Як прошити або перепрошити телефон і смартфон Nokia

Сучасні виробники мобільних пристроїв прагнуть здивувати споживачів новими продуктами, що супроводжуються розширеними функціональними можливостями. Зарекомендував себе успішним і просунутим брендом, виробник може забезпечити стрімкі продажу смартфонів, телефонів і планшетів.

Nokia є одним з популярних світових брендів. Телефони цього виробника зуміли підтвердити свою надійність, практичність і якість.

Однак кожен пристрій з часом застаріває, морально «зношується». Якщо ви бажаєте, щоб ваш мобільний телефон або смартфон не «пасував» перед новими моделями, а демонстрував свої прекрасні можливості, слід потурбуватися про його модернізації, а, точніше, дізнатися, як прошити Нокіа Н8 або інші моделі цього відомого бренду.

Nokia N8 Nokia Lumia 520

Оновити прошивку пристроїв Nokia нескладно, дотримуючись наших інструкцій

Оновлення прошивки телефонів Nokia

Набагато простіше вирішити завдання, пов’язане з оновленням версії прошивки, коли ви є власником нової моделі смартфона.

Досить зайти в основне меню, знайти параметр «Управління телефоном», клікнути по ньому, а далі вибрати пункт «Оновлення пристрою». Весь подальший процес протікає автоматично, тому прошивка Nokia N8 і інших сучасних моделей не супроводжується труднощами, не викликає негативних емоцій у власників.

Nokia N8 оновлення пристрою

Nokia N8 з легкістю оновлюється за допомогою розділу «Оновлення»

На жаль, не всі є щасливчиками, не всі можуть бути власниками крутих смартфонів, тому скористатися таким простим способом не кожному вдається. І тим не менше рішення є, прошивка Nokia 520 і інших моделей може бути здійснена, але тільки за допомогою додаткових програмних засобів.

Умови прошивки за допомогою Software Updater

Цікавлячись, як перепрошити Нокіа Н8 через комп’ютер, ви однозначно зіткнетеся з пропозиціями досвідчених користувачів щодо використання спеціальної утиліти Software Updater.

Ця утиліта є продуктом того ж найвідомішого бренду, який подарував сучасним користувачам мобільних пристроїв Nokia.

Перепрошивка Nokia N8 не супроводжується грандіозними труднощами, тому ризик натрапити на істотні проблеми існує, але він мінімальний. Однак при виконанні таких відповідальних маніпуляцій все-таки буде потрібно врахувати і дотримати деякі вимоги.

В іншому випадку проблеми не тільки проявляться, але можуть навіть придбати критичний характер. У зв’язку з цим, цікавлячись, як перепрошити Nokia N8, слід ознайомитися і досконально вивчити всі висунуті вимоги до цього процесу.

Перш за все, дуже важливо, щоб в процесі прошивки пристрій ніхто раптово не потривожив. Забороняється приймати і здійснювати дзвінки, а також приймати і відсилати СМС. Тут важливо врахувати, що ви самі можете відмовитися від тимчасової експлуатації пристрою, але змусити всіх своїх знайомих не дзвонити і не висилати вам в цей момент СМС неможливо. Досвідчені користувачі рекомендують придбати іншу сім-карту, яка нікому не відома, тому на неї дзвонити ніхто точно не стане.

Процес оновлення повинен протікати без зупинки, стороннього втручання. З цієї причини від’єднувати шнур USB, за допомогою якого смартфон підключений до ПК, також виймати не можна. Великий «бідою» можуть виявитися проблеми з електрикою. Навіть невеликий перепад напруги в електромережі може обернутися не тільки серйозною проблемою, але і повністю «убити» пристрій.

Nokia N8 підключення по USB

Щоб не допустити такого плачевного результату, рекомендується використовувати комп’ютер, оснащений безперебійним харчуванням або скористатися для цих цілей ноутбуком, у якого попередньо зарядити акумулятор на всі 100%.

Якщо ви на своєму смартфоні встановили пін-код, перед тим, як його прошити, обов’язково зніміть цей пін-код. У процесі оновлення виріб зажадає введення пін-коду, але в цей момент можна ненавмисно зачепити шнур USB, тим самим відключити смартфон і перервати процес.

Якщо ж все-таки прошивка завершилася невдачею через недотримання таких вимог, телефон «замре», але, на щастя, в спеціалізованих сервісних центрах повернути працездатність пристрою допоможуть досвідчені майстри. Однак за це доведеться розпрощатися з деякою сумою грошей.

Отже, щоб прошити смартфони Nokia самостійно в домашніх умовах, необхідно ретельно підготуватися до цього процесу, забезпечити наявність деяких важливих предметів, таких як USB-кабель, комп’ютер, максимально заряджений акумулятор, сім-карту, до якої обмежений доступ, підключення до інтернету.

Оновлення версії прошивки за допомогою Software Updater

Коли перераховані вимоги дотримані і підготовлені всі пристрої, ніщо не може перешкоджати початку процесу, що дозволяє прошити смартфон Nokia, підвищити версію прошивки.

Смартфон підключіть до комп’ютера і запустіть його через програму PC Suite. У меню програми знайдіть іконку із зображенням сейфа. Клацніть по цій іконці, відразу після цього запуститься процес створення резервної копії. Пропускати цей крок не рекомендується, оскільки в разі невдачі, всі важливі дані будуть збережені.

Тепер запустіть утиліту Software Updater, після чого не піддавайтеся спокусі втрутитися в цей процес, під час якого мобільного пристрою буде відключатися, перезавантажуватися. Ставтеся до цього спокійно, оскільки такі маніпуляції передбачені безпосередньо роботою утиліти, за допомогою якої успішно встановлюється нова прошивка.

По завершенні процесу, якщо вам вдалося успішно прошити смартфон, з резервної копії відновите все дані, після чого продовжуйте користуватися мобільним пристроєм, як раніше.

В окремих випадках утиліта Software Updater може не бачити смартфона, до цього ви повинні бути готові, а також озброєні інформацією, що дозволяє розібратися, в чому полягає такий збій.

Спочатку корисно перевірити якість під’єднання USB, а також працездатність самого кабелю. Також смартфон має бути обов’язково включений, іноді в поспіху багато хто забуває це зробити.

Будь-який пристрій, що підключається до комп’ютера, супроводжується установкою спеціальних драйверів. Якщо з яких-небудь причин, установка драйверів не була здійснена, утиліта Software Updater смартфон бачити не буде. Вказати на цю проблему допоможе диспетчер пристроїв. Якщо ви підходите до пристрою буде знаходитися жовтий знак оклику, значить, проблема пов’язана з драйверами, залишається їх самостійно встановити.

Деякі моделі Nokia потребують виборі режиму, тому при оновленні прошивки через комп’ютер виберіть режим USB-кабелю.

Цікавляться, як прошити Нокіа Люмія 520 через комп’ютер, не тільки ті, у яких мобільний пристрій супроводжується системними збоями. У зв’язку з тим, що моделі Люмія, на жаль, мають обмежений функціонал, нова прошивка дозволяє його значно розширити.

Прошивка смартфона за допомогою Lumia Downloader

Прошивка Люмія 520 дозволяє власникам живити великі надії на значне розширення функціоналу пристрою, тому не дивно, що більшість користувачів активно розшукують інформацію, як перепрошити Нокіа Люмія 520 через комп’ютер.

алгоритм поновлення

Процес оновлення прошивки за допомогою додатка Lumia Downloader також нескладний, але вимагає виконання деяких умов.

Підготуйте обов’язково все необхідне, щоб вам вдалося прошити Nokia 520 якісно. Буде потрібно підготувати USB-кабель, сам смартфон, комп’ютер, на якому встановлена ​​операційна система, як мінімум, Windows XP.

Акумулятор повинен бути також заряджений, щоб виключити його відключення в процесі виконання маніпуляцій. Щоб додаток Lumia Downloader мало можливість завантажувати потрібну версію прошивки, а потім її успішно встановлювати, важливо забезпечити підключення ПК до інтернету.

Якщо додаток Lumia Downloader не було раніше встановлено на комп’ютері, його слід закачати і проинсталлировать. Після цього запустіть його від імені адміністратора, далі потрібно перевести смартфон в режим завантаження.

Такий режим малознайомий для більшості користувачів, хоча ніяких складнощів в цьому немає. Спочатку просто відключіть свій смартфон, потім від’єднайте від комп’ютера. Тепер затисніть клавішу гучності, після цього натисніть на кнопку включення. У цей момент ви повинні помітити вібрацію, яка послужить сигналом для підключення до комп’ютера через USB.

Nokia Lumia 520 гучність харчування

Затисніть кнопки, як показано на малюнку

Після виконання таких дій може з’явитися пропозиція про форматування диска. Категорично забороняється йти на поводу у такої пропозиції, в іншому випадку комп’ютер виконає завдання, успішно отформатирует диск, але ваш смартфон Nokia 520 після цього «благополучно помре». Реанімувати його зможуть тільки досвідчені майстри в сервісних центрах, та й то не у всіх випадках.

У додатку Lumia Downloader слід знайти кнопку «Download ROM», натиснути на неї, після чого вибрати прошивку, яка була попередньо закачана на комп’ютер.

Знову-таки важливо пам’ятати, що завантажувати прошивку, як і інші завантажувальні файли потрібно тільки через перевірені джерела, щоб не стати жертвою вірусних атак.

Додаток Lumia Downloader влаштовано так, що саме розуміє, як прошити Nokia 520, тому не потребує постійного втручання користувача. Однак ваша участь все-таки буде потрібно, оскільки потрібно буде вивести Nokia 520 з режиму завантаження.

Просто вимкніть смартфон, від’єднайте USB-кабель, витягніть акумулятор. Далі знову вставте акумулятор в смартфон, затисніть кнопку включення і не відпускайте її протягом десяти секунд.

Після включення Nokia 520 обов’язково зробіть скидання налаштувань, тепер на смартфоні буде встановлена ​​остаточно нова прошивка. У цьому буде легко переконатися теоретично, переглянувши інформацію про версії прошивки в налаштуваннях смартфона. Також можна отримати практичне підтвердження, приступивши до безпосередньої експлуатації, насолоджуючись розширеним функціоналом.

Nokia Lumia 520 версія прошивки

Подивитися версію прошивки ви зможете в налаштуваннях смартфона

Отже, прошити смартфон такого відомого бренду, як Nokia, під силу кожному навіть в домашніх умовах. Однак важливо враховувати, що перепрошивка здатна привести до виходу з ладу пристрою через недотримання деяких вимог. З цієї причини потрібно розуміти, що цей процес проводиться на свій страх і ризик, звинувачувати когось у невдачі буде просто нерозумно. Слід порівнювати власні сили, вивчити алгоритм проведення маніпуляцій, тільки після цього з величезною відповідальністю підійти до питання перепрошивки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector