Як відключити безпечний режим на Андроїд

До тих пір, поки ваш девайс на Android працює собі і працює, не турбує нас, питання про існування безпечного режиму нікого не цікавить. І тим більше не хвилює, як відключити безпечний режим на Андроїд. І це цілком природно. Від добра добра не шукають.

Безпечний режим пристрою

Іноді телефон сам раптово переходити в безпечний режим

Що таке безпечний режим і його призначення

Але раптом ми помічаємо, що в його роботі виникають неприємні симптоми, які починають насторожувати. Такими можуть бути: передчасна розрядка, раптова свавільна перезавантаження, відключення та ін. Ну і, крім усього, апарат може самовільно перейти в цей самий безпечний режим.

Тут вже стає не до жартів. Але давайте розбиратися!

Перш за все, будьте впевнені — нічого небезпечного поки не сталося.

Якраз навпаки — система сама себе захистила! Вона не змогла далі працювати, і у неї просто не було іншого виходу, крім як перейти зі звичайного режиму в безпечний.

УВАГА. Розробниками операційної системи Android безпечний режим був введений, починаючи з версії 4.1. У спеціальній літературі користуються терміном Safe Mode (Сейф Мод — Безпечний Режим, англ.). Призначення його в Андроїд таке ж, як і в системі Windows (Віндовс).
Режим Safe Mode

Safe Mode виконує ті ж функції, що і в Windows

Діагностика пристрою в безпечному режимі

Безпечний режим являє собою один з методів аналізу системи Android на пристрої. Правильніше сказати, один з інструментів цього аналізу.

Потрібно обов’язково відзначити, що якщо при роботі в Safe Mode ваш пристрій працює без нарікань, то виною його хвороби послужило одне з доданих вами додатків або оновлень. Адже саме після таких дій проявилася хвороба. (Порівняйте з питанням лікаря: а після чого ви стали гірше себе почувати?).

Справа в тому, що при завантаженні в Safe Mode відбувається тимчасовий скидання налаштувань до заводських. Таким чином, пристрій повертається в те (первісне) стан, в якому здоровий до вашого втручання. (До його покупки і використання вами).

Вилікуйте свій телефон

Є кілька способів відключити режим Safe Mode

Особливості Safe Mode такі:

 • Відбувається запуск тільки попередньо встановлених розробником додатків;
 • В цьому режимі є можливість видалення підозрілих програм;
 • На його присутність зліва внизу вказує напис Safe Mode;
 • Встановлені програми та особисті дані не видаляються.

Простежимо логічний ланцюжок:

 1. Ви придбали новий пристрій;
 2. Експлуатуєте його (при цьому робите установку додаткових додатків і оновлень);
 3. Після однієї з операцій (п. 2) пристрій «захворіло»;
 4. Але в безпечному режимі Android працює нормально (як нове).

висновки:

 1. Потрібно видалити недавно встановлений додаток або повернути стан до оновлення. Можна відновити дефолтні настройки;
 2. Не потрібно нести в майстерню для ремонту «заліза».

ВАЖЛИВО. Не робіть повний скидання налаштувань до заводських, так як при цьому видаляються всі встановлені вами програми, контакти, повідомлення. Це крайній захід. Якщо ж все-таки зважилися на це, то зробіть резервне копіювання даних.
Особливий режим телефону

Читайте, як відключити безпечний режим на Андроїд

Відключення режиму Safe Mode на Android

Не менш важливим або, скоріше, проблематичним, особливо для початківців користувачів, видається вихід з Safe Mode, його відключення. Як же його прибрати?

Головним правилом в цій справі є те, що за замовчуванням Android повинен при простій перезавантаження завантажуватися в звичайний режим.

Це робиться шляхом натискання і утримання кнопки харчування. При цьому дії з’являється меню з питанням «Перезавантажити» або «Вимкнути»? Ви робите свій вибір «Перезавантажити», і пристрій спокійно собі перезавантажується. При виборі другого варіанту не забудьте потім його включити.

У деяких моделях (при відсутності такого меню) можна просто натиснути і утримувати кнопку живлення близько 30 сек.

Відключення Safe Mode

Прибрати безпечний режим на смартфоні просто

У житті ж правила працюють не завжди. (Навіть головні). І якраз для таких випадків існують кілька описаних нижче варіантів дій для виходу з безпечного в звичайний режим роботи пристрою з Android.

Для моделей, оснащених акумулятором

Відключення безпечного режиму можливо після вилучення акумуляторної батареї з пристрою, потім очікування до п’яти хвилин для розрядки внутрішніх конденсаторів і повторного звичайного включення апарату кнопкою харчування.

перекручування

Іноді, за словами форумчан, бажаний ефект досягається таким шляхом: вимкнути пристрій, вийняти батарею, буквально через п’ять секунд вставити її на місце, включити пристрій.

панель повідомлень

Може бути, ваш Андроїд з тих версій, в яких при переході в безпечний режим власнику надсилається повідомлення. На панелі повідомлень потрібно його торкнутися.

Клавіша «Додому»

Відключення Safe Mode може статися, якщо під час включення пристрою утримувати до повного завантаження кнопку «Додому».

Кнопки зменшення (збільшення) гучності, харчування

Цей спосіб полягає в тому, що після перезавантаження під час включення потрібно натиснути і утримувати в різних варіаціях кнопки:

 • Зменшення гучності;
 • збільшення гучності;
 • зменшення гучності + харчування;
 • збільшення гучності + харчування.

Множинність варіантів натиснутих клавіш викликана існуванням різних моделей пристроїв і версій Android.

ВАЖЛИВО. Не використовуйте цей спосіб, якщо будь-яка з кнопок не працює. Це призведе до циклічної перезавантаження пристрою. В цьому випадку вам спочатку необхідно звернутися в майстерню для ремонту.

Будьте уважні і неквапливі — все буде ОК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector