Як виправити помилку «Недостатньо місця в пам’яті пристрою»

Додатків та ігор багато не буває. Завжди хочеться скачати ще щось нове, цікаве і корисне. Але? на жаль, не завжди в такі моменти все проходить гладко. Користувачі смартфонів під управлінням операційної системи Android при скачуванні будь-якої програми стикаються з помилкою, яка повідомляє, що на телефоні недостатньо вільного місця. Як же бути в такій ситуації? У цій статті розберемося, як виправити помилку «Недостатньо місця в пам’яті пристрою».

Розібравшись з причинами подібної проблеми, перейдемо до її вирішення. Найлегший підхід — очищення кеша. Як це робиться? Відкрийте меню налаштувань телефону і виберіть категорію «Сховище і USB-накопичувачі». Потім знайдіть пункт «Дані кешу». Ви будете здивовані, як багато місця він займає. Натисніть на цей пункт і підтвердіть очистку кешу. По завершенні операції спробуйте ще раз завантаження бажаної утиліти.

Сховище і USB-накопичувачі

Очищення кеш-пам’яті — дієвий спосіб для звільнення пам’яті на пристрої

При бажанні можна видаляти не весь кеш, а тільки кеш окремих програм. Щоб зробити це, перейдіть до налаштувань, виберіть категорію «Додатки». У списку, знайдіть потрібне і тапніте по ньому. На екрані «Про програму» виберіть пункт «Сховище», а потім натисніть «Очистити кеш». Якщо помилка стала з’являтися після установки оновлень конкретної програми, спробуйте також натиснути кнопку «Стерти дані».

переміщення програм

Наступне, що ви можете зробити, щоб позбутися від помилки — перемістити програми на карту пам’яті або ж видалити їх з самого пристрою. Перевірте список всіх ігор і утиліт в списку програм. Цілком ймовірно, що знайдуться програми, якими ви вже не користуєтеся. Програми, що зберігаються у внутрішній пам’яті смартфона, можна перенести на microSD-карту. Щоб зробити це, просто натисніть кнопку «Перемістити на SD-карту».

Перший з таких способів — це видалення оновлень. Перейдіть до списку утиліт в налаштуваннях. Виберіть «Сервіси Google Play». Перейдіть до сховища. Видаліть там дані і кеш, після чого поверніться до попереднього екрана, відкрийте меню та натисніть «Видалити оновлення». Потім виконайте все в точності для «Google Play Маркет». Після цього спробуйте знову встановити бажану гру або утиліту. Якщо з’явиться пропозиція оновити сервіси Google Play, погодьтеся на поновлення.

Оновлення в пристрої

Видаліть оновлення додатків

Якщо ви отримали права root на своєму смартфоні, вам може допомогти очищення папки data. Крім root-прав, вам знадобиться ще й файловий менеджер. Зайдіть в папку з додатком, яка знаходиться по шляху data / app-lib, і видаліть звідти каталог lib. Якщо такий спосіб не дав бажаного результату, зітріть всю папку з додатком з розділу app-lib. Більш докладно про збільшення пам’яті читайте тут.

підсумки

Тепер ви знаєте, як виправити помилку «Недостатньо місця в пам’яті пристрою». Як бачите, позбутися від такої помилки досить просто. Пишіть в коментарях, чи була корисною для вас ця стаття, розповідайте іншим користувачам про те, як ви впоралися з цією проблемою, і питайте, якщо щось з матеріалу статті залишилося незрозумілим для вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector