Чому немає доступних варіантів в Інстаграм

У багатьох наших читачів є профіль у соціальній мережі Інстаграм. Остання продовжує поповнюватися різними новаціями, однією з яких — це можливість бачити, хто з ваших телефонних контактів має аккаунт в Інстаграм. Ця функція, що дозволяє виявляти ховаються під прихованими профілями друзів, стала надзвичайно популярною, і їй активно користуються багато. Але відкривши одного разу подібний список контактів в Інстаграме, ми можемо нікого там не виявити. Що ж сталося? Нижче розберемо, чому не відображаються контакти в Інстаграм і немає доступних варіантів, і як виправити проблему.

Як у вашій системі функціонуватиме Контакти в Інстаграм

Функціонал соціальної мережі «Інстаграм» дозволяє відображати перелік ваших контактів з телефонної книги, які мають рахунок у Instagram.

  1. Для цього вам необхідно надати Інстаграму доступ до вашої телефонної книги (так звана «Синхронізація контактів», яку можна знайти в налаштуваннях).
  2. Потім перейшовши в ваш профіль, і тапнув вгорі на кнопку із зображенням чоловічка з плюсом ( «Цікаві люди»), ви відкриєте спеціалізовану сторінку.
  3. Там буде вкладка «Контакти», в якій ви побачите перелік Інстаграм-акаунтів людей, записаних у вашій телефонній книзі.

Тут ви побачите перелік контактів в Інстаграм
Тут ви побачите перелік контактів в Інстаграм

Деякі користувачі користуються цією функцією досить регулярно. При цьому приблизно з вересня 2019 року, ми можемо виявити, що тепер у вкладці «Контакти» Інстаграм не вказує їх. Що ж сталося?

Пропали контакти в Інстаграм
З вересня 2019 року контакти в Інстаграм зникли

Це корисно знати: де скачати музику для Інстаграм без авторських прав.

Чому пропав список контактів в Instagram

Вже згадана проблема зі зниклим списком контактів Інстаграма активно проявила себе з вересня 2019 року. Якщо на початку 2019 року через системного збою Інстаграма у користувачів пропали сотні фоловерів, то тепер перестали відображатися контакти у безлічі власників Інстаграм-акаунтів по всьому світу.

Проблема спостерігається з вересня 2019 року Інстаграм
Проблема спостерігається з вересня 2019 року

Масовий інтернаціональний характер виниклої проблеми говорить нам про те, що це не випадковий збій у ряду користувачів, а цілеспрямований крок Інстаграма. Він безпосередньо пов’язаний з масовими скаргами користувачів на порушення конфіденційності їх перебування в мережі. Це викликало необхідність відключити роботу функції відображення контактів, що і було реалізовано в ході чергового оновлення програми.

Конфіденційність Інстаграм
Даний крок пов’язаний із захистом конфіденційності в Інстаграме

Таким чином, для вирішення виниклої проблеми, що має цілком зрозумілий характер, необхідно виконати кроки, які ми опишемо нижче.

Вирішуємо проблему
Вирішуємо проблему відсутності списку контактів в Інстаграме

Встановіть ранню версію Інстаграм, щоб подивитися контакти

Рішенням проблеми відображення контактів в Instagram є установка версії додатка Інстаграм, в якій вкладка «Контакти» відображалася б коректно. Ранні версії програми Instagram можна скачати на таких ресурсах як androidapksfree.com, instagram.en.uptodown.com, trashbox.ru та інших.

Встановіть більш ранню версію Інстаграм
Встановіть більш ранню версію Інстаграм

Деінсталюйте поточну версію Інстаграма, встановіть одну з колишніх працездатних версій з підтримкою контактів з телефонної книги (наприклад, за липень-серпень 2019 року), і забороніть автообновление додатки через Плей Маркет.

Забороніть автообновление додатків
Забороніть автообновление додатків

Зверніться в службу підтримки

Незважаючи на те, що підтримка Instagram не поспішає реагувати на скарги про зниклих контактах в Інстаграме, ми порекомендуємо звернутися в саппорт за допомогою. Для цього в мобільному додатку є спеціальна форма, яку можна знайти, перейшовши в налаштування вашого профілю, і тапнув вгорі на кнопці у вигляді трьох вертикальних точок.

В відкрилися настройках знайдіть розділ «Підтримка», а трохи нижче опцію «Повідомити про проблему». Після тапа на останній відкриється меню, в якому буде необхідно знову натиснути на «Повідомити про проблему».

Виберіть
Виберіть «Повідомити про проблему»

У формі коротко поясніть суть виниклої проблеми, а потім натисніть вгорі праворуч на галочки для відправки повідомлення в саппорт.

Переінсталюйте Інстаграм

Також в окремих випадках може допомогти перевстановлення Інстаграма на свіжу версію (Андроїд, iOS).

Встановіть свіжу версію Інстаграма
Встановіть свіжу версію Інстаграма

Повністю деінсталюйте попередню версію, перезавантажте телефон, а потім встановіть свіжу версію за запропонованими нами посиланнях. Проблема, коли немає доступних варіантів в Інстаграме може бути вирішена.

Це корисно знати: як зберегти маску в Інстаграме.

висновок

Поява проблеми, при якій не видно контакти і немає доступних варіантів, пов’язане з рішенням адміністрації соціальної мережі тимчасово припинити підтримку відображення контактів користувача в Instagram. Найбільш ефективним вирішенням проблеми буде установка більш ранньої версії програми з підтримкою зазначеної функції, що дозволить відстежувати активність людей з вашого контакт-списку в соціальній мережі Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector