Як відновити забутий пароль в Скайпі, якщо ви забули або знаєте логін

Вхід в Скайп

Skype — сучасна програма спілкування людей без обмежень у часі і відстані між ними. Який б не була універсальною ця програма, вона може мати деякі збої в роботі, як і будь-які інші програми. Так як Skype є частиною повсякденного життя багатьох людей, то при виникненні будь-яких труднощів у його роботі користувачі хочуть їх швидко усунути. Після установки нової операційної системи на комп’ютері, користувачі часто забувають свій пароль в Skype, в результаті чого блокується доступ до особистої сторінці.

Як відновити пароль по email адресою

Щоб відновити пароль, необхідно заповнити спеціальну форму на сайті Skype. Для цього потрібно знати свій E-mail. Процедура оновлення пароля складається з таких дій:

  1. Перейдіть на сторінку відновлення логіна і пароля, введіть в потрібній графі адреса електронної пошти.
  2. Зайдіть на свою електронну скриньку і прочитайте отримане лист від Skype. У ньому повинна бути вказана посилання, по якій Вам слід перейти на потрібну сторінку.
  3. Придумайте інший пароль і збережіть.
  4. Якщо з’явилася інформація про зміну пароля, то значить процедура пройшла успішно. Тепер можете вільно заходити в Skype за допомогою нових даних.

Може статися так, що на вказану вами адресу електронної пошти не прийшов лист. Тоді рекомендується почекати ще десять хвилин і повторити запит заново. Посилання для відновлення пароля дійсна протягом шести годин.

Спілкування відеоконференція

Якщо до вашого електронного ящика прив’язані два логіна в Skype, то програма запропонує Вам вибрати той, який необхідний в даний момент.

Що робити, якщо ви не пам’ятаєте потрібний email

У разі, коли користувач забув не тільки пароль в Skype, але і свій email, повернути доступ до облікового запису буде важко.

Коли є можливість зайти в Skype з пристрою, системі якого вдалося зберегти всю інформацію для входу, то в меню програми виберіть пункт Особисті дані. Потім перейдіть в розділ Редагувати мої дані. Тут Ви зможете побачити всю особисту інформацію та адресу своєї електронної скриньки.

Коли вхід в меню Skype неможливий і користувач не пам’ятає свій E-mail, то відновити свої особисті дані шансів практично немає.

Password Recovery

Існує можливість звернутися за допомогою до програми Password Recovery. Скачайте цю програму на свій пристрій. Для цього треба зайти в браузер і введіть в пошуковику назву програми.

Відновлення паролю

Після запуску програми на комп’ютері в головному вікні введіть забутий вами пароль або логін. Програма Password Recovery зможе швидко відшукати ваш пароль. Запишіть його і більше не забувайте. Єдиним недоліком цієї програми є платність її функцій.

Номер телефону

Якщо ваша сторінка прив’язана до номера телефону, то відновити свій пароль буде не важко. Необхідно зайти на офіційний сайт програми Skype і знайти напис Чи не можете увійти в Skype? Натисніть на неї курсором і введіть номер свого мобільного телефону. Після цього на ваш номер телефону буде відправлено повідомлення з інформацією про зміну пароля.

Останній захід — звертаємося до служби підтримки Skype

Якщо перераховані вище методи відновлення логіна або пароля в Skype Вам не допомогли, то можна звернутися в службу підтримки. Цей варіант відновлення не дуже ефективний, так як Вам довго доведеться доводити, що обліковий запис саме ваша. Програма задасть кілька запитань, на які Ви повинні з точністю відповісти. Ці питання стосуються контактів в Skype, останніх дзвінків і платежів. Щоб скористатися останньою надією відновлення пароля, напишіть адміністрації Skype лист. Для цього треба зайти на офіційний сайт програми і виберіть курсором напис Звернутися до служби підтримки.

Процедура відновлення пароля може тривати кілька днів, адже адміністрація повинна перевірити всю інформацію і упевнитися в тому, що ви є власником облікового запису. У листі до адміністрації детально опишіть свою проблему і заповніть точні дані останніх платежів. У разі, якщо в Skype не ідентифікували вас як власника, то доведеться наново реєструватися і створювати новий акаунт.

Щоб ніколи не виникали труднощі при вході в програму Skype запишіть логін і пароль в блокнот і покладіть в важкодоступному місці для сторонніх людей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector