Як синхронізувати iPhone з iPad

Зараз тенденція в світі така, що у кожної людини з’являється все більше різних пристроїв і гаджетів, якими він регулярно користується. Практично кожен з нас має вдома ноутбук, смартфон і планшет, на яких встановлені різні програми і зберігаються всілякі дані. Це не завжди зручно, адже часто хочеться мати можливість працювати з будь-якою інформацією незалежно від того, який гаджет знаходиться в руках. Ця проблема вирішується за допомогою синхронізації пристроїв між собою. Найбільш успішною у вирішенні цієї проблеми серед інших компаній стала корпорація Apple. Тому в цій статті докладно розглянемо, як синхронізувати iPhone з iPad. Давайте розбиратися. Поїхали!

Синхронізація Apple-пристроїв

Користувачі хочуть мати доступ до даних з будь-якого домашнього гаджета

Існує всього два шляхи вирішення цього завдання:

  • За допомогою програми iTunes;
  • За допомогою хмарного сервісу iCloud.

Найпростіший варіант для синхронізації Айфона з Айпад — створити дві облікові записи. Перша необхідна для входу в iTunes з Айфона, а друга — з Айпада. Після, використовуючи «Майстер перенесення даних», можна перенести дані з одного пристрою на інший. Такий підхід буде доречний в тому випадку, якщо на iPhone і iPad різні облікові записи.

Ви також можете створити два окремі області зберігання інформації. Спершу створіть медіатеку для iPhone і вийдіть з програми. Далі, запустіть iTunes заново, тримаючи клавішу Shift, в разі якщо на вашому комп’ютері стоїть Windows, або клавішу Option, якщо у вас MacBook. Перед вами з’явиться вікно, в якому буде запропоновано вибрати або створити медіатеку. Залишається створити медіатеку для iPad, але вже під іншим ім’ям. Використовуючи цей спосіб, інформація з календарів, контактів і інша поточна буде єдиною для обох пристроїв, при цьому сховища даних будуть різними.

Використання окремих медіатек

Взагалі, якщо у вас і Айфон, і Айпад під одним обліковим записом, то всі зміни, зроблені на одному пристрої, будуть відображатися на другому. Однак в такому випадку iPhone і iPad будуть повністю дублювати один одного. У програмі iTunes можна налаштувати параметри синхронізації таким чином, щоб дублювалися тільки ті дані, які ви вважаєте потрібними.

Вибір даних для синхронізації

У свою чергу, сервіс iCloud також має досить широкі можливості синхронізації різних документів, пошти, заміток, контактів та іншого.

Налаштування сервісу iCloud

Що ж стосується додатків, то тут ситуація дещо інша. Просто продублювати додатки недостатньо. Адже всі налаштування і збереження так і залишаться на кожному з пристроїв окремо. Синхронізація матиме сенс тільки для тих додатків, які зберігають всю свою інформацію в хмарі або на сервері. Подібних ігор і утиліт з кожним днем ​​з’являється все більше. Зрозуміло, не всі цим задоволені, так як реалізація такої системи вимагає підключення до інтернету, що також не завжди зручно.

Тепер ви знаєте, як синхронізувати свої iPad і iPhone. Як можна переконатися, робиться це досить просто і не займає багато часу. Пишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття, і задавайте питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector