Як зберігати в кеш музику ВКонтакте

Vkontakte.com — найпопулярніша соціальна мережа СНД. На сьогоднішній день, середньодобовий онлайн становить 87 мільйонів користувачів, а зареєстровано більш ніж 410 мільйонів акаунтів. ВКонтакте — найбільша соцмережа в Європі, і займає 4 місце по популярності в світі.

кешування музики

Алгоритм збереження музики з ВКонтакте в кеш-пам’ять.

Так само ресурс полюбився за свій неосяжний архів аудіо, який можна прослуховувати онлайн, та ще й безкоштовно. Розглянемо, чи можна зберегти мелодію в кеш-пам’ять з можливістю подальшого прослуховування.

УВАГА. В останньому оновленні, утиліта ВКонтакте для портативних пристроїв, втратила можливість кешування треків. Якщо вам все ж потрібно кешувати її — встановіть старішу версію програми і відключіть оновлення, або слухайте музику онлайн.

Кешіруем аудіо в додатку

Для кешування, складних маніпуляцій не потрібно, варто лише прослухати аудіо онлайн з програми (або просто включити і дочекатися поки шкала завантаження дійде до кінця). Після файл відзначається прапорцем у вас в списку, що означає його збереження в кеш-пам’ять. Прослухати кешированний трек, можна просто зайшовши в розділ «Музика — Збережені» (при відсутності інтернет мережі розділ відкривається автоматично при вході в аудіо).

Зберігаємо аудіо файлом з кешу додатка (Android)

Витягуємо прослушанную вами мелодію аудіофайлом:

  1. Спочатку потрібно записати елемент безпосередньо в кеш, пройшовши процедуру, описану раніше.
  2. Використовуючи будь-який файловий провідник, заходимо на внутрішню пам’ять гаджета, і знаходимо папку «.vkontakte». Шлях до папки
  3. Потім заходимо по шляху «.vkontakte — cache — audio», бачимо список всієї кешованої музики. Шлях до музики в кеші
  4. Так як елементи списку мають непізнаний формат, міняємо його на формат аудіо. У підміню файлу знаходимо «Перейменувати», і до назви додаємо формат «.mp3» (тобто якщо він називався «audio» перейменовуємо його в «audio.mp3»).перейменування
  5. Тепер система може відтворити його як аудіофайл.

Зберігаємо аудіофайлом з додатка кеш (IOS)

На продуктах Apple все ускладнюється через відсутність можливості доступу до системних папок. Тому існує багато сторонніх утиліт, які допоможуть завантажити той чи інший трек з архіву ВК. Такі додатки досить прості і зручні у використанні, але не будемо затримуватися на конкретній утиліті, так як їх часто блокують в AppStore і з’являються аналоги. Також аудіокеш можна очистити в налаштуваннях програми, видаливши тимчасові елементи.

Тепер ми можемо відтворити музику ВК без наявності інтернету, але не варто забувати, що з останнім оновленням вже немає такої можливості. Слухайте музику і діліться новими способами збереження її на пристрій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector