не можу знайти IP-адресу сервера — як виправити?

висновок

Практично кожен з перерахованих (і не тільки) браузерів має вбудовані інструменти, які підкажуть, як відкрити закриту раніше вкладку. У більшості випадків достатньо використовувати шаблонні поєднання клавіш або звернутися до функціоналу «Історії». Якщо ж список недоступний тоді необхідно переконатися, що ви налаштували ваш навігатор належним чином.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector