Як створити паблік чат в Viber мессенджере

публічний, або як його коротко називають в інтернеті, паблік чат — відносно нова послуга від творців програми Viber, яке на сьогодні вже встановлено на більш ніж 410 мільйонах мобільних пристроїв по всій земній кулі.

Сьогодні можна легко приєднатися до вже існуючих онлайн майданчикам, господарями яких є такі знаменитості, як Періс Хілтон і Пол ван Дік. Природно і у людей, які вирішили донести свої думки і світосприйняття до тисяч людей, виникає закономірне питання про те, як створити паблік чат в Viber.

Насправді процес досить простий, єдина складність на шляху реалізації власних амбіцій — необхідність схвалення конкретної онлайн площадки для спілкування.

Публічні чати Viber
Публічні чати Viber

Що потрібно знати про те, як створити паблік в Вайбере

Сервіс публічних чатів був запущений засновниками мережі Вайбер як соціального експерименту. Такі онлайн площадки дозволяють всім приєдналася користувачам отримувати в режимі прямої трансляції новини і ті записи, якими адміністратор забажає поділитися з учасниками.

хоча сервіс знаходиться в стадії безперервного тестування і вдосконалення, озвучені його творцями можливості — викликають інтерес.

Серед них:

  1. справжній прямий ефір для новин;
  2. можливість коментувати записи;
  3. онлайн спілкування великої кількості людей для обговорення опублікованих матеріалів;
  4. інструментарій, що дозволяє пропонувати адміністратору паблік чату свої новини для трансляції.

Не дивно, що питання, як створити паблік в Вайбере для власних цілей — цікавить дуже і дуже багатьох людей. Насправді, в цьому немає нічого складного.

Як створити паблік чат в Виберіть — крок перший

Якщо твердо вирішили створити свій власний публічний чат, необхідно зайти на сайт програми. У нижній частині сторінки знаходиться синя кнопка, за допомогою якої пропонується підписатися (зареєструватися).

Натискаємо і потрапляємо на окрему форму, де розташовані поля для введення основних даних:

  • адреси електронної пошти;
  • імені адміністратора.

Щоб чітко розуміти, як створити паблік чат в Виберіть і наскільки важливо запам’ятати мейл і введене ім’я «господаря» онлайн площадки, відзначимо, що ніяких можливостей змінити ці дані в подальшому — не надається. Тому вибирайте пошту на надійних ресурсах і вказуйте справжнє ім’я.

Як створити паблік чат в Viber — крок другий

Після реєстрації на основному сайті додатки, слід перевірити пошту, куди прийде повідомлення з посиланням для активації облікового запису. Це потрібно для перевірки відповідності зазначених даних реальної ситуації. подальші дії дуже прості: Слід перейти на пропоновану сторінку, де чекатиме привітання і коротка подяка за активацію облікового запису.

Після виконання підтвердження, необхідно знову повернутися на головну сторінку додатка, де замість кнопки «підписатися» чекатиме запрошення заповнити дані, що описують створений паблік чат. Вказавши всі, що вважаєте за необхідне в полях «назва», «електронна поштова адреса для зв’язку» і «опис» — підтвердіть свою згоду із заповненою інформацією.

публічні чати
публічні чати

Фіналом всіх цих дій буде подяка і повідомлення про те, що заявка очікує схвалення модераторів і при успішному проходженні перевірки — творець онлайн площадки буде повідомлений.

публічні чати
публічні чати

Нічого складного в тому, як створити паблік чат в Viberнемає. Основна проблема полягає в наступному: запропонована тема обговорень, назва і опис онлайн площадки повинні бути цікаві майбутнім відвідувачам.

публічні чати
публічні чати

Окремо варто відзначити, що під час тестового запуску сервісу паблік чатів не було потрібно схвалення модераторами системи, а сьогодні — варто постаратися, щоб показати свій майбутній ресурс потенційно корисним для людей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector