Як відключити підписку Амедіатека на Мегафоні

Багато абоненти мобільного оператора Megafon користуються пакетом «Мегафон ТВ». У його великий функціонал входить підписка на Amediateka — платний вітчизняний відеосервіс, що надає можливість перегляду новинок світової кіноіндустрії і популярних телепрограм. Багато користувачів хотіли б відключити підписку на сервіс Амедіатека на своєму Мегафоні. Нижче ми розберемо, яким чином це можна зробити.

Функціонал онлайн-кінотеатру Амедіатека

Популярний відеосервіс Amediateka був запущений компанією «Амедіа» в 2013 році. Призначення сервісу складалося в агрегації контенту і надання користувачам доступу до популярних фільмів і серіалів за певну плату. На даний момент користувач може придбати платну підписку на сервіс терміном від 1 до 12 місяців.

Амедіатека Сервіс

«Амедіатека» — один з найбільш популярних в Росії платних відеосервісів

До переваг сервісу відноситься висока якість контенту, повна відсутність реклами, можливість активації оригінальної аудіодоріжки в разі зарубіжних фільмів, зручний функціонал. Крім того, можна придбати за добу до Амедіатеке зі значною знижкою (до 50%), або зовсім користуватися сервісом безкоштовно якийсь час за допомогою спеціальних промокодом. Все це робить користування сервісом популярним і досить зручним.

Amediateka в складі «Мегафон ТВ»

Мобільний оператор «Мегафон» виступає активним промоутером Амедіатекі, регулярно підключаючи її своїм користувачам у формі безкоштовного пробного періоду. Такі підключення часто відбуваються не тільки без волі, а й без повідомлення користувача, що викликає у останніх масу незрозумілих питань. Більш того, після закінчення пробного періоду (довжиною в 7 днів) за користування Amediateka списуються вже реальні гроші, викликаючи численні скарги абонентів.

Сам же Megafon зазвичай ніяк не реагує на подібні звернення, ведучи цілеспрямовану політику підключення своїх клієнтів онлайн-кінотеатру. Це обумовлено договірними відносинами оператора з компанією «Амедіа», внаслідок яких сторони ділять дохід від такої діяльності в заздалегідь обумовлених долях.

Мегафон

Мегафон активно рекламує можливості Амедіатекі своїм клієнтам

Що ж робити простим абонентам, що знайшли у себе підписку на платній основі на Амедіатеку в Мегафоні, або вже зіткнулися зі списанням коштів за останню? Розберемо це нижче.

Це цікаво: Безкоштовна підписка на Амедіатеку і промокод.

Відключення платної підписки за допомогою SMS

Даний спосіб дозволяє повністю відключити функціонал «Мегафон ТВ», включаючи і підписку на «Амедіатеку». Для цього необхідно відправити SMS зі спеціальним кодом stop 1 на номер 5060. Після цього функціонал для вашого номера буде вимкнений.

Дектівація Амедіатекі в меню «Мегафон ТВ»

Також можна відключити Amediateka за допомогою програми Megafon TV.

Для цього в додатку необхідно:

  1. Перейти на вкладку «Пакети»;
  2. Відкрити там розділ «Серіали»;
  3. Залишиться знайти в переліку «Амедіатеку», і тапнуть справа на «Відключити».

Установки програми

У підписках знайдіть «Амедіатеку» і виберіть «Відключити»

Після виконання даних дій ви отримаєте SMS з підтвердженням відключення послуги.

Дзвінок в клієнтську підтримку Megafon

Ефективним вирішенням виниклої проблеми стане звернення в клієнтську підтримку оператора Мегафон за номером 0500. Попросіть оператора відключити вам доступи на «Амедіатеку», і проблема буде вирішена.

підтримка Мегафона

Зателефонуйте на підтримку Мегафона

Відвідування найближчого офісу мобільного оператора

Також можна взяти свій телефон і підійти до найближчого відділення «Мегафона» у вашому місті. Попросіть відповідального фахівця відключити Амедіатеку на для вашого номера, і підписка буде видалена.

офіс

Відвідайте найближчий офіс Мегафона

Це може бути корисним: Як встановити заборону на платні підписки Мегафон.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином можна відключити платну підписку на Амедіатеку на операторі Мегафон. А також які способи реалізації даного завдання. Найбільш простим варіантом буде відмова в додатку Megafon, що дозволить уникнути зняття коштів за користування функціоналом сервісу. Якщо ж «ручні» способи виявляться неефективними, рекомендуємо звернутися на гарячу лінію оператора або відвідати один з його офісів. Після звернення до відповідальних фахівців розглянута проблема зазвичай буває вирішена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector