Як додати шрифт в Word

У Microsoft Office Word є шрифти на будь-який смак. Щоб нестандартно оформити текст або надрукувати красиву листівку, використовуйте оригінальну каліграфію або графічний об’єкт. Але вбудовані можливості програми меркнуть в порівнянні з тисячами різноманітних стилів, які можна скачати в мережі. Якщо вам не вистачає того, що є в офісі, дізнайтеся, як встановити шрифт в Ворд.

Варіанти написання тексту

Для нестандартного оформлення тексту, використовуйте графічний об’єкт

Де знайти новий шрифт?

Існують цілі сервера, на яких викладені колекції безкоштовної каліграфії. Там відразу можна подивитися, як будуть виглядати літери і цифри. Ви підберете друковані знаки під будь-які потреби. Доступна навіть імітація рукописного введення.

Перед тим як додати шрифт в Word, його треба знайти в інтернеті. Завантажуйте файли тільки з надійних джерел. Є кілька перевірених сайтів. Наприклад, «Fontspace» або «Xfont». Після завантаження каліграфію можна буде встановити в Ворд. Якщо ви хочете подивитися весь асортимент, зробіть наступне:

 1. Відкрийте будь-який пошуковик.
 2. Введіть запит «Скачати шрифт для Word». На перших сторінках будуть найпопулярніші сервіси. Можете задати конкретні параметри: «Готичні букви», «Фігурні символи», «Старослов’янська кирилиця» тощо. Завжди знайдеться який-небудь новий, ніким не використовується стиль.
 3. Зайдіть на вподобаний сайт.
 4. Не завантажуйте виконувані файли з розширенням .EXE — швидше за все, це вірус або інша шкідлива програма. Каліграфія для Ворд має формат .TTF (True Type Font) або .OTF, а колекції стилів зберігаються в архівах .ZIP або .RAR.
 5. Якщо ви знаєте, який шрифт вам потрібен, вбийте в рядок пошуку його назву разом з фразою «Завантажити для Word». Так ви швидше знайдете те, що хочете.

Краще брати архів зі стилями, а не качати по одному файлу. Ви зможете додати кілька видів друкованих знаків і вже в самій програмі подивитися, що вам підходить.

Як додати шрифт в Word?

Коли ви знайшли каліграфію, можна розбиратися, як вставити шрифт в Word.

 1. Розпакуйте архів зі стилями, якщо качали їх в стислому вигляді. Для цього треба встановити архіватор. Підійде WinZip або WinRar. Клацніть правою кнопкою миші по файлу з колекцією і у випадаючому списку виберіть «Витягнути». Тепер ви можете копіювати і переміщати дані, які зберігалися в архіві. Щоб подивитися, як виглядають символи, відкрийте один з файлів з каліграфією. І для цього не треба відкривати Ворд.
 2. Перейдіть в Пуск — Панель управління. У розділі «Оформлення та персоналізація» клікніть значок «Шрифти». Він відкриває папку зі стилями символів в Word. У неї також можна увійти через С: \ Windows \ Fonts. Щоб краще орієнтуватися в панелі управління, в меню «Перегляд» (знаходиться в правому верхньому куті) виберете відповідні налаштування відображення.
 3. Скопіюйте викачані файли з каліграфією в папку «Fonts» (не сам архів, а витягнуті з нього дані). Новий вид символів повинен з’явитися і в Office. Деякі з них вже можуть бути в системі. У такому випадку з’явиться діалогове вікно, яке пропонує замінити наявні друковані знаки. Не погоджуйтеся, щоб випадково не видалити «рідні» стилі офісу.

Пуск - Панель управління

Перейдіть в Пуск — Панель управління

Якщо не вийшло додати їх таким чином, спробуйте інший спосіб.

 1. Відкрийте папку з завантаженою каліграфією.
 2. Клацніть по одному з файлів правою кнопкою миші.
 3. Натисніть «Встановити».

Після цього стилі точно з’являться в Word.

Як додати шрифти в файл Word?

Якщо ви вирішите попрацювати з текстом на комп’ютері, на якому відсутня використовувана вами каліграфія, вона не відобразиться. Але можна додати стиль в прямо документ.

 1. Натисніть синю кнопку «Файл». У Office 2007 це меню викликається кліком на логотип у верхньому лівому куті вікна.
 2. Виберете «Параметри», розділ «Збереження».
 3. Галочку поруч з пунктом «Впроваджувати шрифти в файл».

Краще активувати цю опцію, якщо ви використовуєте не тільки системні стилі. У вас же не буде можливості встановити свою каліграфію на чужій ПК.

Поставте потрібну галочку

Поставте галочку поруч з пунктом «Впроваджувати в файл»

Як дізнатися назву шрифту?

Вам сподобався зовнішній вигляд символів, але ви не знаєте назву цього дизайну? І як завантажити шрифти в Word, якщо ви не можете їх знайти? Не треба ходити по сайтах, сподіваючись випадково наштовхнутися на потрібні символи. Назва легко впізнати. Для цього існують спеціальні програми і навіть цілі сайти.

 • What The Font. Популярний і надійний сервіс. Визначає вид каліграфії по картинці. Знайдений стиль можна відразу ж завантажити і встановити в Word. Ресурс має свій форум. Якщо пошук по базі даних нічого не дав, можете запитати поради у інших користувачів.
 • Розширення для браузера Google Chrome. Сканує HTML-код сторінки і видає назву.
 • Визначає шрифт, ставлячи питання про його зовнішній вигляд. Якщо ви приблизно уявляєте, що шукайте, але конкретної інформації у вас немає — цей ресурс підійде.
 • Bowfin Printworks. Тут можна підібрати стиль аж до найдрібніших деталей. Запитує про форму кожного символу.
 • Спільнота людей, які займаються дизайном каліграфії або просто в ній розбираються. Треба створити тему і вставити малюнок з символами. Інформація про користувача допоможуть знайти потрібний стиль.
 • WhatTheFont для мобільних пристроїв. Сфотографуйте слово — додаток визначить, який це стиль.

Сервіс What The Font

What The Font. Популярний і надійний сервіс

Якщо ви побачили цікаву каліграфію в інтернеті або хочете розширити можливості Office, розберіться, як встановити новий шрифт в Word. Нестандартними написами можна розбавити нудний текст. Їх використовують для листівок, поздоровлень, листівок, презентацій. Їх існують тисячі — ви обов’язково знайдете підходящий.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector