Як створити ярлик сайту на робочому столі Windows

Сьогодні практично немає людини, який ніколи б не користувався інтернетом. Можна сказати, що головним інструментом у взаємодії користувача і інтернету є браузер. З огляду на можливості сучасних браузерів, можна зі сміливістю заявити, що це ледь не найважливіша програма, встановлена ​​в систему. І дійсно, сучасні переглядачі інтернету оснащені таким величезним набором функцій, що більшість з них залишаються невідомими пересічному користувачеві.

Іконки програм на робочий стіл

Кожен день ми відкриваємо безліч інтернет-ресурсів, але практично у кожного є буквально кілька сайтів, до яких ви звертаєтеся щодня багато раз на день. Прописувати вручну адреса дуже незручно, якщо ж занести його в закладки, то якщо ресурсів багато, потрібний вам може загубитися, а додаткові розширення для швидкого доступу створюють додаткове навантаження. Тому розробники подбали про те, щоб посилання на потрібну сторінку можна було легко перемістити на робочий стіл. Досвідчені користувачі можуть посміятися, мовляв, навіщо це потрібно. Ну от уявімо, що у вас є літні батьки, яким дуже нелегко освоїти нову техніку і вони користуються комп’ютером лише для того, щоб відкрити сторінку в Одноклассниках або переглянути прогноз погоди. Якраз для них така можливість бути справжнім порятунком.

Пропонуємо детальну інструкцію, як створити ярлик сайту на робочому столі. Ми розглянемо два способи, які працюють на всіх найпопулярніших інтернет-браузерах.

Спосіб 1. Перетягування посилання з адресного рядка браузера

Цей метод можна застосовувати практично в будь-якому переглядачі, за винятком Internet Explorer і Microsoft Edge для Windows 10. Там цей процес організований трохи по-іншому, ми розберемо його докладніше.

Перейшовши на веб-сайт, наприклад, ВКонтакте, ви побачите, що в адресному рядку відображається його адресу, а біля адреси, зазвичай з лівого боку адресного рядка (в яндекс.браузер — з правого), показується значок інтернету у вигляді замку або земної кулі . Щоб помістити ярлик ВКонтакте на робочому столі, виконайте кілька дуже простих дій:

 1. Переведіть режим перегляду браузера з повного екрану в режим звичайного вікна, щоб по краях було видно стартовий екран. Це можна зробити або, потягнувши за край вікна курсором мишки до центру вікна, або ж клікнувши в верхньому правому куті середню кнопку, яка перемикає програму в повний режим або віконний.
 2. Підведіть курсор мишки до лівого краю рядка, затисніть і простягніть посилання на робочий стіл. Ви побачите, що відразу ж буде створена іконка сайту, який у вас відкритий в даний момент.
 3. Двічі натисніть курсором зроблений ярлик Однокласники на робочому столі або ж будь-який інший сторінки, щоб перейти по посиланню.

Створення ярлика Однокласники

Internet Explorer

Як зробити ярлик сторінки Однокласників у колись популярному браузері? Розробники пропонують використовувати не робочий стіл, а панель задач. Після цього при запуску іконки буде відкриватися окреме вікно браузера.

Microsoft Edge

Як вивести Однокласники на робочий стіл? За замовчуванням цей переглядач пропонує можливість помістити значок сайту на початковий екран. Для цього вам потрібно клікнути кнопку меню у вигляді трьох точок в правому верхньому кутку і вибрати «Помістити сайт на початковий екран». Потім можна просто перетягнути іконку на робочий стіл. Примітно, що незалежно від того, який у вас встановлений браузер за замовчуванням, запускатися посилання буде в Microsoft Edge.

Спосіб 2. За допомогою засобів Windows

Цей спосіб буде працювати однаково незалежно від використовуваного браузера. Як створити ярлик сайту на робочому столі цим способом?

 • Відкрити веб-ресурс, поставити курсор в адресний рядок, щоб посилання повністю виділилася.
 • Клікнути праву кнопку миші і вибрати «Копіювати» або ж відразу затиснути Ctrl + C.
 • Згорнути вікно програми, затиснувши Windows + D.
 • На робочому столі натиснути правою кнопкою миші, вибрати Створити — Ярлик.
  створення ярлика
 • Вставити скопійований адресу через контекстне меню, або натиснувши Ctrl + V, після чого натиснути далі.
  Вказуємо адресу ярлика
 • Дати назву іконці і підтвердити кнопкою OK.

висновок

Незважаючи на те що практично всі браузери мають просунуті можливості роботи з закладками, розробники не забувають і тих користувачів, які вважають за краще розміщувати іконку сайту на робочий стіл. Тому, якщо ви шукаєте, як створити ярлик Яндекс або як зробити ярлик ВКонтакте, ви потрапили за адресою. У коментарях пишіть нам, якими ресурсами ви користуєтеся найчастіше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector