Як русифікувати Telegram на Android

Новоспечений дітище Павла Дурова «Телеграм» стало популярним за лічені місяці. Мільйони користувачів по всьому світу активно приєднуються до додатка. Причиною такого попиту послужив цікавий і корисний функціонал месенджера, який можна використовувати з різною метою, в тому числі і для бізнесу.

Як русифікувати Telegram на Android

Російськомовне «населення» додатка всі роки його існування перебувало в очікуванні офіційної версії «Телеграм» російською, але розробники не поспішали радувати своїх користувачів русифікованим варіантом. Спочатку месенджер не припускав для російської аудиторії, тому за замовчуванням мову в «Telegram» встановлено англійську. Павло Дуров ще в 2014 році визнавав відсутність перспектив у додатки в Росії, ніж зумовив відстрочку русифікації на невизначений термін. Унаслідок того факту, що з моменту створення «Телеграма» користувачам не була надана підтримка російської мови, а всі офіційні версії месенджера виходили англійською, багатьом не залишалося нічого іншого, як русифікувати «Telegram» своїми силами, користуючись різними способами.

10 жовтня 2017 року, в день народження Павла Дурова, користувачі нарешті отримали можливість використовувати довгоочікуване оновлення з можливістю налаштувати русифікацію «Телеграм» для Android і IOS без задіяння ботів або сторонніх ресурсів. Поміняти мову на будь-який з офіційно наданих в «телеграмі» можна за допомогою меню опцій.

Як перевести «Телеграм» на російську мову в новій версії

Завдяки недавньому оновленню з вбудованим російською мовою ви зможете без праці здійснити переклад додатки в налаштуваннях.

 • перед тим як поміняти конфігурації, встановіть «Telegram» версії 4.4;
 • далі, в меню програми перейдіть до опцій мовних налаштувань ( «Settings» — «General» — «Change language»);
 • випав список з мовами дозволить змінити конфігурації: поставте позначку російською мовою і підтвердіть свій вибір.

Як русифікувати «Телеграм» на Андроїд

Для будь-якої з доступних модифікацій додатки існує можливість перетворення в русифіковану версію за допомогою додаткової установки файлу. Якщо ви вирішили залишити колишній варіант «Telegram» і не бажаєте оновлювати його, то існують інші способи, як зробити переклад на російську:

 • за допомогою ботів додатки;
 • завантаживши русифікатор самостійно зі стороннього ресурсу.

Як встановити російську мову за допомогою ботів

Сторонні ресурси пропонують скачати «Телеграм» з уже встановленим російським інтерфейсом, але безпеку таких русифікованих додатків, а також файлів локалізації сумнівна. Тому краще використовувати офіційну версію «Telegram», а для настройки російської мови інструменти месенджера. Ботів з вбудованою функцією русифікації в «телеграмі» досить, один з найзнаменитіших — це робот Антон. Розглянемо, як виглядає установка за допомогою бота для Андроїда:

 • якщо на телефоні ще немає додатка, викачуємо його з офіційного ресурсу і встановлюємо;
 • запускаємо «Телеграм», в пошуку вводимо telerobot;Пошук Робота
 • починаємо чат з роботом командою «locale android»,Команда «locale android»
 • Бот надішле необхідний файл, який завантажиться після кліка на нього;Файл для скачування
 • викликаємо меню дій (кнопка з трьома вертикально розташованими точками), натискаємо «Apply localization file», що означає «застосувати файл локалізації»;«Apply localization file»
 • тепер у мовній конфігурації русіфіціруем месенджер, вибравши зі списку «російський».Вибираємо «Русский»

Принцип дій установки російськомовного інтерфейсу для телефону, що працює на операційній системі IOS, практично такий же, як і на Андроїд, тільки боту необхідно буде відправити команду «locale ios».

Оновлення «Telegram». версія 4.4

Розробники з кожним новим апгрейдом радують власників акаунтів месенджера цікавими функціями. Тепер до існуючих мов додано ще 13, але довгоочікувана русифікація «Telegram» версії 4.4 — не єдиний приємний сюрприз для користувачів.

Функція геолокації (Live Location) дозволяє користувачам ділитися своїм поточним місцезнаходженням в чатах. Автоматичне оновлення локації відбувається кожні 15 хвилин, годину або 8 годин, залежно від вибору користувача.

Оновлення торкнулося також аудіоплеєра, який отримав обкладинки і плейлисти, а також можливість програвати музику в різних режимах.

Адміністратори груп тепер позначаються ярликами «admin» і управляють доступом учасників до історії повідомлень супергруп.

Набір функцій «Телеграм» постійно поповнюється, користувачам надано величезне поле діяльності для бізнесу і розваг, а новою версією розробники, безсумнівно, порадували російського споживача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector