Як прошити модем Теле2 під всі сімки

Мобільний інтернет-обладнання один з найпопулярніших механізмів інтернет-з’єднання. Всі оператори в нашій країні зацікавлені в продажу модемів з пакетом певних послуг за доступною ціною. Але найбільшим недоліком таких комплектів є робота маршрутизатора з сім-картою тільки одного оператора. Для того щоб не купувати інший пристрій, необхідно знати, як прошити модем Теле2 під всі сімки своїми силами.

Прошивка під всі сімки модему Теле2

Що таке прошивка USB-модема

Це програмне забезпечення обладнання. Прошити модем, значить, замінити (разлочить) програму, встановлену в ПЗУ (постійний запам’ятовуючий пристрій). Разлочівается ПО в 2 випадках: якщо потрібно скористатися sim-картою іншого оператора або модулювати функціональність пристрою (змінити режим або сумісність з тим або іншим обладнанням). До кожного девайсу потрібен індивідуальний підхід по зміні програмного забезпечення, який залежить від моделі і виробника. Тому перед тим, як щось робити, необхідно знати, що він випускається корпорацією ZTE Technology.

особливості прошивки

Більшість маршрутизаторів виробляються компанією Huawei, де разлочка програми має більш складний процес. З мобільними інтернет-пристроями ZTE все трохи простіше. Весь принцип блокування сторонніх карт заснований на установці спеціальної утиліти, яка блокує їх роботу. Тобто необхідно або розблокувати прошивку, або, якщо зняття блоку не підходить, підібрати відповідну програму.

Як зламати код блокування

 • Перед тим як прошити модем під всі сімки, необхідно завантажити програму інсталятор «v4mpire_unlocker» і дізнатися IMEI девайса.
 • Приєднати маршрутизатор.
 • У меню «Пуск» в пошуковому рядку знайти «Диспетчер пристроїв».
 • Вибрати потрібний пристрій і правим натисненням миші відкрити «Властивості».«Властивості» модему в диспетчері пристроїв
 • Далі «Діагностика», «Розпитати модем», де і знаходиться IMEI.
 • Відкрити програму «v4mpire_unlocker», ввести IMEI і натиснути «Calc».
 • Після чого у вкладці «unlocker» висвітиться код.
 • Слід ввести його і можна користуватися будь-сім-картою.

Як прошити за допомогою програми

 • Завантажити та встановити утиліту на комп’ютер (наприклад, Dashboard).
 • Підключити модем.
 • У вікні програми вказати до якого порту він приєднаний.
 • Завантажити нову версію програмного забезпечення у пристрій.

ВАЖЛИВО. При перепрошивке сторонньою програмою можна виключати або перезавантажувати комп’ютер, відключати модем, закривати цю утиліту і запускати інші програми.

Таким чином, немає нічого складного в тому, щоб разлочить TELE2, але слід враховувати деякі фактори:

 1. Використання невідповідної версії прошивки, декількох невдалих спроб ввести назви маршрутизатора або відключення його під час інсталяції може привести до некоректної роботи пристрою або навіть до виходу його з ладу.
 2. В обов’язковому порядку слід використовувати старшу версію поновлення поверх молодшої (наприклад, на версію 5.17 повинна встановлюватися 5.19). Багато менеджерів попереджають про це, однак деякі йдуть без цієї функції.
 3. Головною перевагою програмної прошивки є установка останньої версії програмного забезпечення. А значить, забезпечено швидкодію пристрою і вдосконалені його функціональні можливості.

Слід зауважити, що при разлочке маршрутизатора TELE2 в більшості випадків досить завантажити інсталятор і зламати кодування. Це абсолютно безпечно для пристрою і досить легко зробити навіть недосвідченому користувачу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector