Роутер ASUS RT G32: характеристики, підключення та налаштування

Одна з найпопулярніших моделей роутерів, що не втрачає свою популярність, незважаючи на вік. Вигідний баланс адекватної ціни, стабільності роботи і простоти налаштування зробив новинку затребуваним рішенням не тільки для приватного використання, але також в сучасній практиці різних провайдерів інтернету і операторів мобільного зв’язку.

Роутер ASUS RT-G32: характеристики, підключення та налаштування

При своєму досить «солідному» віці (з появою на світовому ринку понад 6 років тому) модель все одно зберігає широку популярність як справжній гігант на ринку бюджетних маршрутизаторів. Модель залишається одним з бестселерів серед багатьох провідних провайдерів і операторів стільникового зв’язку. Такий підхід цілком логічний, враховуючи досить непогані характеристики для свого цінового сегмента.

Основні характеристики і можливості моделі

Для роботи пристрою використовується стандартна частота 2,4 ГГц, рекомендується вибір самого вільного каналу зв’язку. Для безпеки обміну даними використовуються актуальні сьогодні методи шифрування, з номінальною швидкістю безпровідного сигналу 150 Мбіт / сек.

Переходимо до підключення свого роутера

Розглянемо основний спосіб підключення за допомогою кабелю Ethernet. В такому випадку:

  • Розміщуємо свій маршрутизатор в безпечному місці, поруч з розеткою. Підключаємо блок живлення штекером в роз’єм роутера, а «вилкою» — в розетку.
  • Підключаємо інтернет-кабель — після цього повинні загорітися індикатори роутера.
  • Роутер підключаємо до комп’ютера — за допомогою девайса в комплекті.

Якщо до проведеної установки цей роутер вже був в експлуатації, слід скинути його налаштування до заводських. Для цього скористайтеся якимось тонким прямим предметом, натиснувши на кнопку Reset — цілком підійде голка, випрямлена скріпка, паличка та інші предмети. Утримуємо кнопку натиснутою протягом 10-15 секунд, після чого помітите — сам маршрутизатор пішов на перезавантаження.

Кнопка Reset для скидання налаштувань

Більшість прошивок маршрутизатора підтримує барвисте меню російською мовою. Для його запуску слід переконатися, що маршрутизатор підключений до комп’ютера або ноутбука, потім в адресному рядку будь-якого браузера вводимо 192.168.1.1. Для входу в меню вводимо в обох полях логіна і пароля admin.

У відкритому інтерфейсі перейдіть розділ WAN бічного меню. Для введення відповідних даних тут слід попередньо дізнатися про надане провайдером способі підключення — він і інші відомості підключення вказуються в договорі. Також при бажанні можна завжди звернутися в технічну підтримку свого провайдера і уточнити це питання.

Налаштування Ростелеком

Відразу слід врахувати, абсолютна більшість вітчизняних провайдерів роблять ставку на підключення способом PPPoE. Отже, в рядку «Тип підключення» необхідно вказати PPPoE, ввівши логін і пароль, які провайдер надав для підключення користувача.

Налаштування Ростелеком

Налаштування Білайн

Щоб підключитися до Білайну, зазвичай передбачено підключення методом L2TP. Тому встановлюємо у вікні «Тип підключення» цей варіант, а в якості адреси VPN потрібно вказати tp.internet.beeline.ru.

Підключення до Білайн на ASUS RT-G32

Налаштування iptv

Для цього слід зайти в «Додаткові настройки» в розділі WAN. Тут вибирається відповідний порт, до якого телевізійна приставка підключена, встановлюємо динамічний IP-адресу.

Після виконання всіх зазначених процедур не забувайте зберігати внесені зміни. Для цього скористайтеся кнопкою внизу сторінки. Після внесення змін у роботі роутера відбудеться його автоматичне перезавантаження, а нові параметри вступлять в силу з моменту нового запуску.

На цьому процес настройки і підключення роутера зазвичай завершується. Залишається лише побажати насолоджуватися стабільним підключенням до інтернету без несподіваних збоїв. Всю іншу інформацію щодо нюансів налаштування і коректної роботи завжди зможете знайти на сторінках нашого порталу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector