Як стиснути TIFF онлайн

Формат «TIFF» — один з найбільш популярних форматів растрових зображень. У ньому зручно зберігати картинки з великою глибиною кольору, він активно використовується при скануванні, надсилання факсимільних повідомлень, поліграфії і інших сферах діловодства. Застосовується даний формат і при подачі різних форм звітності, зокрема в ФНС. При цьому багато користувачів стикаються з ситуацією, коли наявний у них файл занадто великий за розміром і вимагає компресії. Як же це здійснити? Ми рекомендуємо скористатися спеціальними мережевими сервісами по зменшенню файлу. Нижче ми розберемо, яким чином стиснути формат TIFF в режимі онлайн, і що нам для цього знадобиться.

Що таке TIFF-файл?

Розширення «TIFF» є абревіатурою від «Tag Image File Format» ( «Формат файлу зображення з тегами»). Зазначене розширення має дві основні форми, що записуються як «TIF» і «TIFF». «TIF» був розроблений для ранніх файлових систем типу «FAT», а «TIFF» був спроектований для більш сучасної NTFS. Зазначені формати зазвичай використовуються для зберігання та обміну растрових зображень.

Файли даного формату можуть мати солідний розмір, який може бути виправданий для дослідницьких і освітніх завдань. Але в ряді випадків (зокрема, при відправці податкової звітності) великий розмір такого файлу стає його недоліком. Для зменшення розміру Тіфф-файлу застосовуються різні інструменти, в тому числі спеціальні конвертери. Давайте розглянемо, як стискати файл TIFF в режимі online за допомогою декількох таких сервісів.

Це цікаво: Як зробити мностранічний tiff-файл онлайн.

Ps2pdf.com — швидке стиснення розширення Tiff онлайн

Сервіс ps2pdf.com — це мережевий конвертер графічних форматів, створений закордонними ентузіастами. Він дозволяє проводити конвертацію з одного графічного формату в інший, а також компресувати файли «Тіфф» з високим рівнем стиснення. Серед наявних в мережі ресурсів такого плану він є найкращим, дозволяючи зменшити розмір документа онлайн в кілька разів.

Для роботи з ресурсом виконайте наступне:

 1. Перейдіть на ps2pdf.com;
 2. Натисніть на кнопку «Select files» — «From Computer» і завантажте на сервіс ваш tiff-файл;
 3. В опції «Output extensions» виберіть розширення кінцевого файлу;
 4. В опції «Output Quality» встановіть параметр «Percentage» на 50% або 75% від початкового. Чим нижче буде даний показник, тим менше буде розмір кінцевого файлу. При цьому якість зображення також корелює з даними показником і падає при його зниженні. Експериментуйте з його значенням і добийтеся оптимального співвідношення розмір-якість;
 5. Решта два нижніх показника залиште без змін;

  ps2pdf.com

  Налаштування стиснення на ps2pdf.com

 6. Натисніть на кнопку «Compress Now» зверху. Дочекайтеся закінчення процедури компресії;
 7. Після закінчення ви можете завантажити файл в двох формах. Як zip-архів (синя кнопка «Download all files zipped») або просто як tiff-файл (зелена кнопка праворуч).

  Кнопки для збереження результату

  Кнопки для збереження результату

Youcompress.com — швидка компресія документів

Ресурс youcompress.com — це безкоштовний сервіс-компресор, що дозволяє швидко стиснути «Тіфф» онлайн. На відміну від попереднього ps2pdf.com він не має будь-яких налаштувань компресії, та й якість його стиснення не на висоті.

Для роботи з ним виконайте наступне:

 1. Запустіть youcompress.com;
 2. Натисніть на «Select files» і вкажіть сервісу шлях до вашого Тіфф-файлу;
 3. Натисніть на кнопку «Uplad Files Compress »;

  Натисніть на кнопку

  Натисніть на кнопку «Uplad Files Compress »для запуску процедури обробки

 4. Файл пройде компресію, і сервіс відобразить досягнутий рівень компресії в процентах;
 5. Для завантаження отриманого файлу на ПК натисніть на «Download».

Fixpicture.org — відмінний конвертер файлів

І останнім ресурсом, про який ми хочемо розповісти, є сервіс fixpicture.org. Він являє собою конвертер зображень з функцією зміни їх розміру. Нам знадобиться саме зазначена функція, яка дозволить зменшити розмір tiff-файлу.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть на fixpicture.org;
 2. Натисніть на «Browse», і завантажте файл на ресурс;
 3. Опцію «Output» трохи нижче встановіть на значення «tiff»;
 4. Натисніть нижче на «Options» і виберіть розмір зменшення щодо початкового розміру (75% smaller, 50% smaller, 25% smaller);
 5. Встановіть галочку на «Greyscale» якщо хочете отримати на виході чорно-білий файл;

  fixpicture.org

  Налаштування конвертації на fixpicture.org

 6. Натисніть на «Convert» для запуску процедури;
 7. Внизу відобразиться назва отриманого файлу. Натисніть на нього для його завантаження на ПК.

висновок

У нашому матеріалі ми перерахували декілька сервісів, що дозволяють стиснути файли TIFF в режимі онлайн. Найбільшою ефективністю серед даних ресурсів має сайт ps2pdf.com, що дозволяє зменшити документ в кілька разів. Інші сервіси мають більш слабким функціоналом, але також можуть бути рекомендовані як зручний інструмент для стиснення Тіфф-файлів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector