Як створити або змінити Apple ID на iPhone?

Вступ

Apple ID являє собою унікальний код, який необхідно кожному, хто входить в число потенційних клієнтів сервісу iCloud, який підтримують девайси Apple. Слід зазначити, що ця платформа потрібна для здійснення різних покупок на AppStore і iTunes Store. Не менш важливим є той факт, що користувачі американських гаджетів за допомогою Apple ID можуть в онлайн-режимі замовляти товари фірми-виробника, а також звертатися, при необхідності, в техпідтримку Apple.

Як створити Apple ID

У цій статті ми розповімо, як налаштувати обліковий запис iOS-пристроїв

Причин, за якими власник Айфона хоче змінити свій ID, може бути кілька. Найчастіше користувачам доводиться міняти ім’я користувача після придбання вживаного пристрою, коли новий власник просто не знає унікального імені, раніше присвоєного гаджету. Створити новий ID зовсім не складно, важливо лише пам’ятати про декілька принципових тонкощах, від яких безпосередньо залежить успіх затії.

В першу чергу споживач iPhone або iPad повинен знати, що змінити Apple ID можна безпосередньо з девайса, що значно скорочує час, витрачений на здійснення процедури. Користувачеві немає необхідності додатково реєструватися на сайті виробника. Знаходяться в пам’яті телефону або планшета дані нікуди не зникнуть, фото, контакти і раніше встановлені додатки будуть збережені. Крім того, щоб створити новий ідентифікатор не буде потрібно кредитна картка власника.

Швидкий спосіб зміни імені користувача в додатку Apple

Отже, якщо користувач девайса придбав раніше використовується за призначенням пристрій і знає ID колишнього власника, але хоче в своєму iPhone поміняти колишній ідентифікатор на власний, слід виконати нижчеописане інструкцію.

Щоб видалити обліковий запис

Деякі користувачі Айфона можуть протягом тривалого часу нехтувати своїми прямими перевагами, які криються в можливості скачувати і інсталювати на гаджет нові програмні продукти, розташовані в AppStore.

Щоб придбане пристрій приносило не тільки радість, а й користь, слід розібратися з принципом зміни імені користувача в програмі компанії-виробника.

Створення нового облікового запису

Якщо, наприклад, є необхідність вперше створити Apple ID на iPhone 5s, користувач повинен зареєструватися, створивши нове унікальне ім’я в програмі розробника. При купівлі нового пристрою не варто нехтувати налаштуванням Apple ID, так як саме воно має стратегічно важливим значенням.

Зміна облікового запису

У разі необхідності змінити колишній Apple ID на своєму iPhone, потрібно ввести дані, які дозволяють використовувати послуги iCloud. Сучасні гаджети, зокрема, iPhone, мають, щонайменше, двома місцями, в які можна вводити відповідні дані. Більша зручність користувачеві забезпечить проходження за наступною адресою: Налаштування -> iCloud. Після того як відкриється вікно програми, на екрані, найімовірніше, з’явиться колишня обліковий запис, в разі незнання існуючого пароля жодне відоме хитрощі не дозволить залишити аккаунт. Зважаючи на цю обставину, набуваючи підтриманий гаджет, є сенс дізнаватися у колишнього власника пароль від облікового запису, інакше поміняти її в майбутньому у нового господаря не вийде. Якщо ж пароль відомий, слід перегорнути відкрилося вікно до кнопки «Вийти» і натиснути на неї.

Вихід з облікового запису

Третім кроком, що допомагає змінити акаунт, є реєстрація в додатку iCloud. Якщо завдяки щасливому випадку поле для введення даних в iCloud виявилося порожнім, потрібно просто вести в нього свої персональні дані і клікнути по команді «Ввійти». Не слід чекати блискавичного відповіді програми, так як перевірка записи іноді може займати більше хвилини.

Отже, якщо поміняти ID на айФоні, можна отримати вільний доступ до такого сучасного «накопичувача» інформації, як хмарне сховище. Варто зазначити, що для своїх користувачів iCloud резервує 5 Гб. За допомогою iCloud можна зберігати копії інформаційних блоків, що знаходяться на iPhone. Важливою перевагою є можливість швидко синхронізувати будь-які дані, наприклад, контакти та календарі, між декількома типовими пристроями, які були створені американською фірмою-виробником.

Крім усього іншого, тим, хто вирішить змінити Apple ID на iPhone, буде підвладна функція, що дозволяє відшукати телефон при втраті або крадіжці. Активація цього додатка — це та сама стратегічно важлива річ, яка допоможе власнику навіть віддалено заблокувати гаджет, видалити з нього всі персональні дані, а також відстежити його місцезнаходження по карті світу.

Включення сервісу Find my iPhone

Послуга Find my iPhone (Знайти iPhone) допоможе відстежити місцезнаходження пристрою в разі його втрати

Переваги застосування iCloud

Після того як користувачу вдалося створити або змінити Apple ID в iPhone, він зможе необмежено користуватися сервісом iCloud, купуючи товари в веб-магазинах iTunes Store і AppStore. Як описувалося раніше, телефони та планшети американського виробництва володіють двома місцями, які потребують введення персональної облікового запису. Після того як всі вищеописані дії будуть здійснені, слід знову зайти в налаштування гаджета і вибрати програми iTunes Store і AppStore. Змінити все допоможе інструкція, що описує другий крок дій, користувачеві знову-таки не знадобляться спеціалізовані паролі, йому доведеться лише вийти з колишнього аккаунта і ввести нові облікові дані.

Меню iPhone

Аккаунт Apple ID зробить доступними безліч корисних функцій для вашого пристрою

Виконана маніпуляція дозволяє змінити колишній аккаунт, зареєстрований колишнім власником на новий, який зміг створити нинішній господар девайса. За допомогою введеного Apple ID можна купувати товари в iTunes Store і AppStore. Важливо знати, що здійснюються придбання будуть реєструватися та зберігатися безпосередньо під особистим ім’ям користувача. Завдяки цьому один раз куплений товар не доведеться купувати по кілька разів у разі його втрати, і додатки, за які буде сплачено обумовлена ​​сума, будуть постійно перебувати в користуванні власника.

Зважаючи на цю обставину у користувача з’являється можливість вводити в програмі iCloud не тільки свої персональні дані, але і чужі. Деяким така поведінка може здатися дивним і протизаконним, адже введення чужого імені користувача дає можливість безкоштовно скачувати все те, що раніше було придбано колишнім господарем. На сьогоднішній день на просторах Всесвітньої павутини можна знайти безліч сервісів, які за певну плату (відносно невелику) дозволяють всім бажаючим користуватися Спеціалізоване загальними обліковими записами, зокрема, акаунтами, які володіють значною базою різних куплених програм.

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector