Як видалити або скинути фото з iPad на комп’ютер

У iPad можна створювати якісні фотознімки. Ось ви зробили кілька кадрів і задумалися, а чи можна перенести їх на інший носій? Пристрої від Apple не схожі на звичайні «флешки». Але отримати доступ до внутрішнього сховища досить легко. Є кілька способів це зробити. Ось як скинути фото з Айпада на комп’ютер і навпаки.

Підключіть планшет до порту USB. Операційна система повинна визначити зовнішній носій.

 1. Відкрийте «Мій комп’ютер»
 2. Знайдіть розділ «Портативні пристрої». Двічі натисніть на «iPad».
 3. Перейдіть в Internal Storage — DCIM — 100APPLE. Там будуть ваші знімки.

Пошук каталогу з фото

Є й інший спосіб їх переправити.

 1. Клацніть правою кнопкою миші на значок Айпада в папці «Мій комп’ютер» і виберіть пункт «Імпорт». Відкриється однойменне вікно в нижній правій частині екрану.
 2. Натисніть на «Параметри». Можете задати шлях для збереження знімків. Якщо відзначите галочкою «Видалити вміст із пристрою після імпорту», ​​то файли будуть скопійовані на ПК і стерті з планшета. Виставите свої настройки і натисніть «OK».
 3. В поле «Позначити ці зображення» задайте ключове слово для знімків. Наприклад, «Фото з дня народження».

Імпорт файлів з iPad на ПК

Скопійовано все картинки і відео, що знаходяться в iPad. Після імпорту доведеться видалити непотрібні.

Як перемістити фотознімок на iPad

Якщо у вас є iOS-пристрій, і ви до сих пір не користувалися iTunes — саме час спробувати. Програма спростить всі операції з внутрішнім сховищем Айпада. В утиліті можна синхронізувати пристрої, зберігати файли з іншого носія, працювати з медіа і відео. З нею легко видалити непотрібні знімки.

Щоб скопіювати зображення з ПК на планшет, зробіть наступне:

 1. Підключіть гаджет до USB-порту.
 2. Встановіть на комп’ютер останню версію Айтюнс і запустіть її.
 3. Перейдіть в огляд гаджета. Для цього натисніть на кнопку з малюнком у вигляді планшета. Вона знаходиться нагорі на одному рівні з написом «Моя музика».
 4. У закладці «Фото» відзначте галочкою «Синхронізація».
  Синхронізація за допомогою iTunes
 5. У пункті «Скопіювати з» клікніть «Вибрати».
 6. Вкажіть шлях до знімків, які треба скинути на девайс.
 7. Застосуйте зміни.
 8. Натисніть «Видалити і синхронізувати». Цей напис попереджає, що папка, з якої iTunes копіює дані, повинна бути тільки одна. Якщо ви вкажете інший шлях, дані, синхронізовані раніше, будуть стерті з планшета. Їх замінять файли з «нового» місця.

Можна розібратися, як перенести фото з Айпада на комп’ютер і назад, не підключаючи кожен раз USB-кабель. Налаштуйте автоматичне з’єднання через Wi-fi, якщо мережа доступна на всіх ваших пристроях.

 1. Відкрийте огляд гаджета в iTunes.
 2. Знайдіть розділ «Параметри». Він знаходиться в нижній частині меню.
 3. Поставте галочку в «Синхронізація через Wi-fi». Коли комп’ютер виявиться в одній мережі з iPad, вони автоматично переправлять один одному дані.

Синхронізація через бездротову мережу

Це не самий практичний спосіб. Він не підходить людям, у яких кілька ПК. Адже фото треба копіювати з різних носіїв, а синхронізувати можна тільки одну папку.

iCould

У iCould є функція «Фотопоток». З нею зображення з планшета автоматично переправляються на все iOS-пристрої і комп’ютер, якщо є підключення до Wi-fi. Щоб активувати цю опцію, зробіть наступне:

 1. Зайдіть в налаштування iPad.
 2. Пункт «Фото і камера». Він знаходиться в тому ж блоці, що «Музика» і «Відео».
 3. У ньому можна включити Фотопоток і медіатеку.
 4. Встановіть iCould на ПК. Зайдіть в C: \ Користувачі \ [ім’я користувача] \ Зображення. Там з’явиться папка «Photo Stream» або «iCould». Відкрийте її. Якщо ви скопіюйте знімок в «Вивантаження» ( «Uploads»), він виявиться на планшеті.

Активація Фотопотока iCould

Ось як скинути фото з iPad на комп’ютер за допомогою iCould:

 1. Відкрийте галерею.
 2. Виділіть файл.
 3. Нагорі є піктограма у вигляді квадрата зі стрілкою. Натисніть її.
 4. У меню, виберіть «Загальний доступ до фото». Придумайте назву альбому. Вкажіть, хто зможе його переглядати. Коли опублікуєте зображення, воно з’явиться на ПК в папці iCould / Загальні. Ви завжди зможете його видалити.

Активація обміну

хмарні сховища

З хмарними сховищами можна перенести знімки на будь-які пристрої. У вас буде доступ до ваших даних скрізь, де є інтернет. Деякі з таких сервісів надають посилання для скачування. Це найзручніший спосіб імпорту-експорту зображень. Щоб зрозуміти, як перекинути фото з Айпада на комп’ютер, не треба розбиратися в функціях iTunes.

Хмарне сховище DropBox

Для цього скористайтеся файлообмінниках. Наприклад, DropBox. Якщо встановіть цю програму на планшет і ПК, зможете вільно переміщувати дані. Не потрібно нічого синхронізувати. Просто скопіюйте їх в DropBox — вони з’являться на всіх інших пристроях. За умови, що є доступ до мережі.

Як видалити фотознімок з iPad?

Інтерфейс iOS незвичний для тих, хто працює на ПК. І не завжди зрозуміло, як видалити фото з Айпада. Щоб стерти знімок з пам’яті гаджета, коректний.

 1. Зайдіть в галерею. Виберіть зображення, від яких хочете позбутися.
 2. Натисніть на піктограму з Кошика (аналог кнопки «Видалити»). Фотографії більше немає. І для цього навіть не знадобився комп’ютер або Айтюнс.

Видалення вибраних фото

У iPad хороша камера, з якої можна зробити приголомшливі кадри. Але багато його опції неочевидні. При роботі з фото на цей девайс не обійтися без підказок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector