Як видалити переписку в Скайпі і очистити чат від непотрібних повідомлень

Палець над кнопкою Delete

Skype — безкоштовний сервіс спілкування в мережі інтернет. Програма надає хорошу можливість обмінюватися інформацією з близькими і колегами за допомогою текстових і мультимедійних повідомлень. Вся інформація про надіслані і отримані повідомлення зберігається на серверах цього месенджера. При виникненні деяких життєвих обставин може знадобитися видалення всього листування, тому користувачі повинні знати як правильно це зробити. Давайте розглянемо питання, як очистити повідомлення і листування в Skype назавжди.

Як видалити всю переписку з співрозмовником

Функція збереження текстових повідомлень — хороша можливість зберегти важливу для користувача інформацію. Однак, це може стати причиною порушення приватності в разі злому облікового запису. Тому, щоб обмежити доступ до секретного листування, користувачам варто періодично видаляти історію повідомлень.

У додатку існує додаткова опція, яка дозволяє видалити всю текстову переписку. Завдяки цьому можна зберегти в таємниці бесіду з близькими і друзями, а також звільнити пам’ять пристрою, що використовується.

Перш ніж видалити історію спілкування з користувачем, варто зберегти важливу для Вас інформацію. Після видалення листування відновити текст можна буде тільки за допомогою сторонніх утиліт. При цьому вся історія листування буде збережена у вашого співрозмовника.

Для того щоб не витрачати час на видалення історії листування, встановіть автоматичну чистку повідомлень. Для цього виберіть проміжок часу через яке Skype буде самостійно проводити видалення листування.

Коли потрібно видалити текст повідомлень з телефону і планшета, то необхідно провести такі дії:

  1. Запустіть програму Skype і знайдіть обліковий запис потрібного користувача.
  2. На короткий час затримайте палець руки на співрозмовника до появи контекстного меню.
  3. Зайдіть в пункт Видалити з недавнього.

Мессенджер на телефоні

Коли Ви хочете повністю очистити інформацію про Skype, зайдіть в налаштування пристрою і знайдіть розділ Додатки. У представленому списку програм виберіть Skype. Ваше пристрій запропонує виконати функцію Стерти дані. Потім зникне вся інформація про програму, а також Ваш логін і пароль, які доведеться заново вводити.

Ще одним радикальним методом очищення інформації є видалення Skype з телефону або планшета. У разі коли Вам знадобитися відновити програму на телефон, її можна завантажити в будь-який час з офіційного сайту.

Як видалити окреме повідомлення

Коли користувач хоче очистити частину проведеної текстової бесіди, то знадобитися зробити такі дії:

  1. Запустіть Skype на пристрої.
  2. Зайдіть в текстову переписку і знайдіть повідомлення, яке хочете видалити.
  3. Натисніть на нього курсором миші і виберіть функцію Видалити.
  4. У новому вікні підтвердіть своє бажання натиснувши на опцію Видалити.

На місці у цьому форумі Ви побачите сміттєву корзину з інформацією про те, що воно було видалено.

Таку процедуру чищення повідомлень можна проводити тільки з вашими нещодавніми повідомленнями. При цьому текст листування зберігається в іншого користувача.

Скайп на екрані

До того ж якщо знадобиться видалити всю відправлену і отриману інформацію, потрібно виконати іншу процедуру, так як видаляти вручну по одному повідомленню займе чимало часу.

Що якщо видалити вже відправлене повідомлення

На відміну від інших подібних програм, Skype підтримує додаткову функцію видалення відправленого повідомлення до того моменту поки співрозмовник встигне його прочитати.

Для цього необхідно провести пару простих маніпуляцій:

  1. Натисніть курсором на текст надісланого повідомлення.
  2. На екрані з’явиться опція Видалити.
  3. Підтвердіть дію натиснувши на цей напис.

На місці відправленого повідомлення з’явиться напис про те, що повідомлення було видалено. Напис Повідомлення видалено з’явитися в діалоговому вікні двох користувачів.

Перевагою функції видалення відправленого повідомлення є те, що якщо користувач помилково відправив дане повідомлення або передумав його відправляти, він може швидко і зручно виправити ситуацію.

Недоліком опції є те, що видалити текст можна протягом короткого проміжку часу, до того як співрозмовник зайде в додаток.

Чи можна подивитися видалені повідомлення

Якщо користувач раніше видаляв обліковий запис або призначений для користувача каталог, то прочитати видалені повідомлення в майбутньому практично неможливо. Розробники постаралися допомогти це зробити за допомогою додаткових програм.

Щоб прочитати віддалене повідомлення, повинен бути доступ до прихованих папок і файлів на вашому пристрої. Для цього скачайте і встановіть програму SkypeLogView. Це портативний додаток зручне і просте в застосуванні. З його допомогою можна витягти необхідну інформацію з секретних файлів і зберегти в текстовому документі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector