Як створити віртуальну флешку на комп’ютері

Іноді бувають такі ситуації, коли доводиться працювати інструментами (бухгалтерськими, соціальними, які вимагають обов’язкової наявності в комп’ютері зовнішнього носія). Або ж просто необхідно встановити нову версію операційної системи. Але, що робити, якщо немає ні флешки, ні будь-яких вільних CD. Вихід є! Потрібна спеціальна програма, яка буде працювати як віртуальна флешка.

Створення віртуальної флешки на прикладі програми OSFmount

OSFmount- рятувальний круг для тих, у кого немає під рукою знімних носіїв

OSFmount- це маленька програмка, яка допоможе створити накопичувач. Ця програма може створити як готовий образ (image) накопичувача, так і RAM, який існує тільки в ОЗУ. Флоппі-вінчестер, штучний оптичний диск, і, головне, віртуальна флешка — програма може монтувати всі ці образи. Windows 10, Windows 8, Windows 7 віртуальна флешка створиться на будь-якій операційній системі Windows, причому як в 64-бітної середовищі, так і в 32-бітної. У mount навіть можна визначати для штучного диска певну букву і встановлювати необхідні атрибути. При цьому розмір утиліти не дотягує навіть до 2 мегабайт, її розмір за все 1,95 Мбайт. З мінусів тільки те, що програма не підтримує російську мову.

Інструкція з використання OSFmount

У використанні вона легка і для створення флешки не буде потрібно багато часу і зусиль. Отже, як створити віртуальну флешку на комп’ютері за допомогою OSFmount:

 1. Насамперед потрібно завантажити і встановити OSF.
 2. Тепер у вікні слід натиснути на «Mount new …» для того, щоб додати носій.Натискаємо «Mount new ...»
 3. Тепер в новому вікні можна налаштувати всі параметри монтування. Параметром source можна вибрати джерело. Наприклад, прикручений або ОЗУ image virtual накопичувача. Але нам потрібна USB віртуальна флешка, і щоб зробити таку, потрібно вказати шлях з певним форматом.
 4. Налаштування «Volume Options» можна пропустити, так як для штучного носія вони абсолютно не потрібні. Їх використовують тільки при завантаженні образу в пам’ять або для створення диска.
 5. З налаштуванням «Mount Options» можна визначити букву і призначити формат image. Для букви є віконечко «Drive Liter», а для типу «Drive type»;Налаштування «Mount Options»
 6. Внизу віконечка є два параметри «Read-only drive» і «Mount as remowable media». Щоб можна було записувати на штучний вінчестер, галочку з першого параметра слід зняти. Навпроти «Mount as remowable media» галочка повинна бути встановлена, щоб система відкрила virtual і не зрозуміла, що її ошукали.
 7. Натиснути на ОК! Все, віртуальна флешка на комп’ютері зроблена.Готова віртуальна флешка в програмі OSFmount

Також в роботі можуть знадобляться деякі опції, які відкриваються після натискання на «Drive Actions». У цій опції є наступні:

 • Dismount — для від’єднання;
 • Format- за допомогою цієї опції можна здійснювати форматування;
 • Savetoimagefile — для збереження в потрібному форматі;
 • Open — для відкриття;
 • Set media read-only — забороняє запис;
 • Extendsize — служить для розширення;
 • Set media writable -разрешает запис.

Ось так дуже легко можна зробити virtual usb flash на комп’ютері. Образи для virtual flash можна вибирати будь-які. Але у випадку з завантажувальним image накопичувач доведеться відформатувати і відкриватися вона буде тільки в цьому додатку.

Альтернативною версією цієї програми є Virtual Flash Drive, яка також дуже проста і зручна при створенні штучного сховища інформації. Їх відмінність в тому, що в OSTmount більше додаткових опцій і крім usb flash, можна робити інші штучні накопичувачі.

висновок

Тепер стає зрозуміло, навіть якщо під рукою немає ніяких зовнішніх носіїв, а вони дуже потрібні, то можна в кілька кліків зробити їх штучно створений аналог.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector