Як відкрити або приховати інвентар в стім

В Steam у користувача крім ігор зберігаються і предмети з них, вони знаходяться у вкладці «Інвентар». Над придбаними речами (лутамі) не завжди вигідно чахнути, як Кощій над златом. Адже існує безліч гравців, які захочуть придбати що-небудь з вашої колекції в обмін на предмет зі своєї. Така дія в стім називається трейдом і покликане згуртовувати геймерів і давати їм можливість отримати необхідний Лут.

Як відкрити або приховати інвентар в стім

Навіщо відкривати?

Заковика полягає в тому, що ви не зможете змінюватися колекційними картками, скінами, зброєю, якщо ваш список з ними закритий. Користувачі сервісу в такому випадку просто не бачать, що у вас є. Розглянемо, як відкрити інвентар в стім.

 • заходимо в
 • Наводимо курсор на ім’я нашого профілю і в випадаючому меню вибираємо вкладку «Інвентар».
 • Тиснемо на кнопку «Ще» і відкриваємо «Налаштування приватності».

  Налаштування приватності інвентарю в Steam

  Налаштування приватності інвентарю в Steam

 • Вибираємо «Відкритий» або «Тільки друзі» для інвентарю.
 • Зберігаємо зміни.

Чим відрізняються ці дві опції? «Відкритий» дає можливість переглядати ваші предмети всім гравцям в стім, а «Тільки друзі» відповідно лише для Ваших друзів. Якщо ви плануєте обмінюватися виключно з вузьким колом товаришів, то зовсім необов’язково відкривати свій Лут для всіх. Якщо ж ви вирішили постійно шукати і купувати нові речі на різних майданчиках, робите інвентар переглядається для кожного геймера.

Сховати мої речі можна точно таким же чином. Знову заходимо в налаштування приватності і ставимо «Прихований». Якщо ви його приховаєте, переглядати Лут зможе тільки одна людина — ви самі.

Як здійснювати обмін?

Одного відкритого списку предметів недостатньо, щоб почати змінюватися. Вірніше, не зовсім достатньо. З тими, кого ви «зафрендити», все просто.

 • Вибираємо користувача зі списку друзів.
 • Відкриваємо меню взаємодії.
 • Вибираємо «Обмін».

  Пропозиція обміну інвентарем в Steam

  Пропозиція обміну інвентарем в Steam

Однак в Steam користувач може додати лише 250 «френдів». Щоб змінюватися з іншими, доведеться зробити ще одну дію — зробити, а точніше знайти свою трейд-посилання.

 • Після відкриття інвентарю переходимо в розділ «Пропозиції обміну».
 • Відкриваємо пункт «Хто може відправляти мені пропозиції?».
 • Прокрутити вікно вниз до частини «Сайти сторонніх розробників».
 • Копіюємо звідти нашу посилання для трейда.

Тепер таку трейд-посилання можна буде відправляти кому завгодно. Якщо у нього є аккаунт в стім, він перейде по ній, і відкриється вікно для обміну з вами.

Посилання для трейда в Steam

Посилання для трейда в Steam

«Трейд» можна і через торговий форум, який існує майже для кожної гри. Там, в розділі «Обговорення», досить просто створити свою тему з пропозицією про обмін. Зацікавлені гравці зможуть мінятися з вами навіть без додавання в друзі. Знайти такі теми можна і самостійно: просто дивимося, що потрібно іншим геймерам, і починаємо з ними трейд, якщо нас така пропозиція зацікавила.

інші способи

Якщо відкрити інвентар в Steam, можна здійснювати трейд. Однак є й інші методи придбання необхідних предметів. В першу чергу — це «Ринок». Але далеко не всі гравці беруть собі що-небудь звідти. Проблема в величезній кількості трейдерів і комісії. Там все покупки відбуваються за реальні гроші, причому сервіс бере собі відсоток від кожної. Чи не найзручніший спосіб, якщо ви в стім новачок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector