Як відключити автоматичне оновлення додатків на Андроїд

До болю знайома ситуація, коли хтось намагається включити телефон і швидко зробити деякі дії, але не тут-то було. Телефон безжально сповіщає, що здійснюється оновлення раніше встановлених додатків. Саме з цієї причини Андроїд може не тільки подвисать, але і серйозно глючить, оскільки оперативна пам’ять стрімко зменшується, доходячи до критичного мінімуму.

Відключення автоматичного оновлення

Мало кому подобається, коли система починає самостійно качати оновлення і витрачати трафік

Щоб запобігти в подальшому подібні дії, власники Андроїда повинні розуміти, як відключити автоматичне оновлення.

оновлення додатків

Андроїд — це не тільки телефон, що дозволяє здійснювати потрібні дзвінки. Це гаджет, що надає масу інших корисних можливостей у вигляді цікавих додатків. Однак саме вони найчастіше виступають в якості головних винуватців втрати дорогоцінного трафіку, оскільки здатні автоматично оновлюватися.

Відключення поновлення Плей Маркета

Маса додатків, встановлених з Плей Маркета, готові «розорити» власника Андроїда. Виробники оснащують їх автоматичними функціями, в результаті яких встановлені додатки без відома власника телефону підключаються до мобільного інтернету і починають здійснювати закачування файлів, завдяки яким моментально оновлюються.

Запуск оновлень на Android-пристрої

Щоб перешкодити такому процесу, важливо ознайомитися з інформацією, як прибрати таке оновлення, не порушивши при цьому роботу самого Андроїда. Існує кілька рекомендацій, слідуючи яким, навіть самий недосвідчений користувач зможе успішно провести відключення автоматичного оновлення всіх додатків.

Спочатку слід відкрити папку, в якій зберігаються всі програми. Серед списку встановлених додатків слід знайти «Плей Маркет».

Обмеження дій для додатків

Натискаючи послідовно ярлик Google Play, а потім «Опції», з’явиться контекстне меню, в якому міститься функція «Повідомлення». Дуже важливо навпроти неї прибрати встановлену галочку.

Далі слід встановити значення «Тільки через Wi-Fi» на списку меню «Оновлення».

відключення синхронізації

Після успішного відключення процесу, що дозволяє оновлювати достатню кількість додатків на Плей Маркеті, слід продовжити виконувати деякі процедури. Не менш важливим вважається відключення синхронізації Андроїда з деякими онлайн-сервісами. При цьому слід зазначити, що на коректної працездатності даних онлайн-сервісів це ніяк не відіб’ється, тому здійснювати зазначені інструкції можна без зайвих побоювань.

Відключення синхронізації «змусить» працювати дані сервіси під строгим контролем власника Андроїда, а не в тих випадках, коли сервісів самим заманеться оновитися до нової версії.

Відключення синхронізації з онлайн-сервісами

Зайшовши в «Налаштування», слід знайти «Облікові записи та синхронізація». Там знімається галочка, виставлена ​​на фонової синхронізації, що дозволяє проводити оновлення в будь-який час доби без урахування бажання власника Андроїда.

Відключення оновлень операційної системи

Андроїд, як і комп’ютер, оснащений операційною системою, яка також потребує процесі, що дозволяє оновлювати встановлену версію. Виробники і в цьому випадку подбали про автоматичному запуску такого процесу. На жаль, і це оновлення небажано в деяких випадках, тому не завадить навчитися «керувати» навіть таким важливим процесом.

Відключення оновлень OS Android

Процес закачування деяких файлів для OS Android запускається автоматично, коли система визначає, що в наявності є вдосконалена версія. Все б нічого, якби такі процеси супроводжувалися маленьким обсягом. На жаль, деякі файли закачування здатні заполонити близько 2 Гб вільного простору, тим самим ускладнюючи роботу Андроїда.

Заборона на upgrade операційної системи

Відключити автоматичне оновлення системи також нескладно. Досить знайти опцію «Про телефоні», в ній — «Оновлення системного ПО», після чого вибрати варіант завантаження «Не оновлювати», в крайньому випадку — «Питати перед завантаженням». При цьому система автоматично оновлюватися більше не буде, тільки в другому випадку власник Андроїда отримає нагадування про що з’явилися можливості.

відключення реклами

Трафік може безжально зникати внаслідок того, що на просторах світового інтернету розставлено безліч «пасток», які часом непомітні для недосвідчених користувачів. Настирлива реклама, в якій вже точно не потребує користувач, може за невеликий проміжок часу також стрімко витратити весь трафік.

Щоб відключити рекламу, слід знову увійти в «Налаштування», відшукати «Бездротові мережі», далі перейти в опцію «Мобільна мережа». Після чого зняти галочки, виставлені навпроти передачі даних і двох роумінг (інтернет-роумінг і національний роумінг).

Управління завантаженням інтернет-реклами

По завершенні всіх описаних дій проблема, пов’язана з безжальним і неконтрольованим витрачанням трафіку, буде повністю вирішена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector