Як зробити картинки для актуальних історій в Інстаграм (+ Готові)

Кожному користувачеві Instagram доводилося викладати власні Stories для своїх друзів і передплатників. І ви, напевно, знаєте, що для привабливості потрібні захоплюючі картинки, які будуть заманювати відвідувачів відкрити і подивитися їх. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином можна зробити обкладинки (картинки) для ваших актуальних історій в Інстаграм, а також зможете завантажити їх.

Що собою являють актуальні історії

Близько року тому соціальна мережа Instagram додала можливість для всіх користувачів архівувати власні Сторіс. А також з’явився новий розділ «Актуальне». Звичайні відео в цьому розділі існують всього 24 години. Після цього система видаляє їх з вашої сторінки. Але особливі історії можна архівувати. Така функція дозволить зберігати ролики і залишати їх на своїй сторінці до тих пір, поки ви самі не вирішите їх видалити.

Друге оновлення «Актуальне» — це стрічка з усіх ваших історій, що розташовується під описом вашої сторінки. Вона редагується, тому у вас в руках з’являється ще один відмінний інструмент.

Але, перш ніж приступити до його використання, потрібно знати деякі особливості:

 • Коли відвідувач відкриває одну з історій, то по завершенню ролика програється наступний. З цього випливає, що в цій стрічці потрібно правильно підбирати послідовність ваших записів;
 • Як і історії з основного розділу, в актуальних доступний список користувачів, які бачили ваші історії;
 • Потрібно також враховувати, що стрічка доступна відразу після відвідин вашої сторінки і її потрібно використовувати з розумом. Додавайте лише ролики, які на ваш погляд зможуть розповісти багато і захопити увагу глядача. Він не повинен закрити ваші Story після перегляду першого.

До речі, ви знаєте, як поставити запитання в Інстаграм Сторіс?

Яким чином можна зробити обкладинку для Інстаграм самому

Профілі в Instagram умовно можна розділити на два (і більше) виду: призначений для користувача, рекламний. Для другого створення красивих обкладинок просто необхідно. Тому основним завданням є утримання уваги відвідувача. Для створення красивих картинок або обкладинок вам може стати в нагоді Adobe Sketch. Ця програма є і в App Store, і в Play Market.

У ньому досить просто буде створити потрібний нам зображення:

 1. У додатку натисніть знак плюса, щоб створити новий документ;
 2. Потім виберіть кисть зліва і «Шар ескізу»;

  Adobe Sketch

  Вибір інструментів в додатку Adobe Sketch

 3. Формат фону (фігуру) можна вибрати на ваш розсуд. Це може бути квадратна або кругла обкладинка;
 4. Для того, щоб намалювати ідеальний коло, виберіть у функціях його рамку, щоб зручніше було малювати по його контуру;
 5. Потім виберіть колір і обведіть вашу фігуру;

  Фігура для обкладинки

  Створюємо фігуру для основи обкладинки

 6. Додайте ще один шар в вашу композицію для того, щоб прикрасити середину картинки. Ви можете поекспериментувати з шарами;
 7. У підсумку вийти унікальна і барвиста рамочка. Її можна відредагувати ластиком, якщо вийшли нерівні краї.

  готові обкладинки

  Готові обкладинки для актуальних історій Instagram

Основа для вашої майбутньої обкладинки готова. Тепер вам потрібно додати в неї текст і прикрасити. У додатку є додаткові елементи декорування. Але не всі картинки безкоштовні. Ви можете взяти тільки ті, які позначені жовтою смужкою «Free». Ці картинки можна збільшувати або зменшувати. Подгоните потрібний розмір і вставте його у вже готову основу майбутньої обкладинки. Ви також можете видалити частину готової картинки тим же ластиком. Якщо це якась тварина, ви можете залишити тільки його голову, а решта тіла стерти.

Коли картинка буде готова, збережіть її та додайте на свою сторінку Instagram. Обкладинку потрібно зберегти в актуальному і додати до певного відео. Таким чином досить просто зробити обкладинки для своїх актуальних історій в Інстаграм. Далі ви також дізнаєтеся, де скачати готові картинки.

Де ще можна скачати готові картинки для актуальних Сторіс

В інтернеті дуже багато джерел, які пропонують нам взяти для своїх потреб будь-які готові картинки. Але їх потрібно злегка обробити, тому що не завжди можна знайти те, що вам підходить. Для обробки картинок можна використовувати мобільні додатки «Фантоманія», «Phonto» та інші. Підійде також редактор, який є в Instagram. Для початку вам потрібно визначитися з тематикою обкладинок. Якого стилю вони будуть і для якого жанру відеороликів використовуватися.

Обкладинки для актуальних історій

Обкладинки для актуальних історій Інстаграм

Взяти зображення можна в Google картинках або на сайті Pinterest. Для використання останнього вам потрібно зареєструватися. Часто картинки можна знайти в колекції з іншими схожими по оформленню. Але нам потрібно тільки одне або декілька з них. Якщо ви хочете зробити свою обкладинку «з нуля», вам потрібно знайти дві його складових — фон і основну картинку або зображення якогось об’єкту. Наприклад, якщо ви збираєтеся робити обкладинку для відео, в якому розповідаєте про своє домашню тваринку, то вам потрібно знайти для фону відповідне тварина.

Після цього можна подивитися, як це все виглядає через комп’ютер.

Обкладинки для актуальних історій

Обкладинки для актуальних історій Інстаграм

Так часто буває, що ми перебуваємо в розгубленості і не знаємо, в якому стилі потрібно підібрати картинку для своїх історій. Для натхнення ви можете ознайомитись з іншими акаунти Інстаграм. Тут часто можна знайти приголомшливі приклади, які надихнуть вас. Такі приклади змушують нас подивитися на свою задачу під іншим кутом. Після чого ви вже не можете позбутися від ідеї створити свою колекцію обкладинок.

Є ще кілька корисних ресурсів, де ви можете знайти потрібні картинки:

 • https://www.iconfinder.com/ — це пошук іконка. У ньому ви зможете знайти підходящі зображення для своїх ідей. Іконки доступні в різних форматах. Тут величезна кількість придатних для нашої задачі варіантів;

  Iconfinder.com

  сайт Iconfinder.com

 • https://www.freepik.com/ — ще один ресурс, який багатий на мініатюри і іконки. Крім цього, на сайті є архів листівок на будь-яке свято. Тут можна знайти різнокольорові фони і текстури для заснування обкладинок;
 • https://iconmonstr.com/ — нескінченна самообновляющиеся сторінці з іконками на всі випадки життя.

Створюємо обкладинку для історій Instagram без додатків

Зовсім не обов’язково завантажувати додаткові програми з маркету, щоб створити обкладинку для актуальних історій Instagram. Вам цілком достатньо описаних вище джерел, щоб зробити її за допомогою вбудованого редактора програми соціальної мережі.

Для того, щоб завантажити відповідне зображення:

 1. Потрібно відкрити головну сторінку пошуковика Google (або Яндекс).
 2. Після цього виберіть в розділах «Картинки» і в пошуковому рядку створіть такий запит: «PNG» + ключове слово, наприклад, «чорний кіт».

готові картинки

Готові картинки для актуальних історій в Інстаграм

На початку ми вказуємо назву формату, який дозволяє зберігати зображення з підтримкою прозорості. Таким чином, в результатах ви знайдете чорного кота і його фон буде прозорим. Деякі інші формати не дозволяють зберігати зображення з прозорістю. Наприклад, JPG. Потім нам потрібен фон для повноцінної обкладинки. В цьому випадку можна зробити ще один запит в картинках Гугл. Наприклад, «текстура вогонь». Пошуковик відобразить вам все вогненні текстури, які є в його базі. На зображення вогню можна розмістити іншу знайдену вами картинку. В результаті вийде унікальна обкладинка для ваших роликів.

вогненні текстури

Вогненні текстури в картинках Google

Після цього вам залишиться тільки відредагувати розмір при додаванні зображень і підігнати їх один до одного. Ви також можете накласти текст на іконку. Прочитайте, як додати закреслений текст в Instagram. Але візьміть до уваги, що кожна Сторіс підписується при розміщенні. Як бачимо, створити обкладинку або картинку для своїх актуальних історій в додатку Інстаграм не так вже й складно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector