Як відкрити прихований чат в Вайбере на за кілька секунд

Viber — це популярний месенджер. У даній програмі є можливість зробити невидимою переписку з певним контактом. Виконавши таку процедуру один раз, багато користувачів не можуть потім читати повідомлення, тому що не знають, як відкрити прихований чат в Вайбере.

Прихований чат Вайбер
Прихований чат в Вайбер допоможе вам приховати свої секрети
Власники девайсів роблять тексти коротких листів невидимими, так як припускають, що пристрій може потрапити в руки людини, якому не потрібно знати вміст повідомлень. У більшості випадків — це другі половинки. Ще нерідко девайси втрачають власники і їх крадуть зловмисники у ділових людей.

В останньому випадку бізнес-інформація може потрапити до конкурентів. Дана неприємність загрожує перерости в глобальні проблеми, які не завжди вдається вирішити.

Яким чином можна прочитати секретну переписку

Рішення даної проблеми здійснюється за допомогою декількох простих кроків. Отже, щоб дізнатися раз і назавжди, як знайти прихований чат в Вайбере, потрібно виконати всі дії наступної інструкції:

  1. Відкрити вікно, де відображаються всі бесіди.
  2. Натиснути на пошук. На іконі цієї функції відображається лупа. Її можна побачити вверхній частині екрана з правого боку.
  3. Набрати пін-код, який був встановлений раніше.

Прихований чат Вайбер
Знаючи секретний код, ви зможете легко прочитати приховані чати
Viber Messenger після виконаних операцій відобразить всі приховані діалоги. Для того, щоб побачити повідомлення, досить буде натиснути на один з розмов.

Яким чином можна зробити переписку з людиною секретної

Перед тим як читати невидимі діалоги або групові чати, потрібно їх спочатку зробити такими. Однак певне число користувачів не знають, як приховати чат в Вайбере. Для самонавчання необхідно здійснити наступні дії:

  1. Відкривається вкладка з усіма розмовами.
  2. Виконується довгий тап по виділеному контакту.
  3. Вибирається відповідний пункт у вікні, яке з’явилося поверх основного екрану месенджера.
  4. Вводиться код, який має складатися з 4 цифр.

Прихований чат Вайбер
Перейдіть в інформацію чату і виберіть функцію Приховати
Прихований чат Вайбер
Встановіть пін-код, який будете використовувати
Прихований чат Вайбер
Введіть секретний пін в пошуку (значок лупи на основному екрані)
Таким чином ви зможете приховати листування від чужих очей.

Важливо! Недостатньо просто дізнатися, як приховати листування в Вайбере, ще потрібно заповнити пін-код. В іншому випадку зникне будь-яка можливість прочитати невидимі повідомлення, можливо, від дуже важливих людей.

Якщо користувач не покладається на свою пам’ять, то в цій ситуації йому можна порадити скористатися популярним менеджером паролів. Однією з таких утиліт не тільки для ОС Windows, але і для ОС Android є програма KeePass. Вона поширюється безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector