Як видалити групу в Ватсапе якщо ти адмін: просте керівництво

У мессенджере WhatsApp, крім можливості створення приватної бесіди і здійснення відеодзвінків, доступна опція створення груп. Вони являють собою загальний чат для кількох учасників. Але з тих чи інших причин у адміністратора може з’явитися бажання видалити групу. У цій статті буде розказано, як виконати це просте на перший погляд дію.

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Ватсапе якщо ти адмін: просте керівництво

Як видалити групу в Ватсапе?

Кожен користувач в будь-який момент може вийти із товариства і більше не отримувати повідомлення від його учасників. А якщо ви адміністратор групи, тобто творець, тоді ви можете зовсім повністю видалити створену вами групу. Однак на різних версіях мобільних операційних систем ця дія виконується по-різному.

Зараз буде детально розказано, як покинути співтовариство в Ватсап на найпопулярніших системах, які зараз присутні на ринку мобільних технологій: Android і iOS.

Як видалити групу WhatsApp на Андроїд?

Отже, ваш обліковий запис в WhatsApp на Android є загальний чат, який ви хотіли б видалити. Алгоритм дій досить простий:

  1. Відкрийте програму на телефоні.
  2. Перейдіть у вкладку «Чати».
  3. У списку знайдіть групу, яку хочете видалити.
  4. Натисніть і утримуйте палець на її назві.
  5. Після появи діалогового меню, натисніть пункт «Вийти з групи».

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Ватсапе якщо ти адмін: просте керівництво

Так ви покинете небажане співтовариство, але воно ще залишиться у вас в списку чатів. Щоб його видалити, натисніть кнопку на верхній панелі у вигляді сміттєвого кошика.

Однак, якщо ви власник групи, процес ускладнюється. Вам доведеться спочатку видалити з неї всіх учасників. Для цього слід зайти в групу і тапнуть по кнопці меню (три точки в верхньому куті). У меню, вибрати «Інфо про групу». А потім видалити по черзі всіх учасників. Для цього треба кожен раз викликати меню, утримуючи палець 2 секунди на кожному учаснику, і вибирати пункт «Видалити».

Коли вони всі будуть виключені, вийдіть із товариства самі (кнопка «Вийти з групи» внизу екрану). Тільки після цього ви зможете видалити порожню групу.

Як видалити групу WhatsApp на Iphone?

Якщо ж ви власник смартфона від Apple, тоді інструкція дещо інша. Ось що вам необхідно зробити на телефонах з iOS:

  1. Запустіть месенджер на смартфоні.
  2. У вкладці «Чати» відшукайте і відкрийте співтовариство.
  3. Потрапивши в чат, натисніть на його назві, щоб відкрити меню налаштувань.
  4. У самому низу всіх параметрів натисніть на кнопку «Вийти з групи»

Ілюстрація на тему Як видалити групу в Ватсапе якщо ти адмін: просте керівництво

Після цього з’явиться ще одне діалогове вікно, в якому необхідно підтвердити свої дії, повторно натиснувши кнопку «Вийти з групи». Виконавши це, ви покинете співтовариство, і група зникне зі списку ваших чатів. Але всі інші учасники в ньому залишаться, тобто група продовжить існувати. Ватсап автоматично випадковим чином вибере з числа учасників нового адміністратора. Ви можете їх виключити, щоб закрити співтовариство зовсім (про це було написано вище). Однак це виконати можна лише при наявності прав адміністратора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector