Як прошити і розблокувати модем ZTE MF823D

Опис нескладного способу, як прошити і розблокувати модем ZTE MF823D. Необхідність в цьому виникає з певних причин. Наприклад, ви придбали модем оператора Beeline, але через якийсь час, розчарувавшись в якості зв’язку, вирішили перейти на Megafon. Тут два виходи. Або купити модем Megafon, або розблокувати Beeline. Розблокування необхідно для того, щоб модем міг працювати з SIM-картою стороннього оператора. Після процедури розблокування можна буде користуватися послугами будь-якого основного оператора стільникового зв’язку.

Прошивка і розблокування модему ZTE MF823D

Метод розблокування для ZTE MF823D

  • Найдоступніший варіант, як разблочіть 4G-модем ZTE MF823D. Підключаємо модем MF823D до комп’ютера в USB-роз’єм без SIM-карти! У браузері відкриється вікно веб-інтерфейсу, необхідним для управління пристроєм. В адресному рядку бачимо: http //: 192.168.1.1 або http //: 192.168.0.1, або http //: 192.168.8.1.
  • Наступний крок це перевести модем в режим портів. Робиться це так. Копіюємо в адресний рядок браузера команду:

http://192.168.0.1/goform/goform_process?goformId=MODE_SWITCHswitchCmd=FACTORY

При необхідності вставляємо в команду потрібну цифру. Припустимо якщо було http //: 192.168.8.1, то і в команді вписуємо те ж саме. Натискаємо Enter, переходимо за цією адресою. Якщо все зробили правильно, модем переключиться в режим портів, вивівши в вікно браузера відповідь result: FACTORY: ok.

Також це можна зробити за допомогою програми dc-unlocker.

Програма DC-unlocker

Або запустити виконуваний файл SCSI.exe, знаходиться в доданому архіві https://drive.google.com/file/d/0B_NrIMeqHIaYMUk5NjZiRExWME0/view?usp=sharing

  • Далі необхідно встановити в систему драйвер для портів. У завантаженому вами архіві знаходиться вкладений архів ZTEDrvSetup.zip. У ньому знаходиться потрібний вам драйвер. Запустіть установку, дочекайтеся закінчення процесу і потім відкривайте Диспетчер пристроїв будь-яким зручним для вас способом. Якщо не знаєте як, то затисніть одночасно клавіші Win + rи скопіюйте в розпочатому поле для введення рядок mmc devmgmt.msc. Також Диспетчер пристроїв можна відкрити через панель управління. Тиснемо Пуск — Панель управління — Диспетчер пристроїв.
  • Наступним кроком буде розкриття гілки Порти (COM і LTP) натисканням на стрілку.Розкриваємо гілку Порти (COM і LTP)
  • У гілці бачимо кілька портів. Нас цікавить ZTE Diagnostics Interface. Це порт для діагностики. Необхідно запам’ятати його номер. Якщо номер більше 9, потрібно виділити порт, правою кнопкою миші викликати контекстне меню і натиснути пункт «Властивості». У вікні, перейти на вкладку «Параметри порту» і натиснути кнопку «Додатково». З’явиться ще одне вікно «Додаткові параметри COM». Тут встановіть номер порту, який дорівнює 9 або менше. Важливо вибрати незадіяний порт.
  • Отже, все готово. Починаємо розблокувати ZTE MF823D. Для цього з раніше завантаженого архіву витягаємо в кореневий каталог диска «С» в попередньо створену там папку з аналогічною назвою вміст вкладеного архіву qtools_win.zip. Для розблокування ZTE MF823D потрібно запустити подвійним натисканням лівої кнопки миші файл MF823_MF825_MF90 + _unlock.cmd. У відкрилася програмі потрібно буде ввести номер діагностичного СОМ-порту. Важливо пам’ятати, що вписати необхідно лише цифри (без COM). І натиснути Enter. Програма пропрацює і переведе ваш вже розблоковані модем в режим мережевої карти. Для перевірки працездатності і зняття блоку пристрою вставте SIM-карту стороннього оператора і підключіться до мережі. Якщо все пройшло успішно, то тепер ви знаєте, як разлочить модем ZTE MF823D.

Ще один спосіб розблокувати ZTE MF823D

Виконайте пункту 1 і 2 з першої інструкції. Потім подвійним кліком миші запустіть файл_DVA.cmd з ім’ям вашого модему, що знаходиться в папці, яку ви створили на диску С. Дайте дозвіл виконатися файлу SCSI.exe. Вибрати діагностичний COM-порт в диспетчері пристроїв — повинен відкритися автоматом і все. Модем працює в режимі мережевої карти і розлочили.

Метод розблокування для ZTE MF823

Розблокування ZTE MF823 практично нічим не відрізняється від попереднього подівся. Виконайте все ті ж дії в тому ж порядку, і ви отримаєте разлоченний модем ZTE MF823.

розблокування онлайн

Також варто згадати способи розблокування модемів через онлайн-сервіси. Однак варто зазначити, що розблокування там платне і не всі моделі модемів підтримуються. Для того щоб скористатися таким сервісом, вам будуть потрібні наступні дані про вашому пристрої: модель модему, IMEI і Firmware.

У цій статті описані способи розблокування 4G-модема ZTE MF823D. Представлені методи прості, зрозумілі і ефективні для прошивки і разлочки модемів ZTE. Пишіть в коментарях кому вдалося розблокувати свій девайс, а у кого виникли проблеми. Докладайте скріни і докладний опис.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector