Як зробити чохол з акумулятором для смартфона

Чохли-акумулятори — досить популярна штука сьогодні. Вони дозволяють продовжити час експлуатації смартфона іноді в 2-3 рази. Ось тільки є один нюанс. Навіть два. Чи не на всі телефони випускаються ці чудові гаджети, та й коштують вони набагато більше, ніж простий акумулятор. Для всіх тих, хто засмучений цією несправедливістю, інструкція, як зробити чохол з акумулятором для телефону своїми руками.

Саморобний чохол з акумулятором для смартфона

Створити чохол з акумулятором можна самостійно.

трохи фізики

Як відомо, сьогодні у всіх девайсах використовується літій-іонна батарея. Вона вже відмінно показала свої переваги перед усіма елементами живлення, які використовувались раніше. Тому і нам, здається, простіше буде взяти для свого чохла літієвий АКБ.

Схема потрібного пристрою гранично проста. Хто не прогулював фізику, пам’ятає, що акумулятори можна з’єднувати як? Правильно, паралельно або послідовно. Паралельне з’єднання збільшить ємність, а послідовне — напруга. Нас цікавить підвищення енергоємності, тому і з’єднувати будемо паралельно.

Виготовляємо наше диво

Варто розуміти, що є багато «не» у всьому цьому процесі: від непоказності до небезпеки. Але кого, чорт візьми, хвилює краса! А хто не ризикує, той і шампанського не п’є. Тому відкидаємо всі сумніви і йдемо далі, в магазин, гараж або комору за необхідним матеріалом і інструментом.

 • Літій-іонний акумулятор. Новенький, звичайно ж, підійде краще.
 • Консервна банка. Підійде і будь-яка банку з алюмінію.
 • Ножиці міцніше.
 • Одножильні гнучкі проводки маленького перетину.
 • Ізолента і клей.
 • Мультиметр.
 • Тоненька плоска викрутка, плоскогубці.

Коли все це зібрано на одному столі, можна приступати.

 1. Знімаємо кришку смартфона і витягаємо батарейку.
 2. Контакти на ній ховаються під мікросхемою, яку необхідно м’яким рухом викрутки або плоскогубців підчепити і акуратно зняти.
 3. До крайніх висновків кріпимо дві смужки, попередньо вирізані з банки.
 4. Зверху чіпляти мікросхему назад. Необхідно переконатися, що вона контактує з висновками, інакше телефон точно не буде працювати.
 5. Мультиметром перевіряємо полярність контактів. Для цього ставимо вольтаж на самому пристрої, потім червоний щуп (-) підносимо до одного контакту, а чорний (+) до іншого. Якщо цифри на дисплеї зі знаком мінус — значить, полярність з точністю до навпаки: де був плюс, там мінус, а де мінус, там плюс. Якщо число на екрані позитивний, значить, полярність щупів збігається з полярністю контактів.
 6. Аналогічну процедуру проробляємо з нерідний батарейкою. Тільки смужки тут знадобляться набагато коротше.
 7. Тепер, приєднуємо проводки до зовнішнього акумулятора. В ідеалі варто було б їх припаяти.
 8. Інші кінці дротів прикріплюємо до маленьких металевим смужок, які кріпимо до кришки телефону. Так, щоб плюс був навпроти плюса, а мінус навпаки мінуса.
 9. У результаті повинно вийти, що контакти під кришкою телефону з’єднуються з контактами на рідному акумуляторі. Якщо все так і є, повертаємо батарею на місце і закриваємо кришку. Можна також вирізати на ній отвори для дротів, щоб ті не пережималися.
 10. Кріпимо за допомогою ізоляційної стрічки акумулятор на задню панель телефону.

Принцип закріплення контактів

От і все. Далі ваш внутрішній дизайнер підкаже вам, як зробити в повному розумінні чохол з цього творіння знову ж своїми руками. Проте, якщо все буде зроблено якісно і правильно, то ємність телефону повинна сильно збільшитися. Перші пару циклів заряду може вистачати навіть на менший час, ніж раніше. Але згодом це повинно виправитися.

Поради і застереження

Краще прочитайте цей розділ, якщо ще не встигли почати модифікувати свій девайс.

 • Купувати краще всього літій-іонний акумулятор такого ж обсягу. Обсяг написаний на самому акумуляторі або в інструкції до нього.
 • Нова АКБ може перегрітися, роздутися, протекти. Загалом, створити все що завгодно. Тому робиться все це на ваш страх і ризик.
 • Вибирайте не найдешевший акумулятор, оскільки ризики в такому випадку зростають ще більше. Витратьте час, але знайдіть хороший елемент живлення.
 • Слідкуйте за роботою удосконаленого смартфона: гріється він, не вимикається чи просто так. У разі чого краще відмовитися від модифікації.

Здуття батареї телефону

Отже, тепер ви можете похвалитися перед друзями власноручним апгрейдом телефону. Головне, не обпечуся собі руки кислотою, коли будете трясти девайсом. А взагалі, зробити таке дійсно під силу своїми руками. І є висока ймовірність, що все буде працювати як треба і забезпечить мобільник додатковою енергією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector