Як роздати Інтернет з Honor 10, 8 та ін.

Більшість мобільних телефонів оснащені бездротовою точкою доступу, клієнтом. Цей модуль дозволяє створювати бездротову невелику по радіусу мережу, засновану на технології Wi-Fi. Але в різних пристроях принцип створення і підключення мережі відрізняється. У цій статті ми розглянемо спосіб роздати Інтернет зі смартфона Хонор 10, 8 та ін.

Що таке бездротова точка доступу?

При використанні терміну «Бездротова точка доступу» найчастіше мається на увазі Wi-Fi роутер. До нього можна підключати свої смартфони по паролю або без. І користуватися інтернетом в радіусі його дії. Але є й інші подібні пристрої, які дозволяють з’єднувати мобільні пристрої в бездротову мережу без роутера. Наприклад, користувач може підключити на смартфоні Хонор мобільний інтернет. Після чого за технологією Wi-Fi Direct (або інший) передати його на ноутбук або комп’ютер. Звичайно ж, комп’ютер або ноутбук повинні бути з модулем Wi-Fi.

Wi-Fi адаптер
Wi-Fi адаптер в ноутбуці

Технологія бездротової передачі даних в наших мобільних телефонах відрізняється стандартної точки доступу або роутера. Так як в смартфонах вони, як правило, сильно обмежені в функції.

Коли роутери виконують відразу три завдання в домашніх і громадських мережах:

Завдання: Пояснення:
маршрутизаціяКомутація сигналу між пристроями.
Підтримка різних мережБездротових і дротових мереж.
Контроль підключених пристроївМожливість управляти кількістю підключених пристроїв.

Проте функція роздачі інтернету в мобільних пристроях Honor 10, 8 і інших буває дуже затребувана. Особливо в ситуаціях з обмеженим доступом до швидкісного інтернету в певних регіонах різних країн.

Це може бути корисним: як зробити скріншот на телефоні Хонор.

Яким чином роздати Інтернет з Honor 8

Для того, щоб зробити зі свого смартфона Хонор пристрій Wi-Fi для підключення до інтернету інших пристроїв є різні способи. Ми будемо використовувати швидкий, він полягає в налагодженні через меню швидкого доступу. Або через шторку Android.

Порядок дій:

 1. В першу чергу необхідно підключити мобільний інтернет, щоб роздати його на інші пристрої. Це також можна зробити в меню швидкого доступу, опустіть шторку і натисніть на кнопку «Мобільні дані». Якщо у вас не підключений інтернет, необхідно звернутися до мобільного оператора за допомогою в його налаштуванні;
  Підключіть мобільний інтернет
  Підключіть мобільний інтернет на телефоні
 2. Далі необхідно натиснути на кнопку «Точка доступу». Роздача інтернету активована. Але ми можемо змінити додаткові настройки своєї нової мережі: встановити пароль, змінити його, змінити інші параметри;
  Точка доступу
  Кнопка «Точка доступу»
 3. Для цього перейдіть в головне меню і натисніть на іконку налаштувань;
  Виберіть іконку налаштувань
  Виберіть іконку налаштувань в смартфоні
 4. Потім на наступному екрані вибираємо пункт «Безпровідні мережі»;
  Бездротові мережі
  Натисніть на рядок «Бездротові мережі»
 5. Далі вибираємо рядок, яка називається «Особиста точка доступу». У цьому вікні ми можемо змінити назву нашої мережі;
  Особиста точка доступу
  Натисніть на пункт «Особиста точка доступу»
 6. Натисніть на цей рядок і введіть нове ім’я, якщо ви хочете змінити його;
  Особиста точка доступу
  Вікно «Особиста точка доступу»
 7. Або виберіть нижче пункт з паролем і змініть його.
  змініть пароль
  Змініть пароль мережі Wi-Fi

У цьому меню можна активувати функцію «Точка доступу». У нього можна потрапити не тільки через загальні налаштування смартфона. А також, якщо утримувати кнопку в меню швидкого доступу мобільного телефону Honor. У деяких моделях процес підключення функції роздачі інтернету можуть відрізнятися.

Це цікаво: як перенести контакти з телефону на SIM карту.

Спосіб зробити смартфон Хонор 10 точкою доступу і роздавати Інтернет

Раніше мобільні оператори були затятими борцями з абонентами, які роздавали інтернет на інші домашні пристрої. Це відбувалося з тієї причини, що мобільні мережі не призначалися для подібної навантаження. Через великої кількості підключень обладнання у операторів часто виходило з ладу. Що призводило до великих розтрат на його відновлення і підтримку. Але сьогодні існують спеціальні пакети мобільного інтернету, які можна використовувати на різних пристроях. Таким чином ми зможемо роздавати інтернет зі свого Хонор 10 на планшет і ноутбук.

Порядок дій:

 1. Для цього перейдіть на Honor в головне меню і знайдіть шестірню, щоб відкрити основні настройки вашого мобільного пристрою;
  Натисніть на кнопку налаштувань
  Натисніть на кнопку налаштувань смартфона
 2. Знайдіть в налаштуваннях один з розділів під назвою «Мережа та Інтернет»;
  Мережа та інтернет
  Натисніть на «Мережа та інтернет»
 3. На наступному вікні потрібно знайти пункт «Точка доступу і модем» і вибрати його;
  Точка доступу і модем
  Натисніть на «Точка доступу і модем»
 4. Потім натисніть на пункт «Налаштування точки доступу Wi-Fi». Але перед цим пересуньте регулятор в положення «Активно»;
  Натисніть на пункт
  Натисніть на пункт «Точка доступу» для зміни імені підключення
 5. У новому вікні налаштувань ви зможете задати ім’я мережі, вибрати тип захисту, а також включити або відключити / налаштувати пароль.
  Вікно налаштувань мережі
  Вікно налаштувань мережі на смартфоні

Таким чином ви зможете користуватися мобільним інтернетом одразу всією сім’єю з вашого Гонор. Але не забувайте перевіряти залишок трафіку на своєму тарифі. І переконайтеся, що ви можете використовувати мобільний інтернет на різних пристроях.

Читайте також: як зробити мінливі шпалери на Honor.

Налаштування інтернету на Honor 9 по Bluetooth

Чи не на всіх мобільних телефонах можна роздати інтернет по блютуз. Обидва смартфона або планшета повинні підтримувати цю можливість. В іншому випадку нічого не вийде. Отже, нам знову потрібно потрапити в налаштування Android. Їх можна відкрити в меню швидкого доступу або, вибравши шестірню в головному меню Гонор.

Порядок дій:

 1. На пристрої з інтернетом необхідно увійти в налаштування і вибрати в розділі «Мережа та інтернет» модем;
  Tethering (модем)
  Виберіть пункт Tethering (модем)
 2. У наступному вікні потрібно знову вибрати пункт Bluetooth-модем;
  Bluetooth-модем
  Виберіть Bluetooth-модем
 3. Через деякий час ваш пристрій активує функцію і інтернет стане доступний на інших пристрої при включенні блютуз;
 4. Якщо необхідно підключитися до мережі смартфона Honor через комп’ютер, виберіть в ноутбуці або планшеті розділ Bluetooth і виконайте його активацію. Також виберіть ім’я блютуз мережі, яка була створена на стільниковому телефоні.
  Підключення до блютуз мережі
  Підключення до блютуз мережі на ПК

Мережа по блютузу є не такою популярною, як з технологією Wi-Fi через малого радіусу дії. Як правило вона поширюється лише до 3-5 метрів від джерела. Проте цього може бути достатньо, щоб використовувати інтернет на ноутбуці і смартфоні одночасно.

Чи можна зробити зі смартфона Хонор USB модем

Є і провідний спосіб роздати інтернет з вашого пристрою Honor. Хоча це один з найстаріших способів користуватися мобільним інтернетом на комп’ютері, деякі користувачі про нього можуть не знати. Спосіб полягає в підключенні телефону до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Практично завжди Windows (або інша ОС) автоматично шукає і знаходить драйвер для нього. Але якщо цього не сталося, вам потрібен комп’ютер з інтернетом. На ньому необхідно завантажити драйвера для вашого мобільного телефону. Їх можна знайти на сайті фірми виробника смартфона.

Увага також потрібно приділити кабелю, по якому ви підключаєтеся до ПК. Краще комплектного в цьому випадку немає. Але якщо з якоїсь причини ви змінили його, допустимо використовувати будь-хто. Але це може позначитися на швидкості підключення і навіть не розпізнаванні комп’ютером телефону.

Що потрібно зробити:

 1. Активуйте мобільний інтернет на смартфоні. Якщо на ньому немає налаштованого підключення, зверніться до оператора за допомогою по його настройці;
 2. Відкриваємо налаштування Honor, вибираємо пункт «Ще» і знаходимо розділ «Мережі і підключення»;
  Натисніть на пункт
  Натисніть на пункт «Ще» і виберіть «Мережі та підключення»
 3. Далі шукаємо пункт «Режим модема». Виберіть його, щоб активувати;
  режим модему
  Виберіть «Режим модема»
 4. В налаштуваннях мережі на комп’ютері має відобразиться нове підключення. Ви можете вибрати його і налаштувати, якщо це необхідно.
  підключення
  Підключення на ПК

Часто користувачі проводять незалежні тестування швидкості передачі даних в мережі інтернет в різних підключеннях. Були використані різні технології і режими, з яких переможцем практично завжди виходить стандарт IEEE 802.11 або Wi-Fi. Саме на ній засновані маршрутизатори різних виробників. Тому краще всього використовувати вайфай, щоб роздати інтернет зі смартфона Хонор 8, 10 та інших моделей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector